Какво повече НЯМА да купя - 24

  • 75 541
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 460
 Хората спазвали хигиена и не им се разваля млякото, но на някои и това не им харесва Simple Smile

# 76
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 168
Аз само Верея взимам, другите не ми допадат на вкус. А и едно от един магазин за млечни работи, но идея нямам как се казва и на кой , другия път ще обърна внимание. При нас прясно мляко не се задържа толкова време и не мога да кажа кое кога се вкисва.

# 77
  • Мнения: 2 518
Не знам какво им слагат и какво - не, но
поне леко трябва да накиселява за такъв период, според мен.

# 78
  • Мнения: 15 422
Не трябва, особено, ако вземем предвид и съвременните хладилници, които имат системи за трайно съхраняване на продукти.
Ние пием прясно мляко приоритетно с кафето и ако млякото ми вкисваше на третия ден щях да съм много разочарована.

# 79
  • Асеновград
  • Мнения: 518
Ами аз какво да кажа . Имах 2 литра Саяна с годност до 3 декември. Онзи ден отварям да правя мляко с ориз и опитвам за всеки случай . Ма то втасало Ill . И стана на извара . Ся кво , да го хваля или да го порицавам . Flushed Май и двете .Dizzy Face

# 80
  • Мнения: 460
Аз когато последния път купих Саяна беше още в срок на годност, а миришеше на мърша.Тази фирма съм я зачеркнал отдавна за всичките и млечни продукти.

# 81
  • Мнения: 5 438
Само аз ли не съм купувала нищо на Саяна?

# 82
  • Мнения: 2 518
Само аз ли не съм купувала нищо на Саяна?
И добре правиш Simple Smile

# 83
  • Мнения: 12 241
Само аз ли не съм купувала нищо на Саяна?
Не ти и трябва. Веднъж ММ беше купил тяхно сирене, замина директно в кофата. Такава смрадлива отврат не бях срещала до тогава. Ама нали промоцийка....

# 84
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 291
Аз купувам от Саяна и сирене, и кашкавал, и кисело мляко стандарт Стара планина и досега не съм имала случай да са гадни, лоши или некачествени. На фона на други прехвалени марки Саяна са си супер.

# 85
  • София
  • Мнения: 30 211
Само аз ли не съм купувала нищо на Саяна?
И аз.

Някаква кремаво-кафеникава консистенция. Стои даже като пресечено. Синът ми го определи като повръщано.
Слагаш на мокри ръце, разтриваш и нищо не се случва. Няма усещане за чистота след отминаване. То няма и какво да отмиеш. Просто се маже, не размазва, и така пада в мивката.

# 86
  • Мнения: 14 788
Не е проблема в желатина, а в това какво си мислиш че купуваш. Като е луканка, се очаква да е от месо, а не кучешка храна със смлени кокали и жили. Grinning
Не е и кучешка.И кучета и котки не ги искат с тази странна смрад.Не е развалено,но нещо тежко,гадно.Сега като чета за сирене ''Саяна'',когато съм взимала вкъщи се харесвало.И това е проблем при бъл.производители.Един път добре,друг зле,но те грижи нямат.Ние клиентите се чудим какво вече да купуваме.

# 87
  • Мнения: 10 661
Саяна не купувам.
Верея само Чудно.

# 88
  • При децата ми
  • Мнения: 6 152
Само аз ли не съм купувала нищо на Саяна?

И аз. Нямам и никога не съм имала намерение да купувам какъвто и да е техен продукт!

# 89
  • Мнения: 480
Ами аз какво да кажа . Имах 2 литра Саяна с годност до 3 декември. Онзи ден отварям да правя мляко с ориз и опитвам за всеки случай . Ма то втасало Ill . И стана на извара . Ся кво , да го хваля или да го порицавам . Flushed Май и двете .Dizzy Face

Аз пък харесвам Саяна-сиренето и кашкавала,макар че понякога имат и гадни партиди.Но същото е и с Елена,няма гаранция. Обаче прясното мляко на Саяна ми се е случвало да се пресече или в срок да мирише неприятно и го избягвам вече.

Общи условия

Активация на акаунт