💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 11 (13.11 - 20.11)

  • 157 919
  • 3 673
  •   1
Отговори
# 3 585
  • SF
  • Мнения: 21 564

Ако искаш пусни нова тема, но тази няма ограничение като страници. Тя може да остане до следващия сезон.

# 3 586
  • Paris
  • Мнения: 271
Кой не е имал номинационни битки досега освен Вики и Мишо май? 🙄
Вики има (седмица 6)

Срещу кого, че се опитвам да си спомня, а вече ми е бяло петно 😀 Дани май не е имала елиминационна, чистилището не го броя.

# 3 587
  • София
  • Мнения: 6 215
Е как, едно от "шмекеруванията" на Момчил, когато с Гатьо и Мастагарков опъваха ония въжета.

Дени отстрани Даниел викинга.

# 3 588
  • Другата България
  • Мнения: 37 827
Мери, аз също не тръпна, сигурно и други, но целта да се "противопоставят" двамата фаворити е налице, масово точно това се дебатира.
И си влияе малко или много. При мен например на чисто емоционално ниво – вече не съм "за" Рълев. Не мога да съм за някой, толкова ненужно подплатен от продукция, чиито начин на работа априори не харесвам. Наистина имам и професионално изкривяване, и това също ми влияе. Но това е положението. Все ще си догледам сериала. Не ми е интересно какво, а по-скоро как. Simple Smile
Това е целта - да се дебатира. Значи е постигната.
Друг е въпроса - аз вече писах за това, че понякога е досадно как на всичко казано анти Рълев - просто споделено мнение, което е нормално, веднага “дотича“ някой да обяснява ама видиш ли как не е така, щото е онака, и то па Момчил е много убав! Или реципрочно - казано за Момчи, и после хоп - за Ръльо. Blush
Нито някой ще си промени мнението, нито продукцията ще си промени сценария, мачът е свирен, чекът е даден, съвсем в реда на нещата е да има хора, харесващи и този, и онзи, а и други участници, цялото това противопоставяне дойде и от факта, че на много ранен етап е изтекло инфо, което е пълна аматьорщина. Поредна. Защо няма противопоставяне Момчи - Марто? Момчи - Мастагар? Мартин - Дунев? А пък Денислава не се слага в никакви сметки, изобщо, за Мишо и Вики да не говорим. Така или иначе продукцията дава достатъчно жокери на екран, толкова ли е трудно да си опазят победителя по ягодите?
А аз за себе си съм доволна - не си смених любимеца от ден едно, подходих по чисто лични причини още от визитката, съвсем лични и емоционални, без да знам, че после това момче ще е един от главните герои в сериала. Но много на сърце ми беше и Радко - другия ми любимец, остана такъв докрай. Сега стискам палци и на Мишо - №3. Рълев не го харесвах от самото начало, няма как да ми повлияе това, което продукцията върти около и за него, щото знам, че не е виновен поне за него, той си играе играта по начина, по който я разбира. Но не му отричам физическата подготовка, естествено.

# 3 589
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Дяволчето се изгуби някъде, няма нова тема. Дано е добре.

Между Рълев и Момчил проблеми за момента не виждам. Уважават си се като съперници, няма нищо негативно там. Но продукцията умело ги противопостави, за да, така де, да се обособим ние. Laughing
Аз го харесвам Рълев, но се усещам как, след всичко случило се, вече не ми е толкова симпатичен. Той и преди не беше на 100%, но сега падна на 50% примерно. За което една малка част е лично негова заслуга, повечето е следствие на прожекцията. Момчил също в началото не го харесвах на 100%, но постепенно ми стана основен фаворит. И като че ли досега не съм имала чак толкова някой, който да ми е на сърце, във всички сезони. Миналата година така и не прихванах от "Гоговщината", а и харесвах доста хора. На финала единствения, когото не харесвах, беше Алекса.

# 3 590
  • София
  • Мнения: 3 453
Обаче Рълев беше такава детска радост, като се изправи на битката срещу Дунев, че само дето не заподскача.

А Дунев стоеше там сашардисан от тези широки усмивки и прегръдки, които получи, че не знаеше дали не се очаква от него да осинови Рълев.

Той Дуньо е наплашен горкия, сакън да не се очаква нещо от него. Мишленце.

# 3 591
  • Мнения: 3 463
Искам да помоля Дяволчето да пусне още една анкета - Кой е вашият предпочитан топ 8 от всички участници?
И ето кой е моят избор:
1. Момчил
2. Рълев
3. Мишо
4. Крум
5. Цецо
6. Ива
7. Денислава
8. Виктория Пенелова

# 3 592
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Между другото, преди две седмици се върнах и изгледах визитките на хората, които ми бяха интересни на онзи етап. В началото нямаш възможност да запомниш всички, или някой ти става симпатичен от визитката, после обаче "се отказваш" от него. Та ми беше много интересно, вече с впечатления от играта им, да изгледам отново визитките.

# 3 593
  • Paris
  • Мнения: 271
Е как, едно от "шмекеруванията" на Момчил, когато с Гатьо и Мастагарков опъваха ония въжета.

Дени отстрани Даниел викинга.

О благодаря, извинявам се, губят ми се тези неща явно Simple Smile)

# 3 594
  • Sofia
  • Мнения: 1 456
А аз за себе си съм доволна - не си смених любимеца от ден едно...

Фаворитите ни още от визитките са 1:1.  Рълев го харесах малко по-късно.

