Привлича ме друг мъж

  • 13 384
  • 212
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 352
Що се правите на утрепани, не знам.
Познавам такива хора, и от двата пола.
Имала съм възможност да наблюдавам.
Като хора не са лоши, но........правят точно това, което съм описала.
Вечно са в настройка ''зарибяване за спорта''. Дори не целят нещо - просто са такива.
Аз като утрепан да питам - ако такъв мъж сваля омъжена жена,  и тя милата вземе че поддаде, чия е вината, че нейното семейство може да му сложим кръста утре като се размирише?
А иначе на всеки сигурно се е случвало в даден момент да му се стори, че от другата страна тревата е по-зелена. Никой не напада жената, просто и подсказваме, че като си пийне човек може да му е весело, но може и да го боли тиквата на другия ден.

# 166
  • Мнения: 12 953
... А и доста мъже просто са учтиви (както и жени) и от там става цялата каша, че някой си "флиртувал".
Аз пък да ви кажа какво видях. Една комшийка беше викнала майстор. Като дойде, се случих и аз у тях. Гледам аз, съседката флиртува, ама пуснала се по нанадолнището и няма спирка! Отиде си после майсторът, а тя ми разправя: "Видя ли го тоя как флиртуваше с мен? Как не го е срам!"
Изобщо не се беше усетила!
Ей така се случва понякога, просто има спонтанна химия. Или едната страна неусетно се омайва, докато другата не хае. Та, този инициативния с опасния чар може и да не се усеща какви бури разбунва в скучаещите женски сърца...

Последна редакция: чт, 16 ное 2023, 22:55 от Uncommon

# 167
  • Мнения: 3 072
Хората сме бозайници. Бозайниците не са моногамни по природа. Нас разумът ни спира, ма сърцето и други неща си искат. Няма лошо да гледаш и да се точиш, пък сега, ако поддадеш, поддал си. Единствено не приемам да си развалиш семейството, заради по-зелената трева.
Ама, в крайна сметка, един живот живеем. Аз не съдя никой. Нито аз съм застрахована, нито мъжО. Обаче не искам да знам за него, нито той ще разбере за мен, ако стане.

# 168
  • Мнения: 17
Натокани мадами под път и над път,едва ли точно съседката (авторката) е попаднала в полезрението му.


Дано сте се почувствала по-добре след като написахте този коментар към напълно непознат човек! 🙂

# 169
  • Мнения: 472
iam.ldes84  Истината не ви се харесва,но е жестока и реална,не като вашите (терзания)!
По никакъв начин мненията ми тук не влияят на живота ми!!! Wink

# 170
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Здравейте,
Имам нужда да излея някъде всичко,което се случва в главата ми, като се надявам да намеря спокойствие най-сетне!
И ето, най-неочаквано за мен, се случи да бъда привлечена от друг мъж, чисто сексуално.
Проблема е ,че и двамата сме семейни и никога няма да се случи нищо между нас (в това съм сигурна), защото държа на мъжа и семейството си. И въпреки че сячески се боря с тези мисли, то не мога да се справя. Желая го физически от както го видях за първи път.  От тогава се опитвам  да го избягвам, да не говорим изобщо, за да мога да се успокоя, но желанието ми не стихва за жалост. Явно нещо ми липсва във връзката,за да желая друг мъж сексуално?! Нямам обяснение. Понякога се питам дали и той има такова привличане към мен?
Не знам дори какво очаквам да чуя? Искам нещата да са както преди да го видя . Сега тези мисли ми влияят зле в ежедневието 😥
Оскар Уайлд - цитат. Simple Smile

# 171
  • Мнения: 1 926
Не знам какво толкова обидно каза Tiffany Valentine. Аз също се считам за млада и натокана, ама не мисля, че всеки припада по мен само защото аз припадам по него. Такъв е животът.
А да обвиняваме отсрещния за нашите мисли е направо арогантно.

