Резултати след махане на памперса – КОГА?

  • 2 220
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Резултатът беше налице веднага.Но тя сама си махна пампарса и отказа да го слага повече.Следобедите не съм и слагала памперс,само нощем,но тя и тогава се будеше,за да пишка в гърнето.На петата нощ и махнах памперса,просто нямаше смисъл от него.Но се разделих със спокойния нощен сън за няколко месеца,докато свикне да устисква до сутринта.

# 16
  • Мнения: 1 446
На 1г.8м. научи се за месец с пишкането. Акането е още зор.

# 17
  • Мнения: 656
Махнах памперса когато дъщеря ми беше на 2 год. резултатът дойде след 5 дни, изобщо не съм очаквала че толкова бързо и лесно ще се научи да си казва и да не се напиква, изчаках още около 10 дни и и махнах и нощния памперс, напика се само първата нощ и оттогава не съм имала проблеми.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
На моя приятелка сина е почти на 3г. и още ака където свари, само за пишането казва. Ака по килими, докато играе висящ от столове и секции, смъква гащите и където падне, после и го носи в ръчичка. Акането най ме плаши, може би затова не посмях до сега да го махна памперса. Малко съм гнуслива и не знам как ще пера наакани гащи.  Sick Побиват ме тръпки само от мисълта.

Калина си се изхожда на тоалетната, но трудно се разделя със "съкровището"... Wink

Общи условия

Активация на акаунт