Коремчето ми наедрява, защото през АПРИЛ ще ставам мама.

  • 20 538
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 419
СвеДим,  Hug

Мария, според мен дори и по поръчка, те си ги правят стандартни големини креватчетата  Peace. Стандартите при детските са си два - 70х140 или 60х120.

Ние сме се спряли на този матрак   Wink.

# 61
  • Мнения: 498
Добър ден, слънчевки!

mariah имам една книжка на Magniflex и в нея дават опции за изработване на матраци по поръчка. Ние сме се спряли на такъв матрак (той е същия, като този дето го е показала и Aya). Ето ти и координати тел. 070011117, www.matrax.bg Книжката си я взех от магазина на Дибо, който е на Симеон - там можеш да видиш различни матраци и да разпиташ по-подробно.

# 62
  • Мнения: 221
Привет и от нас!!!
Ара,да ти е жива и здрава каката,голяма сладурана е . baloni
Дано се окажеш права за това,че раждалите жени при второто раждат по-бързо.Чувала съм го и от други мами,но дали няма значение това,че при мен са минали вече почти 9 год.?
Иска ми се този път да е наистина по-бързо,защото първият път 14 часа ми се сториха цяла вечност.
Не искам да плаша първескините с това мое изказване,защото аз бях проблемен случай-имах много тесен таз,затова толкова дълго продължи раждането.Сега се моля вече да съм достатъчно разширена от първото и да не се повтаря изпълнението.
Ще ме извините ако съм ви досадила,май много се отплеснах с това раждане.Но аз напоследък само за това мисля и дори сънувам,че раждам и може би затова съм настроена на такава вълна.

Целувки за всички и се пазете!!!Починете си добре през почивните дни.


# 63
  • Мнения: 1 419
Ама съм и аз една замаена  ooooh!
Ара, честита ви рожденничка. Да е най-здравата и добра кака на света, да е все усмихната и щастлива  newsm51

Момичета, с малко закъснение, но вече сме в най-любовната ни тема  Flutter.
Има информация, която ще добавя, но може би ще е утре, че нямам време вече  Crazy

# 64
  • Мнения: 1 925
Здравейте !
Аз днес се занимавах с попълване на списъка с ориентировъчни цени и съм готова. От другата седмица почвам по малко да го изпълнявам...  Peace До тук сметнах 1300 лв.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 956
Иаз така около 1000 го изкарвам като се изключи тъпата ни количка и ремонта и обзавеждането на детската стая.

# 66
  • Мнения: 405
Здравейте,бъдещи мами  bouquetМного Ви се радвам на всички тук и благодаря,че ви има!
Аз бях една от вас,но на 13.Септември направих аборт и сякаш времето спря.Толкова болка и мъка преживяхме,влизах тайно тук и тихичко плачех....Никога няма да забравя подкрепата и топлите думи на момичетата./denisimo,zazu1,hristina k,AnGiAr,tevolere,zazka,Aya,gerryG,Stra4iatela,benitta,FRutELiA,Илит,Поспаланка...извинете ако пропускам някои/
Мelodiyа,думите ти "По Коледа стават чудеса" още звънят в ушите ми.А това време не идваше,но ето че дойде и се оказа права . Сега имам ново плодно сакче и не едно ,а цели две.Страх ме е ,страх ме е,но се надявам този път всичко да е наред.
Ауа,препрочитам старите ти теми и разчитам на съвети  bouquet
Целувам Ви всички и Ви БЛАГОДАРЯ от сърце Hug

# 67
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ларсен имах гъбична инфекция предния път, която лекувахме 23 пъти по време на бременността и трябваше за последно да го направим около 15 дни преди термина, но беба излезна 23 дни по-рано. При шиенето след раждането съм загубила много кръв, което с ниския хемоглобин /68/ наложи кръвопреливане и по-дълго стоене в болницата.