# 172
  • София
  • Мнения: 489
Тръгнах да пиша коментар и реших пак да прочета всичко.
Авторке, на 3 места казвате, че всъщност вие имате нещо към този мъж, а той към вас - знае ли се.. "Дори силно се надявам все пак да не се е "усетил" нещо" - един примерен цитат.

В този ред на мисли - аз проблем не виждам Simple Smile Вие си харесвате Х, той вас не - иначе щяхте да го забележите, определено, мъжете са ловци, искат ли, действат. Дори да го спира семейното положение, ще го усетите, жени сме все пак Simple Smile

Решението на т.нар проблем - заглеждайте му задника, ръцете, няколко пъти при секс с мъжа ви си представяйте, че той е отзад и така. Изживейте фантазията по що годе безболезнен начин  : )
Личен опит Nerd

П.С.: Обаче, ако на вас ви се иска да ви харесва и да е взаимно.. значи вече знаете отговора на въпроса и докъде бихте стигнали Simple Smile

# 173
  • Варна
  • Мнения: 536
Елемента на непозната и неизживяна фантазия прави нещата интересни. Мирише ми на рутина и битовизми и скучен семеен секс. Привличането понякога е на чисто феромонно ниво без особена дълбочина и смисъл. Помислете си добре какво и защо ви липсва вкъщи и защо смятате, че този е толкова феноменален....? На мен ми звучи като просто дамата го е харесала пък той хабер си няма...ама в нейните фантазии вече има сюжет ала "забранения плод".

Като цяло е притеснително за мен, че темата продължава...мисля че имаме активно търсене на оправдания и "навиване на сърмите" в посока "изпълнение на фантазиите.
оффтопик: Сега помня, че имахме една комшийка дето точеше лиги по баща ми ( досега 35г женен за майка ми), баща ми дори не разбра докато майка ми не почна да го майтапи понеже дори и за мен ( тогава на 10-11г) почна да става очеизвадно даже особено като взе и храна да му носи да се "почерпи". Не казвам, че не се случва човек да се обърка, ама доста хора въобще изтърват тотално коня. Тази без каквито и да е неща от страна на баща ми( доста сме сигурни) стана особено нахална като разбра, че майка ми е бременна с второ дете. Някой просто като ги хване "лудата крава" няма спасение. Минаха години и сега ми се смешно доста, ама и като жена знам че сами понякога си го правим, приемаме няква секунда внимание за нещо, което съвсем не е и после си трошим главите с глупости.

Последна редакция: нд, 19 ное 2023, 17:54 от Lilith89

# 174
  • Мнения: 11
Ти самата осъзнаваш че има нещо във връзката Ви които липсва, щом друг ти е привлякъл вниманието. Не знам само за какво ни питаш нас какво е то, ти сама трябва да си отговориш на този въпрос.

След като намериш отговора се опитай да поговориш с мъжа ти. Опитай се да споделиш как неговото Х те кара да се чувстваш  или че Х ти липсва. Опитай се да спасиш брака си първо, вместо с лека ръка да направиш нещо за което после ще съжаляваш. Да мислите за друг са изневяра, не физическа, но психическа. За един мъж това е ужасен удар право в егото, така че ако смяташ че няма да отмине просто му признай вместо той да разбере за това по - късно. Признанието е акт на доверие и желание от твоя страна, че осъзнаваш грешката си и че искаш да си с мъжа си. Това само в случай че видиш че разговора за нещата които ти липсват няма резултат от негова страна след известно време.

Но не прави грешката да го лъжеш, да флиртуваш или да си пишеш с другия, защото разбере ли по един или друг начин малко връзки могат да продължат след това.

Последна редакция: пн, 20 ное 2023, 22:07 от random_dude

# 175
  • Мнения: 1 926
Да признава за мисли? Как ли пък не. И щом е удар по егото на мъжа защо трябва да му го причинява при положение, че нищо не се е случило? Да обърне внимание на брака съм съгласна.

