Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 2)

  • 35 003
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Glasgow
  • Мнения: 4 545
Тази кръчма на Даниел някъде в покрайнините ли е?  Помня, че преди няколко години бях споделяла история и мисля че беше за тази кръчма- как в една седмица абсолютно всички комисии, които може да се сетите ги посещават по сигнали. То за шум, то данъчни, ще се опитам да намеря. Новооткрита беше. На видеото изглежда прилично като интериор, битово, оркестър...ама много пушат. А това трудно се освежава после. И с това суши в кръчмата беше като кръпка, в битова механа с тежки мезета на някой му се прияжда суши и всички се сещат, че и те искат🤡 Хепи имат свински ушички, следващият път да поръчат, по се връзва😁🙈

# 77
  • Мнения: 3 892
Е , мъжът , ако не иска да дели с жената  има варианти , които и децата ги знаят .😀

Аз знам, но мен лично като жена би ми било обидно. Най-добре да си стои кротък, да си има 15 жени и 34 деца, ако иска, но да не се жени. По-малко главоболия 😃

# 78
  • Мнения: 9 009
Благодаря Ви за отговора. Това придава друга тежест на думите Ви, а не ЕЖК.

# 79
  • Мнения: 7 717
В Драгалевци е .
Не говоря за режим на разделност , като всичко е на лизинг или на фирма , освен жилището , за да гледа детето няма какво да вземе жената . За присъждане на издръжка няма значение има ли брак или не .

# 80
  • Мнения: 732
Тази кръчма на Даниел някъде в покрайнините ли е?  Помня, че преди няколко години бях споделяла история и мисля че беше за тази кръчма- как в една седмица абсолютно всички комисии, които може да се сетите ги посещават по сигнали. То за шум, то данъчни, ще се опитам да намеря. Новооткрита беше. На видеото изглежда прилично като интериор, битово, оркестър...ама много пушат. А това трудно се освежава после. И с това суши в кръчмата беше като кръпка, в битова механа с тежки мезета на някой му се прияжда суши и всички се сещат, че и те искат🤡 Хепи имат свински ушички, следващият път да поръчат, по се връзва😁🙈
Да, в Драгалевци е. Не е много удобно, защото е на главния път и няма места за паркиране отпред, оправяш се по уличките. С градски транспорт е абсурд.

# 81
  • Мнения: 1 114
заведението му не се ли намира до къщата му точно или е другаде ? Simple Smile

# 82
  • Мнения: 19 525
Бачорски имаше видео с мръсна тоалетна и специално спомена, че е от бензиностанция Еко. Това ми се видя много нетактично, предполагам му е все тая дали ще му останат клиенти, но не е редно да ги пльоска така снимки с коментар в мрежата. И още - няколко пъти като си карам колата на автомивка, като се боядисвам, като си водя кучето на груминг все коментари как колата е мръсна, кучето и то, косата ми с корени....ами аз ако всичко ми е наред няма да ходя при тях, нали? И ако видя снимка на косата ми в небоядисан вид в нета ще стане голям "панаир" както се изразява Бачорски.

# 83
  • Glasgow
  • Мнения: 4 545
Ох, това с шеймването на клиенти толкова ми е противно. Дори когато не е за мен, а обсъждане на клиент преди мен. И любимо на фризьор, и в България и в UK.."ау, кой те подстрига предния път, криво е тук".."ами ти ме подстрига предния път". Но ако се получи подстрижката или издухването- може ли да направя снимка за соушъл медиите ми? Не, не може. За това си има инфлуенсъри, на които се плаща.

# 84
  • Мнения: 4 057
Да, то и с майсторите е така, предният си е "оставил ръцете". Грозно е.  Държа да отбележа, че подозирам определени потребителки тук в конкретни лица от предаването, но на този етап са си единствено мои подозрения и няма смисъл да споменавам. Прави ми впечатление просто Grinning

# 85
  • Мнения: 1 114
Да, то и с майсторите е така, предният си е "оставил ръцете". Грозно е.  Държа да отбележа, че подозирам определени потребителки тук в конкретни лица от предаването, но на този етап са си единствено мои подозрения и няма смисъл да споменавам. Прави ми впечатление просто Grinning

и аз така, айде да не са от предаването ама да са ушаги на Насето Grin

# 86
  • Мнения: 19 525
То при такова активно интернет присъствие на хората от семейството как мислите, дали не знаят, че тук втора тема ги нищим? Сто процента!

# 87
  • Мнения: 4 057
Не само Насето, но и другата страна Grinning

# 88
  • Мнения: 1 114
Да ама каквото се пише тук за нея, после демонстративно обръща палачинката на стори, чак майка си запратила в Смолян. Другата поне е малко по-умна, да се прикрива

# 89
  • Мнения: 107
И сготви уникална крем супа 😁

Общи условия

Активация на акаунт