Празнувате ли Коледа?

  • 18 929
  • 431
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 5 631
Малко се натъжавам от такива постове. Няма нищо по-нормално от това да си празнувате тримата с детето както вие решите. Не само коледа, а по принцип празниците са време да сте си заедно и да ви е приятно.

# 406
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
И аз така мисля. Стойте си в къщи, или заминете някъде само тримата. Който иска да се сърди, и без това не може на всички да се угоди.

# 407
  • Мнения: 6 895
Ние изреждаме двете страни на родата по Коледа като ходим по обяд, а вечерите сме си вкъщи тримата. Пращаме детето да спи при баба и дядо по-често през ваканцията. През друготоо време спи там веднъж в седмицата,а ваканцията поне два-три пъти. Всички сме доволни с този вариант.
За Нова година вече е различно и според зависи дали детето ще е с нас или не. Всякак сме празнували.

Давам предложение, проверено, много яко Joy
Скрит текст:
секс по време на зарята

# 408
  • Мнения: 3 304
Цял час секс?! О, не!

# 409
  • France
  • Мнения: 13 371
... През другото време спи там веднъж в седмицата,а ваканцията поне два-три пъти...
Завиждам.

# 410
  • Мнения: 6 895
... През другото време спи там веднъж в седмицата,а ваканцията поне два-три пъти...
Завиждам.

Всеки ден поне веднъж си казвам "трябва да си благодарна, че живееш на 10мин от вашите и те се съобразяват с теб максимално"!!!! Голяма помощ са ми, особено с тодлъра.
Hands Pray Heart


Е,що не? Ако е яко, не се усеща как минава времето Wink

# 411
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 449
Зарята един час ли е?

# 412
  • Мнения: 6 895
Пфф нямам идея, никога не съм засичала..

Е тая Нова година може да засечем да видим колко е зарята Tada форумен бас Joy

# 413
  • Мнения: 1 065
И аз така мисля. Стойте си в къщи, или заминете някъде само тримата. Който иска да се сърди, и без това не може на всички да се угоди.

То, точно тва е. Ние си стоим, те идват, а ние не ги гоним, мълчим си.

# 414
  • Мнения: 3 304
По наблюдение 15 минути най-голям ентусиазъм, после до към 1 часа остатъчни маниаци, накрая единични "абе пропуснали сме тук тези снаряди" до 5-6 сутринта.

Тази година ще видим, аз съм в Прага и помолиха хората да се съобразят с тази огромна трагедия със стрелбата в университета, има много почернени семейства, и да спестят пуцането.

# 415
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
И аз така мисля. Стойте си в къщи, или заминете някъде само тримата. Който иска да се сърди, и без това не може на всички да се угоди.

То, точно тва е. Ние си стоим, те идват, а ние не ги гоним, мълчим си.
Това е по-лесно. Заминавате някъде само тримата. Ключ от къщи не давате на никого.
Аз съм решила следващата година да се отнесем с мм в Турция. От много време искам и хем няма да готвя аз.

# 416
  • Мнения: 1 118
В повече ми идва цялото това захласване по празника. Празнувам, но Коледния дух не ме е обладавал. Създават се едни гооолеми очаквания за весело прекарване, идилични семейни моменти и радващи подаръци, които уви не се сбъдват. И които очаквания са ни вменени от коледните филми и чуждестранни традиции. Защото моите спомени от детството ми за Коледа са семейна бърза вечеря в студената кухня/ отопляваше се само детската стая - дете на демокрацията/, тъпа програма по тв и колене на прасето на село.

# 417
  • Мнения: 42 049
Разочарованието се дължи на разминаване на реалност и очаквания. Ами като не можете да си промените реалността, променете очакванията и няма да ви е толкова тегава тази Коледа. Човек трябва да се радва и на малките неща - на Коледа се събираме заедно и има някаква обединяваща идея, а не всеки на своя вълна. Събират се деца и родители, не се работи и можем да си починем от забързаните делници, хапваме и пийваме по-специални неща... Какво толкова повече очаквате? Ако толкова ви натоварват подаръците ми отменете ги, никой не е бил глобен за това Simple Smile Аз също не обичам да избирам подаръци, но нали знаете приказката за лимоните и лимонадата? Е, ние си правим лимонада, защото ЗАЕДНО с половинката обикаляме, ЗАЕДНО опаковаме и само това ЗАЕДНО ни стига за да ни е добре, макар и поводът да е досаден. Същото е и с пазаруването,  готвенето, чистенето...
И това се повтаря и на Великден, и на Гергьовден... Не е тегаво да печеш агнешко бутче и да забъркваш гарнитури, ако го правите заедно. Просто не го разбирам това мрънкане, честно...

# 418
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 449
И аз не виждам какво толкова се очаква. Аз знам какво ще се случи на Коледа, никакво разминаване няма. Починах си, похапнах, видях се с близките и хайде пак на пангара.

# 419
  • Мнения: 69 318
И аз не виждам какво толкова се очаква. Аз знам какво ще се случи на Коледа, никакво разминаване няма. Починах си, похапнах, видях се с близките и хайде пак на пангара.

Няма разминаване, щот си отговорила на очакванията - на коледа трябва да се видиш с всички близки. Видяла си се.

Някои хора не искат да се виждат, но трябва.

Общи условия

Активация на акаунт