Снимки – спомени от близко и далечно минало - 3

  • 129 489
  • 2 671
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 426
За да се правят толкова много сериали, значи имат зрители. И друг път съм го писала - в най-тежкият момент от живота ми сериалите ми помогнаха. Загледах ги на повторенията през нощите, защото осъмвах будна. Помогнаха ми като отклоняваха мислите ми от собствената ми мъка към чуждата, тази от екрана. Останах да доглеждам единия от тях, като вече съвсем ми е писнал за три години. От една страна виждам глупотевините и нагласените ситуации, които се повтарят във всички сериали в някакъв момент. От друга виждам как в тия филми има всичко от живота и всеки по някакъв начин намира себе си. С това си обяснявам и популярността им, особено сред хората на възраст.

# 76
  • Мнения: 12 236
Не ме подстрекавай, че в нас се шегуват , че дистанционното е срастнало с ръката ми 😂😂😂
В къщи всеки си има собствено дистанционно и обикновено въпросът е "кой ми е пипал дистанционното". Проблем настава, когато не можем да достигнем до консенсус какво да се гледа.

# 77
  • Мнения: 4 798
Аз съм много по- тежък случай😂😂😂  понеже постоянно ме критикуват съм толерантна - първо ги оставям да си изберат те(аз гледам всичко без хоръри),  ако не им допадне нещо и се залепят за телефони/ лаптопи, ставам цар на дистанционното ( трябва ми емотка с протриване на ръчички😆). Гледам по няколко филма в реално време или на запис сериал за седмица съм по "превъртяла" за час 😊.

# 78
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440


В цвят:



И днес:

Последна редакция: сб, 21 окт 2023, 17:31 от Ензим

# 79
  • Мнения: 3 535
За да се правят толкова много сериали, значи имат зрители. И друг път съм го писала - в най-тежкият момент от живота ми сериалите ми помогнаха. Загледах ги на повторенията през нощите, защото осъмвах будна. Помогнаха ми като отклоняваха мислите ми от собствената ми мъка към чуждата, тази от екрана. Останах да доглеждам единия от тях, като вече съвсем ми е писнал за три години. От една страна виждам глупотевините и нагласените ситуации, които се повтарят във всички сериали в някакъв момент. От друга виждам как в тия филми има всичко от живота и всеки по някакъв начин намира себе си. С това си обяснявам и популярността им, особено сред хората на възраст.
Аз така гледам криминалните сериали и филми, зяпам нощем чуждите разследвания, вместо да мисля моите и да се въртя като пумпал Simple Smile
В тази връзка помните ли старата съботна поредица "Студио Х"? Даваха много качествени криминални филми.

# 80
  • Мнения: 10 426
Честно сини очи -бих го гледала с удоволствие, ако го намеря

# 81
  • Мнения: 6 808
И аз си спомням точно този филм.

# 82
  • Мнения: 2 623
В тази връзка помните ли старата съботна поредица "Студио Х"? Даваха много качествени криминални филми.
Имаше една чешка поредица за Линда - млада каратиска, но рядко успявах да го гледам - в 23.00 обикновено вече бях заспала.

# 83
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Мисля, че е унгарски сериал "Линда", беше много сладичка каратистката, да. Simple Smile
"Коломбо" в "Студио Х" ли го даваха? Него го харесвах.

# 84
  • Мнения: 41 505
"Линда" беше забавно за гледане, но според мен е хубаво да си остане в миналото. Бойните сцени вече са еволюирали толкова, че даже битката на Брус Лий с Чък Норис е малко неадекватна за днешния зрител.

Последна редакция: сб, 21 окт 2023, 21:56 от Черна станция

# 85
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И не само бойните сцени, толкова наивни и глуповати ми идват разни/много стари филми, че... 🤭

София в началото на века

Последна редакция: сб, 21 окт 2023, 22:21 от Ензим

# 86
  • Мнения: 3 535
Мисля, че е унгарски сериал "Линда", беше много сладичка каратистката, да. Simple Smile
"Коломбо" в "Студио Х" ли го даваха? Него го харесвах.
Така мисля, и аз много го харесвах. И точно за него си мислех, когато писах предишния си пост.

# 87
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 283
От старите сериали бих гледала с удоволствие Птиците умират сами

# 88
  • София
  • Мнения: 8 152
В тази връзка помните ли старата съботна поредица "Студио Х"? Даваха много качествени криминални филми.
Имаше една чешка поредица за Линда - млада каратиска, но рядко успявах да го гледам - в 23.00 обикновено вече бях заспала.

Когато Линда си събуеше сабото, следваше голям бой Joy
Моята приятелка си кръсти болонката Линда, в нейна чест Simple Smile

# 89
  • Мнения: 25 765
Честно сини очи -бих го гледала с удоволствие, ако го намеря

Открих го в Замунда преди години. Гледах го пак, естествено, но вече не ми беше чак толкова интересен.
А навремето беше нещо уау. Simple Smile

ПП Хайде сега да почерпиш! Simple Smile
https://www.vbox7.com/play:0f7ef08eb8

Общи условия

Активация на акаунт