цветни лещи на FreshLook или Bausch&Lomb

  • 117 810
  • 793
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 890
моят съвет е - взимаш някои с теб ,отиваш , пробваш различни цветове(синьо , сиво , зелено), к'вот ти душа иска...  и гледаш и питаш какво ти отива повече,решаваш и си вземаш Laughing  Аз така се колебаех за синьо и зелено , даже повече исках синьото , ама като се видях със зелено и веднага реших ! Shocked

    Хехеее, аз когато си купувах първите лещи, бях в голямо недоумение какъв цвят да си взема (с черна коса и бяла кожа с почти всичко се харесах  Laughing) и питах продавачката кое най-много се купува. Отговорът беше :" Момичетата идват и масово се нахвърлят на сините цветове и накрая си тръгват със зелено."  Mr. Green

# 406
  • софия
  • Мнения: 290
Ballantines_f  еми то затова не ти препоръчвам цвят , щото , хора различни , различно им отива , аз съм с  по-тъмна  кожа а зленото  е топъл цвят и по  ми отива на тена  и на мен лично ми изглеждаха  по-естествено .Сигурно и сини ще си купя някой ден , ама трябва да си улуча цвета. А сиви не съм пробвала , ама ми се иска . #Crazy

# 407
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Аз като си купувах моите зелени, пробвах сини и сиви. На Bausch&Lomb бяха всички. Очите ми са кафяви с тъмно червена коса съм. Зелените ми са цвят Емералд и на моите очи стоят тъмно зелено и доста естествено изглежда. Сивите като ги пробвах ми стояха много светло сиво и изобщо не се харесах  Sick Сините - пасифик блу стояха прекрасно също.
Ако някой знае марка на която сивите лещи да стоят по-тъмно сиво на окото,моля да ми я напише. Ще съм много благодарна.
Много искам и сиви да си взема, но ще поизчакам малко за да посвикна с настоящите. Grinning

# 408
  • Мнения: 148

Ако някой знае марка на която сивите лещи да стоят по-тъмно сиво на окото,моля да ми я напише. Ще съм много благодарна.
Много искам и сиви да си взема, но ще поизчакам малко за да посвикна с настоящите. Grinning

Adore имат много хубаво сиво, даже два нюанса, ако не се лъжа.

# 409
  • Мнения: 148
Oт 8-9 години съм с лещи с диоптър, като 7 от тях с цветни. Минах през какви ли не нюанси на синьото - фен съм на сините очи. Пробвах и сиви, ама приятелката ми, която беше с мен в ролята на консултант, каза че направо съм я вледенила с един взор! Погледа ми ставал "гаден" - разбирай студен. Аз не виждам нищо лошо в това, ама се отказах , за да не ми се карат всеки път като ги погледна. Преди бях с FreshLook и бях доволна. Последните ми ги объркаха и ми поръчаха някакви английски / плюсовия  диоптър е с поръчка и ги доставят след месец/.  Та тези английските се УЖАСНИ!!!! Трябва да изровя името на фирмата да ви я кажа.  Диаметъра им е по - голям и дразни. Ако има малко слънчице и съм без тъмни очила започвам да сълзя зверски. Добре че спиралата ми не се разтича, че иначе и  Алис Купър би завидял на грима ми!  А ако съм в по-задимено помещение направо си рева ! Няколко пъти се е случвало охраната да притичва за да  разбере що плача, а по-услужливи деца ме питат "Кой да набия?". Така ми люти на очите, че...   
Сега пак ми е време да ги сменям и се чудя на опита ли да заложа или ... newsm78

# 410
  • Мнения: 4 116
kiki12 , моля те пиши марката на тези английските, които ти дразнят очите. Аз още не съм се наканила да ида да си взема лещите, че много ми се струпа напоследък. Но да не се окажат същата марка...

