В последно време спя много малко, не ми достига почивката, едва кретам през деня. Сериозно ми идва нанагорно, много ми писна. Прити, стискам палчета всичко да мине нормално!
Марулетка, има тема за Милано в раздел Туризъм, можеш да хвърлиш едно око.
Не разбирам защо е нужно да се сравняват и противопоставят различни места, в случая Европа и Турция. Ходила съм и в Европа (не е задължително да е покрай роднини и приятели
), ходила съм и в Турция. Навсякъде човек има какво да види, има какво да преживее. Естествено, някъде ще му хареса повече, другаде по-малко. Но е тъпо да се правят такива намеци - видиш, аз ходя на тези места и се чувствам европеец, а ти ходиш другаде, тоест не си европеец. Пълно е с европейци по турските курорти, които си гледат кефа и се забавляват на макс. А из Зададна Европа вече е пълно с какви не чужденци, които придават на някои места далеч от европейски облик и тук-там даже е страшничко и мизерно. Но пак е хубаво, пак е интересно. Съжалявам, но сравнение на граничния контрол в ЕС и извън него е смешно. За хигиената в Турция не мога да кажа лоша дума. Най-чистите хотели, които съм виждала, са били там - стаи, басейни, общи части, барове, ресторанти, посуда, всичко блестеше. Извън хотелите, естествено, че има и места с недобра хигиена, но къде няма? Париж и Неапол изобщо не се славят с чистота, например.
Сериозно, ти ще ходиш ли на концерта? Ако да, да организираме бирички преди това!