Моят хемоглобин е спаднал за един месец от 113 на 20.12. на 107 на 19.01. Лекарката ми препоръча да ди допия Малтофера два пъти дневно и после да си взема едно друго лекарство, но му забравих името. Помня че започваше с Л и завършваше на фер. Съдържало освен желязо и В12. Смятам другата седмица да си го взема.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 462
За хемоглобина. От 108 през декември с три инжекции Б12 и Тардиферон /който профължавам да пия/, последно на 09.01. беше 115. Гин-ката не очакваше, че така бързо ще се е покачил, даже се пошегува, че накрая ще ме направи кръводарителка.  Wink На 07.02. съм пак на изследване, но преди това трябва да спра желязото, за да даде по-достоверни стойности. В общи линии, мисля, че го преборих тоя хемоглобин. box

За столчето за кола. Задължително, също като колана!
Коластра още нямам. Само онези засъхнали нещица от време на време. И като че ли, май, може би, без да съм сигурна, понякога ми се белят зърната.  Thinking

Ара, честит ви празник!  ura

Ауа, темичката е наистина най-четиринайстофевруарската темичка на света.  txtloves
И на мен ми се харесва матрачето, което си избрала. Първо и аз се бях спряла на кокос, но после като препрочетох...

Мелодия, специални благодарности за линка към филмчето и специално да благодариш на половинката ти за субтитрите. Аз си разбирам почти съвсем всичко и на английски, но се чувствам по-комфортно с превод. Сайтът, от който се сваля ми е във favorites, но не съм виждала там това филмче  newsm78, само тези на BBC за Human Body. Много благодаря пак. newsm20

liddi, много се радвам. Даже двойно!  twin_neutral  Wink Нали знаеш, можеш да наминаваш за всякакви съвети, винаги ще си добре дошла!  Hug

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 17:38 от Илит

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
ЛидиHug това е най-хубвата новина Hug Hug Hug
Толкова се радвам за всяка малка точица в коремче, която ще се превърне в риткащо бебоче  Heart Eyes
Стискам ти палци този път да имаш най-прекрасната бременност и най-хубавите здрави бебчета  Hug
Ара и на вас честит празник  Hug

за матрачетата - освен в специализираните магазини виждалили сте ги и в детските магазини. До сега не бях обръщала внимание специално дали ги има (все се разсейвам с другите сладурански неща)?
за коластрата - и аз нямам още, чак започнах и да се притеснявам  newsm78 Не ми се и белят зърната, нямам нищо засъхнало .... само на едното зърно се  е отворило нещо като каналче и като че ли кожата в отворчето (силно казано) е като безцветна. Такова обяснение дадох .... но ми се струва странно, а е така от много време вече и .... нищо

и .... да се похваля - бебчето от тикерчето ми се е преместило с още един месец напред ...   newsm44 smile3521 newsm44

# 70
  • Мнения: 350
Liddi браво на теб! От опит знам, че само една нова бременност заличава болката от аборта. И аз като теб забременях на 3-тия месец . Честито двойно щастие!
За матраците-Ние купихме пенолатекс /има едни дупки вътре/, от Образцов дом, там има голямо разнообразие. Много си го харесвам, защото е прасковен цвят /като кошарката/ и има нарисувани овчици!

# 71
  • Мнения: 221
ЧУДЕСНА НОВИНА , liddi !!! smile3501
Леко бременеене и най-хубавите, здрави бебчета ти желая!  ylinfant  ylinfant
Наминавай по-честичко през нас,ще ни е приятно.


 P.S.Не мога да разбера как да си изтегля филмчето от Мелодия. newsm78 Някой да помогне???

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 19:22 от larsen

# 72
  • Мнения: 498
liddi честито мила! Много се радвам за теб и ти желая слънчев семеен живот изпълнен с много обич и детски смях Hug

Илит за филмчето  Blush Момичета радвам се, че ви допада Simple Smile А мъжкото ми слънце каза, че се извинява, ако има някакви неточности в превода и при нужда да се обаждате за да нанесе той необходимите корекции Peace

# 73
  • Мнения: 2 379
liddi, това е чудесна новина! Много се радвам за теб! Heart Eyes Hug
Ще се радвам, ако минаваш по-честичко в априлската ни тема, за да разказваш как върви бременността Hug
А кога да очакваме бебоците? Септември ли? Grinning

# 74
  • Мнения: 1 925
liddi, толккова много се зарадвах на чудесната новина, чак място не мога от двойната радост да си намеря .  Heart Eyes Пожелавам ти много щастливи могиве, здраве и безпроблемна бременност до края.  Hug
А за сметката на списъка и на нас ни е 1300 лв. без количката. Но май съм сложила повечко дрешки, та ще взема да намаля бройката, че мамите около мен ми казаха, колко дрешки идват от роднини и приятели и ме посъветваха най-необходимото в малки количества.

Общи условия

Активация на акаунт