Номинации за най-голяма муня (тема 7)

  • 74 968
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 192
Последния пост ме подсети как в детските си години вечно търсех и намирах скритите подаръци за РД или ЧНГ за братовчедите, играех си с тях и ги прибирах на същото място. Веднъж обаче счупих едно камионче, но го върнах на скришното място без да кажа нищо на майка ми. Не помня тя как разбра, че съм го счупила, но то си остана за мен и още помня как изглеждаше, а тя купи друг подарък на негово място.
Но най-лошия номер който й спретнах беше когато намерих кутията с шоколадови бонбони, купени за черпене на гости и ги изядох, като оставих само 2 - по един за нея и татко и върнах празната кутия на скришното място. Съответно когато дойдоха гости тя извади със замах кутията да ги почерпи, а вътре беше празна. Понеже тя се засрами много, засрамих се и аз и след тази случка нямам спомен да съм продължила да преравям скришните й места в къщи.

# 16
  • FRANCE
  • Мнения: 2 233
Това си беше класика с изяждането на бонбоните Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 8 134
Аз изядох само половиния бонбон и го върнах в кутията. Като дойде техник да ни поставя домашен телефон, майка ми извади кутията да го черпи, и той си взе половинката. Много му се извинява, после ми се кара, поне да съм изяла целия, аз реших, че половината не е чак такава беля.

Последна редакция: вт, 07 ное 2023, 15:34 от Аглея

# 18
  • Мнения: 360
Мъжкото на муня предполагам е Муньо - та ето една такава моя случка. Преди много години, като все още минавах за млад (или поне се възприемах като млад). Бях в магазина и една жена каза на детето си "дръпни се чичкото да мине" и аз също се дръпнах и почнах да се оглеждам, къде е чичкото дето иска да мине...

# 19
  • Мнения: 9 943
Последната ми мунщина: след една сбирка аз и приятелче отиваме към колата ми. Бях го убедила да го закарам до тях, че ми се виждаше леко "развеселен" Wink Вече тъмно, колата и тя тъмна, но аз знам къде съм я оставила, че и последна в колоната и отдалеч я фиксирах. Приближаваме и казвам на приятелчето:
- Ето я, сега ще отключа.
А той:
- Елиф, да не си сменила колата? 
Леле, мисля си, верно го е хванало.
- Не бе, как ще си сменям количката?! Откъде-накъде?
- Тогава си сменила номера!
Продължавайки да ровя в чантата за ключа, мислено се поздравявам за далновидната ми постъпка да закарам френда до тях. Толкова го е хванало, че му се привиждат други коли, чужди номера ... Най-после изравям ключа, пъхам и ... не мога да отключа. Айде пак и пак не ще. Хмм. Отдалечавам се две крачки. О! Това не е моята кола! Поглеждам номера: не е моят!
И тук избухваме и двамата Joy Joy Joy
За мое оправдание  - същия цвят, същата марка и застанала на "моето" място - съвсем в края на колоната коли.

# 20
  • Мнения: 2 700
Не помня дали съм разказвала. И аз съм излизала с една обеца. Явно по пътя за заведението я бях изгубила. Голяма хълка. Даже с пробрана на опашка коса бях. Чак, когато тръгвахме се усетих, че ми липсва обецата. Питам приятелката, с която бях:” Защо не ми каза? Да бях махнала другата поне”. Тя: “ Оо, хич не съм забелязала”.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 178
Чета пак смешките и се хиля с глас. Това с врабчето ме подсети за моя изцепка. Споделяла съм и друг път, че имам проблеми със зрението. Та, отивам на терасата да извадя дрехите от сушилнята и да пусна нова, когато видях по плочките някакви перца. Често държим прозореца открехнат, няма мрежа и реших, че вятърът ги е вкарал. Както ги носех към коша за боклук, забелязах по тях нещо странно, което ми заприлича на втвърдено ако. Страшно се погнусих, увих ги в салфетка, после в пликче, което вързах здраво. Измих си ръцете сигурно пет пъти, сложих ръкавица и избърсах пода с дезинфектант. За по- сигурно извадих парочистачката и минах и с нея. Вече успокоена, започнах да си сгъвам дрехите и стигнах до една блуза, която трябваше да има шнурче с перца. Ами, след известно умуване ми светна къде е Blush
Скрит текст:


