ЮЛСКИТЕ момчета и момичета радват се на първите кокичета!

  • 9 617
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 809
Добро утро и от мен  Hug

Ние също излизаме в повечето случаи с количка. Тук в центъра докато стигнем пеш до някоя градинка и трябва да си ходим, а и Стефанаки много, много не иска да ме държи за ръка. Иначе предпочитам пеш, за да може да се поизомри и да трупа сили  Grinning

И да ви питам давала ли е някоя от вас сухо мляко Nido?
Тъй като аз правя попарата не с чай а със адаптирано или прясно мляко и последния път вместо адаптирано му взех Нидо.

Хайде весела седмица на всички ви и дано да не духа толкова, то нека си е студено.  Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 496
Аз взимам количката с нас, но я ползваме само ако се наложи да забързаме за някъде и на прибиране заспива в нея, иначе не я ползвам много. Гогистия много ходи и в повечето случаи слуша мама, дори да не ме хваща за ръка.
Е, хайде ние ще се готвим за разходка, лек ден от нас  Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 737

И да ви питам давала ли е някоя от вас сухо мляко Nido?
Тъй като аз правя попарата не с чай а със адаптирано или прясно мляко и последния път вместо адаптирано му взех Нидо.

Нидо не беше ли на Нестле, за големи хора? Аз давам Нестле Джуниър, което не е адаптирано, а само обогатено с подходящите витамини за възрастта ни.

Днес са първите 2 от 8-те ми изпита тази седмица. Досадна работа.  ooooh! В тоя студ и вятър ще се наложи да разнасям 17" си лаптоп в чанта, която няма презрамка за рамо, а само дръжки за ръка.  Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 529
Успех на изпитите! Ще стискаме палци!

Не по разходките сме задължително с количка. В 90% от времето си я бутам празна, но поне не нося чантата на Ида и нея самата, когато се наложи. То вече носенето с големия корем си е направо приключение #Crazy

За АМ - слагам сутрин в закуската Милумил3. Течно АМ за пиене - не иска Naughty

А колко вода пият дечицата ви? Ида направо ме изумява - повече от мен пие - по 1-1.5л на ден! #Crazy Нормално ли е?

# 19
  • Мнения: 1 878
Ето ни и нас понеделнишки пред екрана   food010

Асе
, честита ви количка, много е удобна, ние ползвахме подобна с баткото до 3-тата му годинка  Mr. Green най-вече по моретата и най вече нощем по заведенията и изобщо дечко много си я обичаше и си спеше съвсем безропотно в нея, докато мама и тате се хайманосват  Crazy Сега гледам и Явор така да си го приуча с количка, че ей го къде е лятотооооо и кръчмичките на открито.............мммммммммм размечтах се  Crazy

Сега по сагата с пръстето ни, така и не купих това , което търсих, но пък от една аптека ми дадоха едно алтернативно на Хималайското балсамче, което го почнахме и мисля ще ни свърши идеална работа - Rescue Ranger forte се казва и е смес от разни билкови масла и понеже ми звучи добре за предстоящите ни рани и охлучвания го споделям с вас  http://www.rescue-ranger.com.pl/index_en.html Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 9 980
Днес са първите 2 от 8-те ми изпита тази седмица. Досадна работа.  ooooh! В тоя студ и вятър ще се наложи да разнасям 17" си лаптоп в чанта, която няма презрамка за рамо, а само дръжки за ръка.  Sad

Успех! А какво стана, не караш ли?


Сега по сагата с пръстето ни, така и не купих това , което търсих, но пък от една аптека ми дадоха едно алтернативно на Хималайското балсамче, което го почнахме и мисля ще ни свърши идеална работа - Rescue Ranger forte се казва и е смес от разни билкови масла и понеже ми звучи добре за предстоящите ни рани и охлучвания го споделям с вас  http://www.rescue-ranger.com.pl/index_en.html Hug

Браво, дано бързо мине пръстчето!

# 21
  • Мнения: 601
Съни, кремчето звучи супер  Hug ! Мерси за споделеното инфо! И аз се опитах да намеря из кварталните аптеки антисептичния на Хималая, но никъде няма....казаха, че кораба от Индия пътувал от ноември месец  hahaha . Радвам се, че при Явката нещата са тръгнали на добре Heart Eyes!
 Обаче като видях в колко ти е поста с кафенцето, нямаше как да не ти завидя лекичко  Embarassed - ей, как такива добри деца ти се паднаха - оставят те да си поспиш ! Да са ти живи и здрави  Grinning!

# 22
  • София
  • Мнения: 6 260
А колко вода пият дечицата ви? Ида направо ме изумява - повече от мен пие - по 1-1.5л на ден! #Crazy Нормално ли е?

