💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 110

  • 26 480
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 303
Точно като от реклама😆

😍😍😍🥰

https://twitter.com/_iiRvu/status/1727029992025182709?t=balo6Lws … eizokshSbZHQ&s=19


# 721
  • Мнения: 18 615
Боже, този като го гледам същи Монк Stuck Out Tongue Closed Eyes Някакъв Бехрам споменаха, дали Хюлия го познава ? Thinking

# 722
  • Мнения: 7 057
Хюлия защитава Ибо,Девин-Джихан.

# 723
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 303


# 724
  • Мнения: 881
Недрет заподозря, че може да е Бедри...
Хюлия също е убедена, че не може да е Недрет. Ох, много е вълнуващо...разбирам 30% от това, което казват, но не мога да спра да гледам!

# 725
  • Мнения: 18 615
Ох, слава богу, не е и Джихан! Казвам ви, онази ококорената психопатка сигурно го е направила!
Толкова сладки сценис бебека, напълниха ми душата! И отново Девин си го представя, със сигурност ще се окаже бременна!

# 726
  • Мнения: 7 057
Разбрахте ли какво Хюлия съобщи  на Ибо? Нещо за краката му. Той не можа да го понесе и и каза да излезне.

# 727
  • Мнения: 881
Разбрахте ли какво Хюлия съобщи  на Ибо? Нещо за краката му. Той не можа да го понесе и и каза да излезне.
Нещо свързано с гангрена ще да е, той е диабетик, застояването не води до нищо добро... Може би ще се наложи да се ампутират.

Илияс обаче как гледа Недрет, такъв копнеж и емоция, да му се ненадяваш..

Онази ококорената психопатка вече да се разкрива за какво се бори, че ми писна от нея!

# 728
  • Мнения: 18 615
Не, Нези, нищичко не разбирам Smile Само картинки гледам ... обаче така играят, че все едно разбираш всичко. Не е и Иляс, той сам би го застрелял, ако искаше. Остана само Серапката ...
Беа, явно голяма любов е била тяхната, но уви ...
А мама Хюлия не мога да я позная в тази серия! Явно наистина това беше спусъкът, за да се осъзнае, че Девин не и е враг, че наистина много обича Аслан.

Последна редакция: вт, 21 ное 2023, 21:35 от queen_fenka

# 729
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 303
Още има чувства при тях. Личи си 😃 да се събират и да заровят враждата 🤣
Казах да финала всички на една маса 🤣

# 730
  • Мнения: 7 057
Май Бедри все пак е негов син,на Иляс.

# 731
  • Мнения: 881
Май Бедри все пак е негов син,на Иляс.
Малко спекулирам с превода, но според мен когато Илияс я попита директно дали Бедри е негов син, Недрет каза нещо от сорта на "защо смяташ, че баща ми реагира така..." (много голяма спекулация, но нещо в този дух). Явно има някакво голямо недоразумение, което от пуста гордост толкова години стои неразкрито.

# 732
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 303
Серенай изглежда чудесно с лек грим. Няма изобщо нужда повече 🤩

# 733
  • Мнения: 18 615
Ама какво прави убиеца на сватбата на Джихан, какво ги свързва ? Или просто се познават? А Хюлия да не нареди да онзи да убие някого? И тримата мускетари са там, да видим Thinking
Беа, много ти благодаря! Kiss
О, Джихан спаси Туги!

# 734
  • Мнения: 7 057
Доколкото аз разбрах Иляс му е шеф на убиеца. Освен Сарап да го е накарала ,май няма кой друг.
Джехан не се представи като Сойкан.
Май Хюлия е поръчали да го убият.
Сега Девин и каза,че не може да са Иляс и Джихан.
Ако съм разбрала правилно.

Последна редакция: вт, 21 ное 2023, 21:47 от NeZ_9

Общи условия

Активация на акаунт