Нищо де, поне изчистих цялата тераса и го изхвърлих навреме, преди да го набара котката.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 352
Не е точно мунщинка, а готина случка.
Предният ден забелязвам, че колата е на ръба на червеното за резервоара, тоест спешно трябва да налея бензин. И решавам, че като се прибирам утре от метрото (карам от вкъщи до метрото и обратно) ще мина през бензиностанцията и ще заредя. Обаче детето сутринта изпуска автобуса за училище и аз трябва да го закарам до метрото и да се върна, след половин час да отида пак,  да оставя колата и след работа пак да се върна у дома, минавайки през бензиностанцията. Това, разбира се го установявам в колата и решавам, че може и да нямам бензин за толкова път. Разбира се пари не съм взела, банкова карта също ( то и документите и те, ама...). Питам щерката за пари, тя казва, че има 20 лв, които аз отмъквам, казвайки ѝ, че след малко ще се срещне с баща си и да вземе от него. Отивам до бензиностанцията, слагам пистолетът и внимавам. Обаче не спирам навреме и той все пак зарежда 20,48лв. Сещам се, че имам карта за отстъпка, защото, нали, имам само 20 лв... Касиерката слага картата и сметката от 20,48лв, става 19,99лв!
Не мога да ви опиша с какъв кеф ѝ подадох банкнотата от 20 лв!

Последна редакция: вт, 07 ное 2023, 17:41 от Светулчица

# 23
  • Мнения: 1 489
Участвам във няколко фейсбук групи, в които си правим подаръци книги. Записваш се със списък от 5 желани заглавия, организаторите на случаен принцип ни разбъркват и ти пращат данни на твоето книжно другарче. Винаги посочвам Спиди.  Досега и изпращах с тях. В неделя чинно приготвям подаръка и си приписвам данните на другарчето на листче, за да не се бавя с телефона. Отивам в понеделник в офис на Спиди, вземам си пратката и ще пращам. Казвам на служителя телефона, името на получателя, града, офис на Еконт еди кой си. Той ме поглежда и пита: Еконт?
Аз казвам "да" и повтарям адреса. Виждам, че служителя не пише на компютъра и ми светва червена лампа, че нещо не е наред. Извиних се и излязох като ми идваше да потъна в земята от срам.
Разходих се и до офиса на Еконт.
А защо съм се заблудила, още се чудя?

# 24
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 036
Като живеехме в София имахме съкварталец, който имаше съвсем същата кола като старата ни -зелена Тойота Корола,с идентичен на нашия номер,само по последните 2 букви се различаваше-колко пъти съм тръгвала да я отключвам, когато се окажеше на паркинга пред нашия блок...

# 25
  • Мнения: 12 206
Проблемът ще настане, когато и ключа съвпада.   🤣🤣🤣

# 26
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
А дали и той е пробвал да отключва вашата? Wink

# 27
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 511
Вие поне съвсем резонно гледате номера на колата. Аз след като вече разпитвах кой може да ми смени батерията  на дистанционното по това време, накрая случайно познах  по джантите, че не е моята кола.....
През ум не ми мина.

# 28
  • FRANCE
  • Мнения: 2 233
Ето за това на моята и направих страничните огледала ярко червени (на графитено сиво бмв 1)  И за бонус има и една плюшена лама с цветовете на дъгата на предното стъкло Blush

# 29
  • Мнения: 24 454
Аз въобще не обръщам внимание на колите и за мен са бяла, черна, червена...Ако знаете колко пъти съм се засилвала да вляза в чужда кола Joy Последно едни приятели ме чакаха на паркинг и знам, че колата им е бяла. Добре, че ми бибитнаха точно преди да отворя вратата на друга. Умрях от срам, а те се смеят

Общи условия

Активация на акаунт