Теди, на мен ми се струва множко, по-скоро и мене ме изумява, също като теб  ooooh! . Ади пие около 1/2 л. вода на ден. Това отделно от сокове, супи и АМ, които различните дни са различно количество, но като събирам, са с не повече от 500 мл. вода в тях общо. Кашите и манджите не ги включвам в сметката.

# 23
  • Мнения: 3 926
Ара, на моята дружка сина още на 6 месеца пиеше по 500-600 мл. вода на ден Shocked това беше преди 4 години, когато тънкостите на късното захранване бяха много далеч от ума ми Laughing
А на годинка пиеше поне по две шишета сок на ден и литър и половина вода. Знам, защото с майка му сме излизали на разходка и тя му купуваше едно голямо шише мин. вода, за да му долива и за около 5-6 часа повече от половината шише заминаваше Grinning Та, явно не е ненормално Wink

# 24
  • Мнения: 1 737

Успех! А какво стана, не караш ли?

Мерси, то за моите изпити нужда от палци няма, тъй като са свързани с едно огромно количество проекти, които правя през семестъра и на изпита трябва просто да занеса (най - много и да докажа, че аз съм ги правила) и тъй като съм била редовна през семестъра, преподавателите са ми критикували нещата и ги знаят, та няма какво да му мисля. Само много време ми трябваше докато ги правя, а Диан неизменно ги поправяше, или най-малкото ми висеше на ръката, с която държа мишката.  ooooh!

А за шофьорските изпити ли питаш? Взех си ги от раз. Сега не карам, защото колата на мъжа ми, на която попрактикувах след изпита (90 конски сили) бе ъпгрейтната с нова, 150 конски сили, а аз на такъв самолет не смея да се кача. Докато тръгна, може да се забия в някой стълб със 70 км/час на втора...
За забравяне от непрактикуване не се притеснявам, когато се наложи и има какво да карам, баща ми е инструктор, че карам няколко пъти с него докато се почуствам сигурна.

За водата - Диан не пие кой знае колко, но аз зимата пия по 2-3 литра, лятото стигам до 5 и са ми се чудили много. С по-малко ми е трудно да изкарам, опитвала съм се и ми е зле.

# 25
  • София
  • Мнения: 529
Количеството вода се увеличи за сметка на кърменето при нас. Сега с намалялата кърма като засуче за приспиване...  #Crazy свитки ми излизат и давам шишето да се кротне.
А както се приспиваме вечер по 5-6 пъти - 2 шишета (500мл) отиват до сутринта само.
А памперсите пропускат половината сутрини Confused

Сия, аз също не броя супи, каши и т.н. Сок не пие - така че това си е само вода за денонощие.

# 26
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
Кристиян ако изпие 100-130 мл. вода дневно пляскам и викам ура.. ConfusedСокове въобще нещо отказа да пие..водата чиста по-върви..Верно, че го кърмя..ама колко кърма да изпива.. Confused

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Ванката пие около 150-200 гр вода, 250 гр чай (задължително) и около 200-300 гр сок.

Имам приятелка на която сина и пие по литър и половина, даже и до два стига, от както пие вода. Сменя по 3 памперса само през нощта.
Една "умна" докторица  #2gunfire и беше изкарала акъла с някакъв безвусен диабет, но всичко се оказа ОК след хиляди изследвания. Явно това си е до организъм и всеки пие различно.

Аз понякога се усещам, че не съм пила капка течност през целия ден и нищо ми няма. Wink

# 28
  • Мнения: 496
Гогата пие много различно, но не съм му засичала точно колко и честно казано мисля, че колкото му се пие толкова ще пие Peace Само гледам да има поне 30мин преди и след хранене, та да не си разширяваме и без това голямото стомахче Wink

# 29
  • Мнения: 669
Емилиян също не пие много вода. Има едно шишенце, което смятам не събира повече от 200 вода и понякога си кара цял ден с това шише, даже и си остава вода в него. Съмсем наскоро като чели започна да пие повечко и му го пълня повторно, а друг път и потретвам с пълненето - та общо казано доста различно пие.
Но и сок пие много. Миналата седмица му взех един сок от 2л. на Ганчев и на 5-ия ден вече нямаше. Сока му го сипвам в голямо шише със сламка (към 300 гр.), и днес например е изпил 2 такива шишета - може и да не са били пълни до горе, но 500гр. си е изпил като нищо.

Нашата педиатърка преди ми разказва за един случай, за едно бебе което пиело такива количества - 1,5-2л. вода, и тя му пускала изследвания за диабет, но нямало и след това се оказало, че бебето пиело само мин. вода и затова, тя не засищала жаждата и така, затова пиело токлова много.

Ние редуваме постоянно, розовата девин, с други изворни води, но все бутилирани. При нас водата е толкова гадна, че колкото и да е вредна мин.,  или изворната, със сигурност не е толкова, колкото чешмяната ни вода.

Общи условия

Активация на акаунт