Моят топ 8 би включвал Момчил, Радо, Рълев, Ива, Цецо/Крум, Мастагарков, Пенелова, Денислава. Като Цецо всъщност бих го заменила за някой откровен злодей/схемаджия ей така за интригата Smiling Imp

# 3 595
  • Мнения: 1 683
Кой не е имал номинационни битки досега освен Вики и Мишо май? 🙄
Вики има (седмица 6)

Да, Вики си спечели четка и паста за зъби.

Вики и Мишо нямат грошове.

Точно това ми е интересно сега как ще изиграят нещата тези хора, че и другите.

Аз не гледам в момента, само ви чета. Въпреки че oчаквам всякакви обрати, съм изненадана от Дунев. Какво стана, човече?! Няма да гласуваш против Момчи, само докато има Старейшини? Ето това е пример за човек, който ще остне уважаван само от себеподобните и дъщеря си.

Денислава няма накъде да пада, защото отдавна отиде на дъното. Виолета е даже над нея с това, че има точни разсъждения, както и Мартин, който е с едни гърди пред нея, заради приличната си игра. Един дол дренки са ми. Но Дунев е под тях, защото е отвратителен пример за младите поколения спортисти. Дунев и Оряшкова ще бъдат лицата в спортни федерации. Ще са достатъчно безгръбначни, за да могат сульо и пульо да се облагодетелстват безнаказано покрай тях, а българския спорт да продължава да се срутва, докато те си позлатяват кошарките, в името на децата си.

От Мишо нямам очаквания - нито за съюзяване, нито за играта... Или имам: да е някъде по средата на каквито и да било очаквания. Може все пак да има някой обрат. Поне с още един участник ще има обрат.

Мастагарков продължава да ми е доста симпатичен. Това че в Гладиаторите си мълчи, ми показва (иска ми се), че е оставил топката в полето на червените. Очаквам в обединението да е на страната на Момчил. Би било глупаво ако Рълев не му дойде на крака, за да се уговарят за коалиция, той отново да отиде да му се предлага. Вярвам, че Мастагара няма да гласува против Рълев, Момчил и може би Дунев. Той си има на първа линия Мартин.

Момчил би гласувал на база игри все още + доза взаимен респект. Т. е. също Мартин на мушка на доста хора. Марто да се готви за първа елиминация или две една след друга, ако оцелее тази седмица. На Благо му е изгодно Мартинчо да обира вниманието сега... Оряшкова да не се сърди хич. Щом беше набеляана сега, щеше да е следващата, дори да се беше измъкнала. Няма сигурно минаване между капките. Всеки ще ходи на битка в последната фаза и е твърде невероятно да се промуши до финал, че и да го спечели, без качества за това. Хич да не се сърдят. Тон на жените в това може би даде Моника, а Денислава го взаимства и раздуха. Всъщност не съм сигурна дали Виолета не пусна тази муха първа, тенденциозно манипулативно.

# 3 596
  • Мнения: 1 889
И аз съм от тези които не харесваха Рълев още от началото. Момчето си е подготвено спор няма, ама мнооого подготвено. То не бяха частни уроци при Жорката, индивидуални при Гого, приятелства с Чакалчето и сие,  познанства с Цецо, Цвети , братя Кръстеви и т.н. Амиии много ми дойде. По средата на сезона бях го захаресвала, много се раздава на терен момчето, а и беше приятелче с Радо ( любимец за мен ) и подготвян от Гого ( върла фенка ,за мен той е номер 1 ). Нооо сметкаджийството му ме отблъсна отново, освен че ми е хлъзгав ми е и прекалено пренавит. Не е мойто това с цената на всичко ми идва твърде подмолно. Иначе братя Василеви и Кръстеви + моделчето ми са ми фаворити още от началото. За жалост Мастагара е най- прецакан от продукцията. Той е с еднаква бройка елиминационни битки като Момчи , а нито грошове има за да му ги вземат ,нито саби, огърлици и тем подобни, а е отстранил доста силни противници.

Елиминационните са по 3 за Момчи и Мастагарков, 2 за Дунев и Вила и с по една за Мартин и Денислава.

# 3 597
  • Мнения: 4 614
Да взема, да се обособя и аз.
Не симпатизирам толкова на двамата " топ претенденти" Момчил и Рълев.
Предпочитам Благо или Мишо , да спечелят Sunglasses

# 3 598
  • София
  • Мнения: 3 453
Все едно предаването е свършило, щом почнахме да се обособяваме Wink
Момчил е моят фаворит още от визитката, всъщност на този етап запомних само него и Васето, защото му е брат Wink По време на прожекциите, мнението ми само се затвърди, щом успя да измести дори Гого в личната ми класация. Да се обособявам ли защо, или няма нужда Joy

# 3 599
  • тук и там
  • Мнения: 11 745
Благо и аз много го харесвам, но едва ли ще е победител. Няма дар слово,горкият, пък и е добряк, и да си го кажем-не е много умен. За да спечелиш-аз мисля че първото условие е задължително за продукцията-щото след това следват хиляда ангажименти-реклами, интервюта, подкастове, участия и т.н. Точно за това и Рълев ще спечели. Е, то и Мартин има дар слово и обича да говори пред камери, ама пък му липсват качества на арената, за това и Рълев е подходящ.

Общи условия

Активация на акаунт