🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 6 (31.10 - 14.11) 🐄

  • 51 498
  • 1 555
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 4 571
Имам един въпрос свързан с Петър - това, че хората и от двата отбора НЕ го харесват не е ли някаква червена лампа?Едва ли е само завист, че той е по-добър и хитър от тях. Според мен има неща у Петър, които не се харесват на хората. Ако беше само Сергей, Кенан или Лили да си каже човек, че са прекалено дребнави и злобни. Но масовото НЕхаресване на Петър...знам ли едва ли е случайно.
Колкото до жените на финал - Еми и евентуално Мартина.
Никой нямаше проблем с Петър преди да почнат , да човъркат темата за "злия манипулатор ". Е освен Станислав,  който си е завистлива , дребна душа и комплексарче. Канатица също подхванаха този рефрен,  защото е ясно, кой реди успешните стратегии на Елбетица, завършващи с успех в 90 процента от случаите. И естествено те искат , да разкарат този човек. А какъв по-лесен начин от това да натъртваш как Пе/Пе мислел за собствената си игра( че кой нормален няма , да мисли най-вече за себе си в предаване където само един е краен победител) Грам не им пука за " горките , манипулирани" момичета. Ама грам
. Успешните манипулатори са именно червените. Завъртяха главите на зелените патки. И те налапаха кукичката .

# 1 486
  • Мнения: 484
Всъщност не е точно така. Няколко човека са имали проблем с Петър, но виждайки как останалите привидно го харесват са си мислели дали проблемът не е в самите тях и са си мълчали. Това са го казвали Жоро, Андрей, Мартина, Линда и Пресияна.

# 1 487
  • Мнения: 5 863
Жоро е казал такова нещо? Ти да видиш. Той ме беше ли зает да се прикрива, че му точи ножа.

# 1 488
  • Мнения: 4 571
А дали и това не им е внушено. Как да им вярвам на думите . Сега, като всички са срещу него, естествено, че ще казват "Абе ,усещах аз нещо , ама си мълчах"
И единственият повод да си мълчат, какъв е?
Че благодарение на лошия винаги водят в играта Trollface
Ама сега идват финалите. И никой не иска силна конкуренция.  Затова и вашият любим Коки гласува за Павел

# 1 489
  • Мнения: 5 863
Петър е набеден и от играчите за лош герой, защото не искат да загубят зрителски вот, ако са на финал, когато гласуват срещу и го изритат, след като са го използвали толкова време.

Последна редакция: пт, 17 ное 2023, 14:58 от Alucard

# 1 490
  • Мнения: 3 160
На визитка Петър ми хареса и само няколко минути по-късно още в първата игра стана ясно що за налагащ се, триещ сол като дърта свекърва дразнител е. Ще кажете - от монтажа е. Чували сме го този рефрен. Често обяснението е много просто - как да монтираш нещо, което го няма.

# 1 491
  • Мнения: 484
А дали и това не им е внушено. Как да им вярвам на думите . Сега, като всички са срещу него, естествено, че ще казват "Абе ,усещах аз нещо , ама си мълчах"
Не знам, аз коментирам само това, което ни показват. Теб нали те спрягат за човек на продукцията 😉 може би знаеш повече...

# 1 492
  • Мнения: 444
На визитка Петър ми хареса и само няколко минути по-късно още в първата игра стана ясно що за налагащ се, триещ сол като дърта свекърва дразнител е. Ще кажете - от монтажа е. Чували сме го този рефрен. Често обяснението е много просто - как да монтираш нещо, което го няма.
Именно! Някой по цял ден да ти намила, макар и по заобиколен начин колко е "по-добър от теб", да ти налага неговото АЗ, да взима решения вместо теб... На "патките" от Елбетица дали им внушиха колко "зъл и подмолен" всъщност е Петър или просто им отвориха очите?Още в първите епизоди започна дразненето със Сергей, Станислав, Валерия (или Мартина, вече нямам спомен). Жоро и той още в началото каза пред Станислав, ако не се лъжа, че не му харесва държанието на Петър, но търпи в името на отбора. Мисля, че няма дим без огън. Иначе е ясно, че всеки е отишъл там за индивидуалната победа, включително и ПеПе, колкото и да прави всичко в името на отбора.

# 1 493
  • Мнения: 237
Според вас коя жена ще стигне до финалната тройка? Линда едва ли, Лилия също ме съмнява. Вероятно Емилия ще е в топ 3. Пресияна ми е много хлъзгава и се съмнявам да се дотътри. Мартина няма да успее в игри за бързина.

Емилия и аз я виждам на финал - комплексна е, може и да се катери, и да реже. Явно и социалната страна не ѝ слаба - съотборниците ѝ я харесват, трезвомислеща е и не е влизала в остър конфликт с някого, а си изказва мнението. В началото не я харесвах изобщо, после започнах да признавам качествата ѝ, вече дори ми е симпатична. Присияна и аз я виждам хлъзгава, но и слаба, ще я отвеят на битките. Линда не я виждам на финал, което е тъжно, силна е и открита като характер. За Мартина, обаче, не съм съгласна - явно се е подготвяла, стреля добре, реже отлично, паметта ѝ също е отлична, доста хладнокръвна е. Мисля, че ще я видим на финал. Лили и Теди са ми тъмна Индия - нямам идея коя ще стигне. Честно казано, си мисля, че от Канатица ще видим само мъже.

Много, много искам Елбетица да победят и Сергей да заминава! Не мога да го гледам повече.

