Нямаме си вече бебе

  • 31 418
  • 265
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 177
Здравей, знам че няма  да те успокои ако ти кажа че така е било писано и че може би е трябвало да стане,нои аз преживях нещо подобнои доста време не спирах да се обвинявам и да търся отговори,които така и не намерих  родих на 17.01, но при мен резултата беше в следствие на некадърна лекарка, newsm45 бебето което родих е имало вродена малформация която тя така и не е видяла през цялото време а ме уверявяше че бебето е много добре, в следствие на тази малформация бебчето почина на следващия ден. От там започна моят кошмар прибирането в къщи сблъскването с приготвеното бебешко креватче, приготвените дрешки и т.н, дори и след толкова време сега като ви пиша очите ми се пълнят със сълзи и ръцете ми треперят. сега правим опити за бебче но може би психиката си оказва влияние и то не става и не става, но аз всеки месец се надявам и продължавам с опитите.Всеки месец се моля чудото да е станало но ...Надявам се на никой да не му се случва нещо подобно, защото няма по тежко нещо от това да погребеш собственото си бебче Weary Пожелавам  повече усмивки на всички и много позитивни емоции newsm10 newsm51
Дано в скоро време всички се повалят с гушнати бебчета luvbed

# 256
  • Мнения: 877
с Господ напред!

# 257
zdravei Iva! znam kakvo pregivqva6, z6toto to4no predi 2 godini i polovina az su6to zagubih svo6ta malka du6teri4ka poradi nebregnosta na lekarite.sled tova bqh sigurna 4e nqma da moga da izkaram normalna bremennost otnovo i 4e postoqnno 6te mislq za slu4iloto se.NO BQH SILNA!!! :whistle:Sega ve4e se radvam na moqta sladka prinzesa IVET.
....a negodnizite koito zaslugavat da sa na sud si jiveat spokoino i neobezpokoqvani .

# 258
  • Мнения: 177
Благодаря ти мила valqe мен само надеждата ме крепи  smile3518от тогава насам и вярата че един ден и аз ще изпитам чувството на майка все ми се иска този ден да е по скоро но... когато стане Peace Praynig

# 259
  • Мнения: 877
Всички мислим тук ти изпращат положителни мисли, така че не се съмнявай че ще бъдеш най-щастливата майка на света smile3525

# 260
здравейте! newsm03
така трябва да имаш надежда! И всичко с времето ще си дойде на мястото.
Много е важно обаче  да не мислиш постоянно за това (дали ще стане този път или другия)въпреки че е доста трудно. no
искам да те питам това преди колко време е станало?

пожелавам ти успех  и дано да имаш близнаци!!!!!!!!!!!!


 newsm06

# 261
  • Мнения: 177
valqe,
от твоите уста в божиите уши  newsm17 newsm17относно близнаците,
а това с мен се случи януари на антонов ден.
Надеждата умира последна  smile3521
 newsm51

# 262
ХАЙ! smile3525

Точно след толкова време 6 месеца аз забременях отново и този път всичко беше наред.Моята  малка принцеса  ти е адашка  -  казва се ИВЕТ. smile3522


 smile3534

# 263
  • Мнения: 177
Дано да се окажеш права и следващия месец и при мен дойде щъркелче  newsm20 welcome

# 264
# 265
  • Мнения: 3 591
Момичета, ще заключа темата, защото почва да се отклонява от основния постинг и става доста страници вече, а вие сте добре дошли са си започнете новичка!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт