💛 Януарски бебета 2024 💛 Тема 6

  • 24 154
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 478
Наденце, честито бебче! Heart То си е направо доносено с тези мерки, всичко ще е наред! Съжалявам те за болката, дано по-скоро премине! Hands Pray

Моят следящ е в почивка и вчера ходих при друг, който отсече, че имам намаляване на околоплодните води. Питах го не е ли нормално за 9-тия месец, измрънка нещо.. Тоновете са наред, за шийката нищо не е казал. Цяла нощ съм се въртяла и не съм спала, за да мисля тези води, дали на бебето му е добре вътре. Самото то много риташе също, принципно през нощта е спокойно. Усещах леки болки, стягания, изобщо съм кълбо от нерви.. Моят АГ се връща другата седмица, надявам се да не се побъркам.

# 691
  • Мнения: 490
Честита радост,Наде!Да ти е жива и здрава малката принцеса,а на теб бързо възстановяване Heart

# 692
  • Мнения: 209
Честито бебче, бъдете живи и здрави,и скоро да сте си вкъщи заедно.

# 693
  • Мнения: 1 839
Благодаря момичета ❤️

# 694
  • Мнения: 594
Честита дъщеричка, Наденце Heart Да ти е здрава и късметлийка
Ден след ден става по-леко да знаеш

 upincloudnine бебето усеща, че си нервна и под стрес и при мен става така, всеки път като се притесня много покрай бременността или се изморя много и пак се притесня и си почват и болки и бебето нервно рита и се върти.
Изчакай си доктора да ти е спокойно, сега този какво е мрънкал - или казва или си мълчи
Само стрес за теб

Последна редакция: ср, 13 дек 2023, 10:11 от tiny_lili

# 695
  • Мнения: 478
Да.. при норма на околоплодните води 5 (не знам каква мерна единица) при мен били 3, нищо не разбрах. Да ме следил изкъсо моя си АГ и довиждане. Thinking

# 696
  • Мнения: 49
Честито бебче, Наде. Да расте здраво и щастливо. Heart

# 697
  • Мнения: 151
Мила Наде, Честита радост! ❤
Бъдете здрави и двете, бързо възстановяване и много скоро да сте си вкъщи! Имате си чудесен коледен подарък 🥰
Как се казва малката принцеса?

# 698
  • Мнения: X
Честито Надя , да сте живи и здрави , болката ще отшуми надявам се скоро 🥰

# 699
  • Мнения: 87
Честита рожба, Наде! Simple Smile Да е живо и здраво детенцето! Сигурна съм, че болката постепенно ще отминава, дръж се.

# 700
  • Мнения: 144
Честито и от мен, Наде! ❤️ движи се, когато можеш и много бързо ще се подобрят нещата. Защо с морфин те блъскат? 🙄

upincloudnine, 5 са сантиметрите. От 5 до 8 е нормата мисля. Според мен 5 см за 9ти месец не е притеснително, просто трябва да проследите да не намалеят още в следващите дни, иначе те може да си седят 5 целия девети месец. Имала ли си някакво изтичане?

# 701
  • Мнения: 598
Честита рожба, Наде! Heart Нека бъде много здрава и щастлива малката буболечка! Дано скоро ти я донесат да й се порадваш Heart Бързо възтановяване на теб!
И аз съм чувала, че колкото повече се движиш, толкова по-бързо отминава болката. Стисни зъби още малко Simple Smile

upincloudnine, явно не си попаднала на най-сговорливия, но щом е казал, че си ок, недей да се тревожиш прекалено. Само ще си навредиш и на теб и на малкото човече 🍀

# 702
  • Мнения: 5 071
Наде, честито! Да сте живи и здрави цялото семейство Heart Eyes аз изпуснах обаче защо се е наложило толко рано, тръгнало си е само ли? Ти беше около моя термин. Аз май трябва да стягам багажа вече,че като гледам ще почнат да валят бебета Grinning
Upincloudnine, мен с първата бременност ме наплашиха, че нямам води ,а на раждането акушерката ми каза " погледни колко води ти изтекоха Wink " ,може да не е измерено правилно. Ходи си при твоя АГ за всеки случай да види и той.

# 703
  • Мнения: 478
Честито и от мен, Наде! ❤ движи се, когато можеш и много бързо ще се подобрят нещата. Защо с морфин те блъскат? 🙄

upincloudnine, 5 са сантиметрите. От 5 до 8 е нормата мисля. Според мен 5 см за 9ти месец не е притеснително, просто трябва да проследите да не намалеят още в следващите дни, иначе те може да си седят 5 целия девети месец. Имала ли си някакво изтичане?
Не, от 5 см, при мен са 3-4 см. Имах сякаш последните дни намокряне, ама ми е нон стоп горещо и си мислих, че е от изпотяване. Без мирис и цвят. После обаче като ми вкараха мухата и започнах да се тревожа дали пък няма изтичане и какво да правя, ако има. Аз съм за планирано секцио при моя следящ, а този доктор твърдеше, че съвсем спокойно мога да си родя естествено, със седалищно бебе, увито с пъпната връв и уж намаляващи води. Върви и разбери, ама енергията беше странна и напрегната, след като казах, че просто съм за един преглед, понеже моя АГ отсъства. Може и да се вживявам, ама до сега не съм усещала странно така доктор.

# 704
  • Мнения: 5 071
Има тестове за околоплодни води, но май трябва да идеш в някоя болница да ти направят. Не знам имаше ли за домашна употреба,ако искаш потърси.

Общи условия

Активация на акаунт