Сушилнята - всякакви въпроси и отговори - тема 25

  • 26 779
  • 713
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 566
Не  е добър този Бош и суши много бавно.
Пете, форумната полиция ей сега ще те излови как си казала  нещо негативно за Бош и после ха си препоръчала Бош на някого, ще ти го врат в носа по кой знае колко извратени тълкувания Wink

# 46
  • Мнения: 11 626
Не  е добър този Бош и суши много бавно.
Пете, форумната полиция ей сега ще те излови как си казала  нещо негативно за Бош и после ха си препоръчала Бош на някого, ще ти го врат в носа по кой знае колко извратени тълкувания Wink
Охххх, предавам се! Simple Smile Innocent
Нека ме ловят, но не знам дали си забелязала колко пъти съм употребявала фразата " зависи от серията и модела".
И за някои модели на Миле съм се изказвала политнекоректно, ама още не са щракнали белезниците Beers

# 47
  • София
  • Мнения: 8 566
Трупа ти се... Stuck Out Tongue

# 48
  • Мнения: 1 909
Здравейте, може ли да изкажете мнение за следната сушилня?

# 49
  • Мнения: 1 041
Rosalinda77, синът ми си взе такава AEG T7DBE48W  от Технополис преди 2-3 седмици и е доволен. Лично на мен нещо не ми харесва начина на отваряне на АЕГ с тази стърчаща дръжка. Вероятно е въпрос на навик, но за него не е проблем.

# 50
  • Мнения: 2 498
Здравейте! Идвам и аз с питане за сушилня с ограничен бюджет. Търся възможно най-евтиния ставащ модел Grinning Видях, че в началото на темата сте предложили един Шарп: https://zora.bg/product/kd-hhh8s7gw2?click_code_ps=fc1201cd530d1 … a63cffb89d308fe97

Това ли е най-доброто, което може да се купи за момента за тези пари? Намерих го и в OLX, нов внос от Германия, с две години гаранция за 690 лв. Макар че най-вероятно бих предпочела Зора, защото сушилнята е за нашите и при евентуален проблем, ще е по-добре продавачът да е голяма верига отколкото случайни търговци в ОЛХ...

Освен сушилнята, са за смяна и 20-годишните пералня и хладилник, затова бюджетът е ограничен. Ако все пак срещу някой лев отгоре може да вземем нещо по-добро, може и да го обмислим, че още ме е яд, че купихме съдомиялна Беко вместо Бош за 100 и малко лева отгоре.

# 51
  • Мнения: 2
Здравейте може ли някой да изрази мнение за:
Сушилня AEG TR718L2E, Клас A+++, SensiDry, Асинхронен мотор!

# 52
  • Мнения: 459

https://zora.bg/product/kd-hhh8s7gw2

Това е вариант от приемливо дебела ламарина на барабана, сравнително мощен компресор и доста фреон.
Здравейте, а каква е разликата с този модел, ако може да ми кажете. В момента е на същата цена в Зора и се чудя дали си заслужава повече и да вземем направо нея.
https://zora.bg/product/kd-nhh8s7gw2

# 53
  • Мнения: 2 498
Благодаря, че повдигаш въпроса, аз също се надявам на отговор 🤗

Но при мен линковете не се отварят, дава ми грешка, при теб отварят ли се?

# 54
  • Мнения: 459
Благодаря, че повдигаш въпроса, аз също се надявам на отговор 🤗

Но при мен линковете не се отварят, дава ми грешка, при теб отварят ли се?
При мен си се отварят. Първият модел, който ми препоръчаха тук е HHH8S7GW2, а втория, за който питам отново  е NHH8S7GW2.

# 55
  • Мнения: 2 498
Явно е било моментно, отварят се и при мен вече. През телефона ми е малко трудно да ровя по-обстойно, на първо четене в сравнението на двата продукта в сайта на Зора не виждам разлика освен в гаранцията - първата е с 5 години, а втората с 3. По дизайна също имат някаква разлика. Подозирам, че първата е по-стар модел, защото е изчерпана в повечето магазини, а втората се среща тук-там

# 56
  • Мнения: 672
Здравейте, този Бош бива ли го? BOSCH WQG14500BY

Благодаря!

# 57
  • Мнения: 224
От почти 3 години имам Sharp KD-GHB7S7GW2-DE  7 кг с термопомпа.
Нямам никакви забележки. Позиционирана е в мазето, там суша. Никакви проблеми!
В друго жилище имам AEG 8000 lavatherm Модел от 2017 година, 8 кг.
Също работи много добре, но като че ли Sharp-а успява да "изсмуче" повече влага от дрехите.

# 58
  • Мнения: 3 312
От почти 3 години имам Sharp KD-GHB7S7GW2-DE  7 кг с термопомпа.
Нямам никакви забележки. Позиционирана е в мазето, там суша. Никакви проблеми!
В друго жилище имам AEG 8000 lavatherm Модел от 2017 година, 8 кг.
Също работи много добре, но като че ли Sharp-а успява да "изсмуче" повече влага от дрехите.
Хм, да беше писала по-рано Simple Smile
Аз на село преди 3 седмици си извадих половината килер, за да курдисам там сушилнята, че ме притесняваше в мазето, а в него място има - около 20 кв.м. и е с два прозореца на срещуположни стени, не бих казала, че е влажно, но все пак щях да меря с влагомер. Значи пак да мисля.

# 59
  • Мнения: 1 909
Може ли мнение за тези два модела?

Общи условия

Активация на акаунт