НОВА работна тема по готварската книга

  • 11 275
  • 227
  •   1
Отговори
# 180
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Кейк "Студеното куче" на леля Дейзи   на contesa
Идеи за боровинков пай
Орехови курабийки на cvet_i
Индийска закуска с грис на Didka_M
Бисквитено руло с банан на sonka
Торта "Зебра"
Лесна бишкотена торта наsneji_
Кейк "Студеното куче" на леля Дейзи   на contesa
Тиквена торта на mama Svetli
Идеи за боровинков пай
Орехови курабийки на cvet_i
Индийска закуска с грис на Didka_M
Бисквитено руло с банан на sonka
Торта "Зебра"
Лесна бисквитена торта на sneji_
Идеи за бисквити е ел.шприц
Лесна шоколадова торта на radostina33
Сладкиш "Агнес" на mama1+2
Тиквен сладкиш с карамел наLeo* 
Идеи за приготвиане на торта "Цици"
Рецепти за ябълков пай
Дунапренен кекс от Бон Апети
Идеи за приготвяне на сладки картофки
Палачинки със сметана на mama_na_misho
Как се прави тиква с яйца и мляко в тава?
Рецептите на баба за коледа и Нова година
Рецепти за реване
Тестена костенурка
Турско ашуре
Как се правят портокалови корички
Сладък таралеж-стъпка по стъпка на Mamica
Сладкиш с извара

ГОТОВО

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 09:00 от Erica Free

# 181
# 182
# 183
  • Мнения: 7 108
Във връзка с обновяването на Готварската книга и по-лесното търсене и намиране на рецепти, с момичетата решихме да се обособят различни теми за различните раздели. Моля, пишете вашите въпроси и рецепти само и единствено в тях.

Става ли така текста? Предложения и поправки?

И ще напускаме теми по различните раздели

Никой друг не взема отношение пъ въпроса  Rolling Eyes.
Ерика, аз нямам забележки и добавки към написаното от теб. Кратко и ясно е написано.

# 184
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Според мен също текста е идеален!Идеята също!

# 185
# 186
  • Мнения: 7 474
Как ще се записват рецептите сега newsm78 с тези теми  newsm78
Ако пусна рецепта  в някой от разделите и след това има още 5 стр. коментари , и още 10 човека пуснат рецепти пак там - какво става тогава, няма ли да се обърка всичко Thinking

# 187
  • Мнения: 2 550
Лео, пускаш си рецептата като нова тема.
Мсиля, че целта на тези теми е да се задават въпроси там...примерно как се задушава месо, как се варят картофи и т.н.  Grinning

# 188
  • Мнения: 7 474
Лео, пускаш си рецептата като нова тема.
Мсиля, че целта на тези теми е да се задават въпроси там...примерно как се задушава месо, как се варят картофи и т.н.  Grinning

 newsm78 Я виж тук какво пише . В другите форуми има такова разделение, но там са направени като подфоруми , а не теми както тук.  Thinking не е лошо да се разъясни кое как , щот аз не си го представям това  Wink

Във връзка с обновяването на Готварската книга и по-лесното търсене и намиране на рецепти, с момичетата решихме да се обособят различни теми за различните раздели. Моля, пишете вашите въпроси и рецепти само и единствено в тях.

# 189
  • Мнения: 2 550
Ясно, ами в такъв случай ми се вижда малко...гадно така, защото много хора ще изпуснат дадена рецепта. Затова по-добре рецептите в нови теми.

# 190
  • Мнения: 7 474
Ясно, ами в такъв случай ми се вижда малко...гадно така, защото много хора ще изпуснат дадена рецепта. Затова по-добре рецептите в нови теми.


Нали се сещаш какво ще стане, голяма каша  Thinking Имам предивд, че трябва да е като в Дом и семейство-както има Хоби и  Нашият дом-нали ме разбираш какво искам да кажа Марче  newsm78

# 191
  • out of space
  • Мнения: 8 576
ААааааа къде бяхте до сега? Напусках ги вече, сори...като попитах- никой нищо не каза.

Пишеш си рецептата за кюфтета в темата за Ястия от кайма. По същия начин ако искаш да питаш дали на пилешкото се слага кимион- питаш в раздела Ястия с пиле.

# 192
  • Мнения: 7 474
Не си го представях точно така  , за това нищо не казах Thinking мислех, че ще е като в Гответе с мен  newsm78 Може би  е добре тия теми да са само за въпроси , а рецептите отделно и да се допълват в книгата , знам ли newsm78

# 193
  • Мнения: 7 108
Кое ще се обърка? Нали, когато направите торта, я пускате в Моите любими торти? И който иска да намери рецепти за торти, търси там.
Така, когато сготвиш нещо със пиле, го пускаш в темата за пилешко месо. На който му трябва нова рецепта за пилешко търси в същата тема или в готварската книга.
А така не е ли объркано в една тема да има рецепти за салата, питка и курабийки? Иди ги намери после, когато ти трябват. И веднага се появява тема : моля помогнете ми да намеря една рецепта........

# 194
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Не си го представях точно така  , за това нищо не казах Thinking мислех, че ще е като в Гответе с мен  newsm78 Може би  е добре тия теми да са само за въпроси , а рецептите отделно и да се допълват в книгата , знам ли newsm78

Е защо...така всички рецепти ще са на куп и ако се чудиш какво да правиш с кило кайма- отиваш в раздела за кайма, четеш рецептите или питаш...

Общи условия

Активация на акаунт