Празнувате ли Коледа?

  • 18 933
  • 431
  •   1
Отговори
# 390
  • Melmak
  • Мнения: 3 487
А празнувате ли Нова година? 😁

# 391
  • Мнения: 11 582
А празнувате ли Нова година? 😁
Да.
А ти?

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 23 946
Не и за НГ. Лягам си по обичайното време и си спя.

# 393
  • Мнения: 661
Зависи в колко часа съм станала сутринта. И шампанското пия рано Simple Smile

# 394
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 449
Всичко празнувам, ям и пия като за последно.

# 395
  • Мнения: 1 920
Да, любимият ми празник. Празнично настроение, приятели, всички са ентусиазирани, вино, шампанско, танци, но без цялото това напрежение с подаряването на подаръци и слушането на приказките на някакви кисели роднини.

# 396
  • Мнения: 5 382
Досега не съм пропуснала да остана до полунощ, за да посрещна Нова година. След това може и веднага да си легна, зависи.

# 397
  • Мнения: 10 772
Събираме се с приятели, към 1 вече ми се спи 😁 и се калбуцвам. Който иска си доправя там квото му се прави...

# 398
  • Мнения: 7 487
Професията ми е такава, че често работех по празниците. Сега направих малък завой и не работя по празници. Ами не се оплаквам, хубави спомени имам, особено от годините в България. Затова и не разбирам защо всичко трябва да бъде затворено, че да няма експлоатация.
Нова година празнувам, любим празник.

# 399
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 449
Ако всичко е затворено, тогава ще се мрънка, че всичко е затворено. Угодия няма принципно.

# 400
  • Мнения: 18 882
Като студентка и известно време след това редовно вземах дежурства на празници - голям кеф беше, като на санаториум - тишина, една шепа хора екип, всичко минаваше леко и без напрежение. Хубави спомени имам от работата по празници Simple Smile Сега предпочитам да съм си вкъщи.

# 401
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Аз пък похапнах добре в Барселона. Впечатлих се, колко им е вкусна храната, дори и сандвичите. Много съм доволна от тазгодишната Коледа. Море, забележителности и никакво готвене. И съобразяване само с децата. Чудно!
Аз пък похапнах добре в Лондон.

# 402
  • Мнения: 2 526
НГ празнувам семейно, обичайно у дома. Преди няколко години празнувахме в едно малко хотелче, бяхме го наели цялото с приятели и много ми хареса. И ценово беше приемливо, и 3 дни беше пълен релакс, разходки, басейн, без готвене и чистене. Най-хубавото ми празнуване до сега.

# 403
  • Мнения: 4 840
Всичко празнуваме ние. На Бъдни вечер бяхме с две приятелски семейства у дома - 10 човека на възраст между 69 и 11 години. Прекрасно си изкарахме - посмяхме се и си поприказвахме. Не мисля, че сме преяли и препили, но не останахме нито гладни, нито жадни. На Коледа с други приятели пак у дома. На следващия ден пък синът ми беше у тях, докато аз с крайно нежелание, но нямаше как, трябваше да изчистя гаража и мазето. На Нова година ще сме в приятели. Изобщо използвам празниците, за да се видя с любими хора. Обожавам така.

Ариел, ние сме трима души и едно кученце - на всеки две седмици давам по около 200-250 евро в супера. Признавам, че не гледам цените на това, което купувам, но аз не купувам луксозни неща за ядене - плодове, зеленчуци, месо, риба (сьомга, че детето само такава яде), хляб, мляко, сирене, … - стандартните неща. Битова химия купуваме основно от Германия.

# 404
  • Мнения: 1 065
Като се замисля, никога не съм празнувала Коледа. Като по-малка се радвах на подаръците, но към 8-10 год. възраст спрях, защото просто нашите бяха алкохолици и следваха скандали и панаири. С ММ също не може да празнуваме на спокойствие, защото брат му е алкохолик, другият пък шизофреник. Все с някой се съобразяваме и тормозим, писна ни, ама си траем, защото все не искаме да ги обидим. Зарекли сме се, че щом детето стане на възраст, в която да разбира (около 3г и половина, 4г), ще отрежем всички. Ама, да видим. Ние сме си меки хора.

Общи условия

Активация на акаунт