# 176
  • Мнения: 310
На всеки му липсва нещо, понякога колкото и да говориш няма промяна. Въпросът е дали можеш да живееш с тази липса. И с друг да си ще ти липсва друго. Няма перфектни хора. Единият ще е прекрасен баща и съпруг, но скучен, пасивен, вторият може да е много добър в леглото, романтичен, но характера да му е чепат и да не се съобразява с теб, да изисква, трети може и да е добър и мил и всичко най, но да няма пари или достатъчно химия. Просто след 10 годишна връзка и отгоре няма как колкото и да разнообразявате да се върнат онези пеперуди и пламъци. Скуката си е скука, хора сме, по природа не сме моногамни и имаме нужда от общуване, контакт с другия пол, от флирт, от емоция. Хубаво да обърнем внимание на брака, но в крайна сметка, ако само ние обръщаме и промяна не настъпва, трябва да обърнем внимание и на себе си.
Съветът ми е флиртувай си, пиши си, дай си на душата тази емоция, но не преминавай границите и не казвай на мъжа ти.
Или се прави, че нищо няма, игнорирай го, но така си потискаш чувствата, в един момент може и да ти мине, но може и да изригнеш, или друг да се появи.
Човещинка си е всичко и на първо място не се обвинявай Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 ное 2023, 03:00 от angelika_

# 177
  • Мнения: 11
Да признава за мисли? Как ли пък не. И щом е удар по егото на мъжа защо трябва да му го причинява при положение, че нищо не се е случило? Да обърне внимание на брака съм съгласна.

Един брак се състои от двама човека. Един брак има както страхотни моменти, така и не чак толкова добри. Способността да се справяте с лошите е тайната връзката Ви да просъществува. Честността и доверието са основата на всичко това.

Аз не казвам да му каже веднага. Да се опитат да оправят нещата първо, да види дали ще премине това влечение. Ако види че не се получава след време ще става само по  лошо. Тя така или иначе вече е кривнала от пътя щом всичките и мисли през деня и през нощта и са за друг. Най-лошия вариант е той да разбере, да я сгащи както се казва. Мога да ти кажа, че сто пъти бих предпочел жената до мен да бъде честна и открита и заедно да се опитаме да преминем през това, отколкото аз да разбера по друг начин.

Няма безгрешни хора. Случва се в дълъг брак понякога партньорите да се отдалечат един от друг. Но нещо такова се прощава много по-лесно от колкото изгубено доверие. Особено ако проблема за това е в мъжа. Важно е картите да са на масата, в брака поне това си дължите да бъдете честни един с друг.

И да тези неща се усещат. Мъжа и един ден ще се досети или ще ги хване ако решат да правят нещо. Никога не можеш да скриеш изневяра, в какъвто и вид да е.

Последна редакция: вт, 21 ное 2023, 06:51 от random_dude

# 178
  • Мнения: 1 340
Естествено, че не трябва да казва на мъжа си че иска да прави секс със съседа!!! Това е абсурдно! Но ако почне да си пише с него, прекрачването на границата ще дойде.. няма и да я усети даже. Това вече ако реши да направи е добре да си даде ясна сметка до какво води, а не после да пусне тема - влюбена съм в съседа и той в мен, но тъпата му жена го държи и той не смее да я напусне. А мъжа ми той.. е много смотан, даже не се и усеща.
Схемата с любовниците има няколко сценария на развитие - и обикновено са кофти за жените.

# 179
  • Мнения: 1 257
Да мислите за друг са изневяра, не физическа, но психическа. За един мъж това е ужасен удар право в егото, така че ако смяташ че няма да отмине просто му признай вместо той да разбере за това по - късно. Признанието е акт на доверие и желание от твоя страна, че осъзнаваш грешката си и че искаш да си с мъжа си.

Ехаааа, това е толкова нелепо, че за момент ме остави без думи, и трябваше да го прочета няколко пъти. Вие сериозно ли??? Да признава мисли???

Общи условия

Активация на акаунт