💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 28/

  • 23 905
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 477
 По новините съобщават, че е станало ясно, че бащата на прокурор Лейла Гедиз е умрял и още няма никакви подробности.
Майката изпада в истерия, Нурай я успокоява, че може да е грешка.
Тахир пита кой може да го е направил и защо. Кенан и Лейла му казват, че нямат информация.
Тахир крещи да го намерят, ще го убие, ще си разбие главата. Кой може да постъпи така с баща им.
Кенан пита Лейла дали са казали на майката. Тахир каза, че не знае. Лейла му казва да отидат и да поговорят с нея.
Тахир пита, какво ще се случва с баща им. Ще му правят аутопсия, той пита дали не може без нея. Не, не може.
Кенан иска да я закара, но Лейла иска да е сама с брат си и да поговори с домашните.
Изпраща Кенан да говори с Рефик.

# 61
  • Мнения: 1 155
Как ви се стори мама Шахинде? Искрена или не?

# 62
  • Мнения: 10 410
Не.
Тя е довършила Екрем Sunglasses
Как ви се стори мама Шахинде? Искрена или не?

# 63
  • Мнения: 2 477
Мурат се обажда на Кенан и го пита как се е случило. Как е. За този Майстор на играчки.
Кенан казва, че Лейла е разбита. Мурат казва, че е при Ясемин, тя се преоблича и отиват у Лейла.
Туран се среща с Невин и Идрис. Невин го пита дали Доан е убил бащата. Идрис казва, че ще го издирват. Невин иска да говори с Кенан. Туран я пита дали осъзнава, че синът им е  убил бащата на любимата си.
Идрис иска да защитят Доан. Казва, че Лейла няма да го остави на мира, не знае защо така се е зациклил на Екрем.
Туран кара Идрис да им помогне.
Майката е в ступор. Притеснява се, че нямат зехтин, че не са приготвили още нищо.
Лейла я пита, какво прави. Тя казва, че ще готви, защото много хора ще дойдат.

# 64
  • Мнения: 5 167
Как ви се стори мама Шахинде? Искрена или не?

На мен ми се стори искрена. Ако не, шапки долу ще сваля. Satisfied
Но пък защо е харесала този туит? И това стори защо е сложила? Нестабилна съм в решенията си. Satisfied

# 65
  • Мнения: 1 155
С този зехтин тотално ми затвърди мнението Thinking

# 66
  • Мнения: 854
Flowers Herb Много, много тягостно и тъжно...
и без превод болката е ... ужасяваща, Ханде е безупречна!

# 67
  • Мнения: 2 477
Тахир казва на майката, че ще намерят убиеца, Лейла му казва, че сега не е времето. Тахир се разкрещя, че ще го намерят на всяка цена.
Полицайката в дома на Кенан ще вземе Елиф. Тя го пита дали нещо се е случило. Дали Лейла е добре. Кенан казва, че са загубили баща й. Тя го пита в болница ли е бил? Не, друго се е случило. Елиф се притеснява, че хората, от които се страхува са го убили. Кенан я успокоява, че не е така. Но Лейла няма да я има известно време и Елиф ще остане в къщата с охрана и психолог. Тя го пита, какво се е случило с доктора.
Доктора пита адвоката си къде е Елиф и му казва да приключи с тази работа. Адвоката каза, че ще се погрижи за всичко.
Елиф си включва тайно телефона. Моли полицаите да я закарат до Лейла, за да изкаже съболезнования.
В къщата на Лейла изказват съболезнования.
Лейла  пита майката дали бащата й е разказвал нещо, да има проблеми, някой да го е заплашвал.
Не, но бил излязъл вечерта, имал някаква работа и излязъл да я свърши. Лейла я пита дали някой му е звънял. Не, никой.
Нищо друго не помнила. Мъжът й бил умрял, така че искала да остане сама.

# 68
  • Мнения: 5 167
С този зехтин тотално ми затвърди мнението Thinking
Че е тя убийцата ли?

Много хубава сцена между брат и сестра.



# 69
  • Мнения: 1 155
Taзи малката защо си сменя картите? Да не излезе и тя от лошите? Да е в търсене на майсторът на играчките и да се приближи до врага? Grinning
Слънце, още съм в дилема тя ли е, или просто е замесена.

# 70
  • Мнения: 10 410
Слънце, отбележи - аз съм за майката Wink Sunglasses
После да видим кой е познал.

# 71
  • Мнения: 2 477
Ясемин отива в къщата с Мурат. Пак съболезнования. 
Кенан щял да дойде всеки момент.
Полицаят отива да помоли Лейла да говори с Елиф, за да си каже съболезнованията.
Невин не иска да ходи с Туран при Лейла. Тя работила с него и била гадже на Кенан, така че трябва да отидат. Тя се притеснява, как ще изкаже съболезнования. Туран я успокоява, че не е навредила на никого. И прекъсна.
Кенан отиде при майка си и баща си, те го гледат като гръмнати. Майката не ще да върви, Кенан й се скара, че Лейла е много важна в неговия живот и трябва да идат.
Елиф се извинява на Лейла, защото смята, че се случило заради хората, които я преследват. Лейла казва, че не е вярно. Елиф се притеснява, че ще навредят и на нея и на Лейла, защото тези хора са много силни и имат дълги ръце. Лейла я успокоява, че всичко ще е наред и ще в безопасност.

# 72
  • Мнения: 1 155
Хахах, сцена между Мурат и Нурай Grinning
Да не си разменят местата тези четиримата накрая, перфе ще е Sunglasses
Ех, загубено дете…

# 73
  • Мнения: 5 167
Ще я хванат Елиф явно.

Втори сезон на Шахмеран с Бурак ще излезе декември или януари. Не че си мисля да го гледам или съм гледала първия сезон, но да ви осведомя. Satisfied
Освен това на 8 ноември излиза нова реклама с Бурак. Станал е рекламно лице на марка дрехи. Върви му напоследък в работата. Нека и за сериала е добре.

# 74
  • Мнения: 2 477
Кенан говори с Туран и го пита дали има новини за убийството и се чуди какво може да искат от бащата на Лейла.
Невин го пита дали е говорил с Лейла и как е тя, дали е бил с нея по време на убийството.
Нюкет вика Мурат да се връща в телевизията. Нурай се навира на Мурат и го пита дали е гаджето на Ясемин. Той отрича. Нурай казва, че Ясемин всеки път, когато дойдела винаги говорила за Мурат, много го харесвала и все за него говорила, но да не я издава.
Някакво момиче се обажда на Елиф и тя била избягала. Страхува се, че ще я намерят. Казва й да изпрати локацията и Елиф ще дойде. Елиф казва на полицаите да отидат и да й помогнат. Полицаите отказват. Първо ще закарат Елиф и после ще ходят да търсят приятелката й. Елиф скочи на светофара и избяга.
Кенан пристига със семейството. Изказват съболезнования.
Мурат пита Кенан дали има новини. Чудят се какво може да има общо бащата на Лейла с тези убийства. Нурай подслуша и отиде да каже на Тахира, че са намерили играчка на местопрестъплението.
Тахир им каза да намерят убиеца, Туран каза дай Боже. И Тахир откачи, че са намерили играчка, а Лейла нищо не е казала. Питат я какво означава това. Щом това е убиеца, който е убивал насилниците, значи ли, че и баща им е такъв. Пита ги дали нещо знаят. Баща им е насилник, така ли? Пита я, за какво е разпитвала постоянно баща им, какво са си шушукали. Лейла изтрещя и му каза, че е бил партньор с Хамди, че са били забъркани заедно в нещо. И прекъсна.

Общи условия

Активация на акаунт