АЛЕЯ НА СЛАВАТА - сезон 1, тема 2

  • 17 182
  • 214
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 119
От вчера този сериал си е жива комедия. Къв беше тоя червен апарат с шайба!? И разговор, като във фантазиите на най-големите конспиратори. Ще ме убият.  И изкопираната сцена от Кръстникът 2 в затвора. JoyМного олеква. И ако може тази блага жена майката на Али ,да вземе да замине някъде на почивка, че играта и е супер зле. Една реплика не е естествена.

# 151
  • Варна
  • Мнения: 332
Покъртителен стайлинг 😩 стилистите да сменят професията!

# 152
  • Мнения: 1 675
Е то и аз си го мисля това. Но се надявам Калина да го зареже преди това. Танцьорката не е виновна, че оня и се върза, легна си с нея, уреди я на работа и лъже жена си. Дори за нищо от това не може да обвини Пумпалов , че го е притиснал.

Както как по-точно не е виновна при положение, че той се дърпа, дърпа, ама тя направи чудеса от героизъм да го вкара в леглото. Боклука си е боклук!

Абе не се е дърпал ужасно много. То щом тръгва, посред нощ и по всяко време, да я спасява, работата е дебела. Прилича на влюбване, ама то в тия измислени филми все такива нереални неща измислят.

# 153
  • Мнения: 10 760
Дансаджията се държи като мутра през цялото време, а за капак трови с храна задържан...Съобщават по телевизията за хранително отравяне...Явно в ареста за всеки готвят индивидуално и затова само един умрял...

# 154
  • Мнения: 460
А за тази "вуду" вечеря на дългата маса със свещи какво ще кажете? Лагадинов, че е психопат то е ясно.
Обаче пък Донков го прави много добре образа. Само се надявам да не играе себе си.

# 155
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
А за тази "вуду" вечеря на дългата маса със свещи какво ще кажете? Лагадинов, че е психопат то е ясно.
Обаче пък Донков го прави много добре образа. Само се надявам да не играе себе си.

Доста зловещо беше Dizzy Face

# 156
  • Мнения: 25 856
Много къс ми се видя епизода, но иначе скучен.

Някой да ми каже, защо Али му ближе г@за на гадинта, той едва не я уби? И Леда не знам каква игра играе...

# 157
  • Мнения: 5 609
Някой да ми каже, защо Али му ближе г@за на гадинта, той едва не я уби? И Леда не знам каква игра играе...
Как защо, Али помага на Милен и са в комбина, за да измъкнат записите от Гадинката и да се отърват от Дерин. Simple Smile
Леда също ще помогне. Сърдита е още на Милен, но не е лошо момичето.

След днешния епизод ми е смешно колко разсъждавахме какво толкова има Димо към Али и очаквахме някаква страшна мистерия и тайна да има, пък то... Искал я чисто и просто в леглото си, но тръгна внимателно и отдалеч. Joy Пак нашата фантазия надмина тази на сценаристите, поне от това, което видяхме досега. А от човек като него бих очаквала след преспиване със състезателка, на която й е обещана победата, рязко да спечели някой друг. Grinning

# 158
  • Мнения: 25 856
Смятайте колко внимателно гледам. Sweat Smile
Благодаря.
А на дерин каква му е връзката с Лагадина, разбра ли се?

# 159
  • Мнения: 5 609
Смятайте колко внимателно гледам. Sweat Smile
Благодаря.
А на дерин каква му е връзката с Лагадина, разбра ли се?
Хванал го е за... шлифера с някакъв запис, по подобие на другите изнудвани. Grinning

# 160
  • Мнения: 1 168
Много прозаично...

# 161
  • Мнения: 56
Слабо се представяте напоследък, даже по-слабо от нещастното сериалче.

Та да изхейтя аз Стефани Ивайло. Стефка ли Стефания - ясно. Мааалко френчиш и става СтефанИ. С Ивайло обаче е доста глупаво. ИвайлО звучи малко като Г....Ами ако беше Пенчева.
СтефанИ ПенчО си е хубава изгъзия...

Ех времена, О нрави!

# 162
  • Мнения: 25 856
Стефани е хубаво име, изписва се Stephanie.

# 163
  • Мнения: 9 171
Слабо се представяте напоследък, даже по-слабо от нещастното сериалче.

Та да изхейтя аз Стефани Ивайло. Стефка ли Стефания - ясно. Мааалко френчиш и става СтефанИ. С Ивайло обаче е доста глупаво. ИвайлО звучи малко като Г....Ами ако беше Пенчева.
СтефанИ ПенчО си е хубава изгъзия...

Ех времена, О нрави!
Ти пък се изказа. Страшен анaлиз на сериала и особено  на Стефани.Голям проблем има момичето-името ѝ. О, времена, о, нрави.Grinning

Последна редакция: сб, 16 дек 2023, 09:06 от *Амбър*

# 164
  • Мнения: 5 846
Така е записана в кръщелното. Не си го е измислила тя.

Общи условия

Активация на акаунт