Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 36 771
Добро студено утро Simple Smile Чак ми се ходи на работа...

# 376
  • Мнения: 6 416
Добро да е! Идвам с виц. Само да не вземете да се обиждате. Grinning

Попитали домакиня, ревизор и адвокат колко прави 2 плюс 2. Домакинята: "Четири!" Ревизорът:"Мисля, че е 3 или 4, но за всеки случай ще прегледам цифрите пак." Адвокатът дръпнал пердетата, намалил светлината и прошепнал:"Колко искаш да бъде?" 

# 377
  • Мнения: 9 972
Добро студено утро Simple Smile Чак ми се ходи на работа...
Особено днес, особено на моята. Колежка има РД, рогът на изобилието се е изсипал. Как се устоява на изкушения?! Blush

# 378
  • Мнения: 2 857
Сменяш колектива ...

# 379
  • Мнения: 9 972
Ааа, нека се мъча Joy

# 380
  • Мнения: 6 416
...
Колежка има РД, рогът на изобилието се е изсипал. Как се устоява на изкушения?! Blush
Като преядеш. За да стане по-бързо пий повече вода. Wink

# 381
  • Мнения: 461
Завалийките и рога на изобилието Stuck Out Tongue Winking Eye

# 382
  • Варна
  • Мнения: 36 771
Божкееее, човек да не попита нещо в тоя форум, ега ти озлобените и високомерни хора. Трябва климатик да купувам, а оня дето коли и беси в съответната тема, ме разкости. Явно ще си търся инфо другаде.

# 383
  • София
  • Мнения: 6 311
Споко Хай. Нема се косиш. Simple Smile
Кат некой поназнайва нещичко, що па да не те гледа отвисоко. Simple Smile

Скрит текст:
Личното ми мнение е, че Финлукса не е добър вариант. Има и други бюджетни решения.

# 384
  • Варна
  • Мнения: 36 771
Попрочетох, консултирах се и с хора, на които първото им желание не е да ти покажат колко не знаеш, та стигнах и аз до това прозрение Simple Smile

Мерси, Онзи Simple Smile

# 385
  • Мнения: 6 416
Попрочетох, консултирах се и с хора, на които първото им желание не е да ти покажат колко не знаеш, та стигнах и аз до това прозрение Simple Smile

Мерси, Онзи Simple Smile
E, чакай сега, естествено, че много неща не знам. А и не искам да знам. Това, което не ми е интересно ама хич не ме интересува, та да чета за него и да се информирам. Само в краен случай. Хайче, тоз дет те е разкостил, пет пари не струва, като човек. Та, свиркай си, дет се вика. Ето, намерила си си пак информация, и без негова помощ. Тюю, ядосах съ, значи. Grinning

Днес гря, топличко беше на слънце, само дето времето за разходки ми е кът. Joy

# 386
  • Мнения: 9 972
В най-хубавия ден от седмицата тук е гробовна тишина Rolling Eyes Ще си помисли човек, че работите ...

# 387
  • Мнения: 10 803
В най-хубавия ден от седмицата тук е гробовна тишина Rolling Eyes Ще си помисли човек, че работите ...
Не всички можем да си почиваме на работа Wink Все пак някой трябва да работи Stuck Out Tongue

# 388
  • Мнения: 2 857
Аз от емпатия

# 389
  • София
  • Мнения: 35 288
Какичка докопа един брой телефон и в момента съм в дълбок възторг 🥳

Общи условия

Активация на акаунт