Всичко за всички марки гел лакове - тема 52

  • 25 837
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 619
Поръчала съм абсолютно същите четки, както и пламък със синя насечка. Дай мнение дали са добри четките, като ги пробваш.

# 706
  • София
  • Мнения: 276
Подутите пръсти не са на 100% от вкарани "чужди" бактерии в кожата от не добра дезинфекция и стерилизация.
Ами аз пък и на лекар ходих за това и вярвам най-много на лекарско мнение. А и гной веднъж излезе от кутикулата, да.
Аз като си обработвам кожите сама, често стигам и до кръв, въпреки че уж внимавам. Просто не ме бива. Голяма касапница, но не се подува, защото ползвам дезинфектант. Така че не е от грубото обработване, в салон са по-внимателни.
Ако и грубото обработване е допринасяло всеки път, значи това е втори проблем в салоните, освен дезинфекцията.
За съжаление не разполагам със снимка, иначе вие щяхте да ми кажете какво е. Шегувам се, вече лекар ми е казал (2ма) 😊

Последна редакция: чт, 07 дек 2023, 10:42 от meoww

# 707
  • Мнения: 187
Тази лакове са много намалени. Някой има отзив за тях?

https://www.saloncare.eu/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%8E%D1 … D0%BE%D0%B2%D0%B5

# 708
  • Мнения: 972
И аз се барнах коледно, след 3 седмици болести и се забавих даже, по чудо не се изпочупиха 😂


Последна редакция: чт, 07 дек 2023, 21:26 от 🐟 Дори 🐟

# 709
  • Мнения: 535
Хора, замислихте ме. Аз мойте фрези ги ползвам само на мен и ги кисна за половин час в спирт, на висок градус. Дали е достатъчно или нищо не правя?

# 710
  • Мнения: 7 619
Няма никакъв смисъл от кисненето в спирт, защото той действа с изпаряване. Пръскай ги само и оставяй да изсъхнат, ако ги ползваш само на себе си.

# 711
  • Мнения: 1 595
Здравейте, за по-редовно пазаруващите от Али експрес, нормално ли е от една марка да ми дойдат само 3 от 5 неща? Другите забравили ли са ги или ще дойдат по-късно? В случая съм си поръчала шаблони за печати, но 2бр от тях ги нямаше в плика. Понеже съм поръчала много неща, чакам още пратки, дали ще си ги получа там?

# 712
  • Мнения: 7 619
Продавачът един и същ ли е? Ако не, е съвсем нормално.

# 713
  • Мнения: 2 185
Скрит текст:
И аз минах на Коледна тематика…за дезинфекцията няма да се меся.
Важна е, на много места се неглижира.
Преди време бях придружител в един салон и направо ме погнуся от зоната на маникюристката.
От до беше гнусно,неприветливо и мизерно, но пък клиенти имаше 🤷🏻♀
Та каква беше онази приказка за баницата и лудия 😀

# 714
  • Мнения: 187
Море, до колкото виждам е от един продавач и то този продавач го знам, защото и на мен ми липсваха неща от поръчката ми от тях. По-скоро няма да ги получиш. Отваряй диспут за липсващи продукти. Дано си направила видео на отваряне на пакета ако ти поискат доказателство от Алито. Аз нямах видео, но бях поръчала доста неща и по грамажа на пакета доказах, че липсват. А мое и да пишеш на продавача, че липсват. Те естествено ще ти предложат да ги доизпратят, но обикновено лъжат и чакат да ти изтече времето за диспут.

# 715
  • Мнения: 1 595
Нямам клипове, никакви доказателства. Добре, че са само 3.60, ама е скапана работа. Чакам още неща, ако и там е така 😅

# 716
  • Мнения: 187
Ти си отвори диспут, а пък каквото стане. Не е въпросът за парите. Тези китайци станаха много нагли.

# 717
  • Мнения: 1 595
Да, аз писах, ама ми отговори бот, че сега били в извън работно време. Ще видим дали утре ще пишат. Тъпото е, че чакам много неща, десетки дреболии по 90 цента или долар, и ако и другите правят така, от 3 лв ще скоча на 10-15, накрая ще излезе като да си ги поръчам от България.

# 718
  • Мнения: 14
Момичета искам да си направя този маникюр , но проблем ли е да си матирам само черното, а след това да си рисувам с бялото и да да сложа топ. Ако може да ми дадете съвет за втори път ще се правя сама и затова ви питам такива глупави въпроси .

# 719
  • Мнения: 1 595
После трябва с тънка четка само на белите фигури да слагаш топ.

Общи условия

Активация на акаунт