# 1 494
  • Валенсия
  • Мнения: 220
Скрит текст:
Според вас коя жена ще стигне до финалната тройка? Линда едва ли, Лилия също ме съмнява. Вероятно Емилия ще е в топ 3. Пресияна ми е много хлъзгава и се съмнявам да се дотътри. Мартина няма да успее в игри за бързина.

Емилия и аз я виждам на финал - комплексна е, може и да се катери, и да реже. Явно и социалната страна не ѝ слаба - съотборниците ѝ я харесват, трезвомислеща е и не е влизала в остър конфликт с някого, а си изказва мнението. В началото не я харесвах изобщо, после започнах да признавам качествата ѝ, вече дори ми е симпатична. Присияна и аз я виждам хлъзгава, но и слаба, ще я отвеят на битките. Линда не я виждам на финал, което е тъжно, силна е и открита като характер. За Мартина, обаче, не съм съгласна - явно се е подготвяла, стреля добре, реже отлично, паметта ѝ също е отлична, доста хладнокръвна е. Мисля, че ще я видим на финал. Лили и Теди са ми тъмна Индия - нямам идея коя ще стигне. Честно казано, си мисля, че от Канатица ще видим само мъже.

Много, много искам Елбетица да победят и Сергей да заминава! Не мога да го гледам повече.

И аз не харесвах Емилия в началото. Като че ли ми повлияха и коментарите относно не-много приятния ѝ глас. Smiley Но с времето и аз се научих да оценявам присъствието ѝ в отбора, и сега е една от фаворитките ми за финал. Както и Присияна. В нея ми харесва, че въпреки, че е много млада, е много нахъсана, умна, разумна е, има съдържание в нея. (за разлика от например Неделина от Канатица, която не само заради това, че е фолк певица, просто не я харесах...за мен си беше кифла). И това, което най-много признавам в Присияна е прословутия ѝ...ИНАТ. Е, няма такова куче. Заинати ли се за нещо, хапе, блъска, бори се. В това отношение е един Петър, но в женски вариант. И според мен, от всички момичета в Елбетица, Емилия и Присияна най-силно му симпатизират. (втората с известни резерви към него).

И да, нека си ходи Сергей! Изчерпа се. Както се спомена по-назад в темата, единственото нещо, което виждаме от него (или поне това е, което се излъчва), е съссссскане против Петър, и на всяка цена желание да го отстрани. След като Сергей е достигнал до този момент в играта, че вместо друго (хъс, амбиция за победа, награда, признание), а просто това е двигателя, който го движи...според мен продължаването му по-напред в играта е безсмислено. И за него, и за двата отбора, и за нас зрителите.

# 1 495
  • Мнения: 753
Не намирам логика в това да е ок мишкуващите в отбора, които виждали всичко, но мълчали в името на отбора, да е приемливо. А агресивната (и по-открита) игра на Петър също в името на отбора да е лоша и манипулативна. Това не са ли двете лица на една и съща монета? Като целта е всеки един е да стигне до финал и да спечели, ако може. И това е най-нормалното нещо. Защо едните са добри, а другият, който е ЕДИН ЧОВЕК, е събрал всичко лошо?

Последна редакция: пт, 17 ное 2023, 16:05 от slastna

# 1 496
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Имам един въпрос свързан с Петър - това, че хората и от двата отбора НЕ го харесват не е ли някаква червена лампа?Едва ли е само завист, че той е по-добър и хитър от тях. Според мен има неща у Петър, които не се харесват на хората. Ако беше само Сергей, Кенан или Лили да си каже човек, че са прекалено дребнави и злобни. Но масовото НЕхаресване на Петър...знам ли едва ли е случайно.
Масово, Масово. Колко да е масово?
Ния и Моника харесваха Петър. Ухажоро също, преди Петър да му изневери.

Линда имаше вчера един разговор с Присияна: "Ами ако не сме прави за Петър? ..Ако не сме прави, значи сме постъпили жестоко с него... / или нещо в този смисъл/ Присияна я успокои, че са прави..

# 1 497
  • Мнения: 798
Игрите за дуела са премислени от продукцията, когато разберат кои ще са играчите. В зависимост кой трябва да спечели.
Зрителите не са никак глупави. Колкото и да ни уверяват И и А , че няма никаква намеса

# 1 498
  • Мнения: 444
Имам един въпрос свързан с Петър - това, че хората и от двата отбора НЕ го харесват не е ли някаква червена лампа?Едва ли е само завист, че той е по-добър и хитър от тях. Според мен има неща у Петър, които не се харесват на хората. Ако беше само Сергей, Кенан или Лили да си каже човек, че са прекалено дребнави и злобни. Но масовото НЕхаресване на Петър...знам ли едва ли е случайно.
Масово, Масово. Колко да е масово?
Ния и Моника харесваха Петър. Ухажоро също, преди Петър да му изневери.

Линда имаше вчера един разговор с Присияна: "Ами ако не сме прави за Петър? ..Ако не сме прави, значи сме постъпили жестоко с него... / или нещо в този смисъл/ Присияна я успокои, че са прави..
Моника?!??!Дали?
Една Ния остана да го харесва докрай. Масовото са всички останали. Странно е да не си симпатичен на почти никой, въпреки очеизвадните ти качества?

# 1 499
  • Мнения: 4 571
Е , като постоянно им повтарят колко е зъл и как ги мами , естествено,  че няма да го харесват и в един момент ще повярват на всичко Joy

Общи условия

Активация на акаунт