# 411
  • Мнения: 148
За жалост като никой друг път съм изхвърлила шишенцата в които бяха лещите. Имам спомен че на тях пишеше New Formula ......made in England.  Попитах в оптиката и ми казаха че били на Си Ем Ай или нещо от сорта. Не успях да открия техен сайт, но не съм сигурна как точно се пише името на фирмата. Ако някой знае , моля да ми каже. Лещите са сини с тъмен контур и са като нарисувани. Доста време ми трябваше да свикна с тях, а съм била и с кукленско сини очи! Имам снимка с тях , ама нещо не успявам да я сложа тук.   newsm78

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 11:29 от kiki12

# 412
  • Мнения: 148
Ето как изглеждат отблизо. С тъмно кафяви очи съм.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224966

# 413
  • Мнения: 153
Здравейте момичета ! Да споделя и аз своя ГОРЧИВ опит с лещите Bausch & Lomb  Tired ..... Първоначално исках цветни и диоптрични лещи и започнах да избирам цвят  newsm03 но пред мен едно момиче си взе само диоптрични (3-месечни) за 18 лева (двете общо) и реших че не струват много и си взех и аз (на Авизор - Испания ) amiiii - мекички са , с 55% водно съдържание паснаха ми прекрасно  newsm74  ( предвид че никога не съм носила такова чудо  Rolling Eyes ) . Сама си ги сложих 1-я път и тръгнах да си ходя ...докторката чак остана втрещена ..както и да е . Излязох и си избрах на Bausch & Lomb (цветни и диоптрични - ам цвета е Emerald) и ми казаха че ще пристигнат до 2-3 дни ...казах си "супер тъкмо ще имам време да посвикна с диоптричните " amiiii отивам след няколко дни да си взимам цветните ...пребирам се и първата работа да си ги сложа ..... НО появява се ГОЛЯМОТО  "НО"  smile3513 ревеше ми се  newsm45 когато си ги сложих не толкова от поставянето (а аз сравнително бързо си ги поставям ) а от УСЕЩАНЕТО ...НЯКАКЪВ УЖАССС  Sad   думата е не "дразни" или "щипе" а "ДЕРЕ" ЧУВСТВОТО Е ЧЕ СЪМ СИ СЛОЖИЛА 2 БИРЕНИ КАПАЧКИ НА ОЧИТЕ  а не лещи ...както и да е казах си трябва да посвикна,но пак "НО" аз виждах ЗАМЪГЛЕНО през тях а диоптера си ми е точен (съдейки само по диоптричните) ,т.е. ми дойдоха и тесни...малки и аз незнам как да се изразя . Издържах така 1 час ( и без това като за 1-ви ден си казах да не прекалявам) . Тръгнах да си лягам да спя............. ами не мога ....като си затворя очите ми дерът  самите клепачи дето лещите са ги драскали ужас ...не мога и да заспя...а нямах никакви успокоителни капки под ръка .На следващия ден реших да проверя какво пише на етикетите от контейнерчетата от лешите ...и какво да видя .... НА 1-ГОДИШНИТЕ МИ ЛЕЩИ СРОКА ИМ НА ГОДНОСТ ИЗТИЧА СЛЕД 3 МЕСЕЦА !!! ПОООДИИВЯХ   smile3511 тотално освирепях  fight казах си отивам и мамка им аз (да ме извиняват администраторите) отивам и те с някво спокойствие ми заявяват че аз не съм първата която се оплаква от BAUSCH & LOMB заради ниската хидрофилност  Twisted Evil е аз тогава още повече се набрах и им казах че за BAUSCH & LOMB  ПОВЕЧЕ НЕЩА И ДА ЧУЯ  и да ми дадат FRESH LOOK като трябва и еднодневни но ДА СА МЕКИЧКИ И С ПОНЕ 55% ВОДНО СЪДЪРЖАНИЕ иначе ше прая панаири докат не ми омръзне , а те с цялата си наглост ми отвърнаха че да нали ПО ПРИНЦИП ОТ FRESH LOOK ДО СЕГА НЕ СА ИМАЛИ НИТО ЕДНО ОПЛАКВАНЕ и че аз съм една от първите на която продават bausch & lomb..................та това е моята история за сега защото чакам резултат да ми се обадят с предложение от оптиката тъй като им върнах ПРЕХВАЛЕНИЯ BAUSCH & LOMB ........Благодаря за вниманието ..ама ква лекцийка му дръпнааах - направо съм за курсова работа  newsm62

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 16:38 от ashanti79

# 414
  • Мнения: 153
незнам дали изобщо искам вече лещи ...    newsm25 (хаха аз и да искам сега не мога да ги нося )от тези наранявания с bausch & lomb очичките ми вечер сълзят и са поддути сякаш съм стояла пред компа 48 часа без да стана    Sob  а сутрин като стана са слепени с гурлички и тряа да ги дърпам или с компреси да си отварям очичките   Confused това ми мирише май на конюктивит  newsm78


намерих интересна статийка за разтворите RENU пак продукт на прехваления BAUSCH & LOMB ето тук http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2224&sectio … =4&id=0000901

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 15:37 от ashanti79

# 415
БУБА , откъде мога да си купя от тези израелски лещи ?  Simple Smile
Разполагам с 80 лева , искам някой по див цвят (ot crazy цветовере) примерно червен, светло син или СИВ. Rolling Eyes Смятам да си ги ползвам ежедневно . Трябват ми бездиоптърни, със срок на годност 6 месеца ,може и повече но за 80  лева едва ли са едногодишни .Тези израелските от 80 лева за колко месеца са ? Имат ли ги в червено ? Откъде мога да си ги поръчам .. Малко странно да си поръчаш лещи без да си ги прообвал , пипнал , видял и т.н.т. но не обичам да чакам Grinning

P.S. Момче съм , от Варна ,на 16 год. Whistling Peace Едно момиче от съседния клас си купи лещи океанско сини , но и бая скъпи - 6 месечни -240 лева двете... Shocked и много им се накефих  bowuu.. Всъщност преди няколко дни  разбрах че изобщо съществура такова чудо .
Не съм регистриран-> току що намерих това форумче. Ако може ,пишете в темата Simple Smile Дано ми помогнете ще съм ви много благоадрен.

# 416
ZDRAVEITE IMA MNOGO SAITOVE OT 4UJBINA OT KADETo mojem da si kupim mnogo po evtini le6ti

# 417
  • София
  • Мнения: 900
ZDRAVEITE IMA MNOGO SAITOVE OT 4UJBINA OT KADETo mojem da si kupim mnogo po evtini le6ti

Да - така е!
Но - кое ти гарантира качество и произход?!
Аз внасям само доказани марки, а транспорта, ДДС-то,
както и разни "очарователни" таксички,
ми скъсват нервите и естествено качват себестойността.  Mr. Green
Но стоя зад стоката ни, с името си, както и с гаранциите,
дадени ми от производителя!
Имай предвид, че всяка година, съм поне два пъти на
международно изложение - няма евтино качество!!!
И тъй като не внасям контактни лещи  Wink сдобих се с .... подарък  Peace

Божеееее, доживях и аз да се похваля  Blush
Имам сиви лещи на Fresh Look - стоят ми убийствено  Blush Blush Blush
Най-хубавото е, че поемат от цвета на тоалета и грима.
Само дето тийнката в къщи ме дебне и ги докопва  Mr. Green
Браво на колегите-вносители!
Лещите са в промоция за аб. балове и съм приятно изненадана от чантичката  Peace

r3b1LLi0n,
ако Бубето не ти е писала,
ще ти пиша на лични  Hug

ashanti79,
ходи ли на лекар след неприятния инцидент?!
Има ли вариант да си ги сложила обратно?
Ако имаш наранявания по конюктивата и по клепача,
работата е по-сериозна!
Не зависи от хидрофилността - дано всичко се е оправило!!!  Peace

# 418
  • Мнения: 689
.....сдобих се с .... подарък  Peace

Божеееее, доживях и аз да се похваля  Blush
Имам сиви лещи на Fresh Look - стоят ми убийствено  Blush Blush Blush


Снимки,снимки!!!Искаме снимки,не само хвалене Party

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 86
ami vzemala sam si mnogo pari ve4e 2 godini ot 4ujbina i da kaja 4e dori sam mnogo po dovolna ot kolkoto v bg

Общи условия

Активация на акаунт