АЛЕЯ НА СЛАВАТА - сезон 1, тема 2

  • 17 187
  • 214
  •   1
Отговори
# 75
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Всичко около мутрите е пародия и идеално си пасва с пародийния образ на Пумпала - на него му стига да са 16-17 годишни и да са горе-долу по бельо, пардон, по телеса🙃 Оттам нататък хич не му пука за танци🙈

Така се смях с описанието на "луксозния еротичен клуб", че чак сълзи ми потекоха Laughing Наистина е голяма пародия, някакво заведение на някой си етаж, по едни вити стълби, вътре като на студентски купон, а девойките са потресаващи.

# 76
  • Мнения: 56
Точно като упоени. На мен Пумпалов повече ми прилича на каубой-кръчмар, отколкото на мутра страшилище. И с тоя глас, дето го точи като петмез съвсем изчезва и малката прилика с подземните босове.
Той не е подземен бос, а бизнесмен! Simple Smile

# 77
  • Мнения: 5 846
Гледахте ли интервюто тази сутрин?
Г-жа Гошева прехалоссна малко и тя като Валето.😁 Радинка много нежна.

# 78
  • Мнения: 5 609
Гледахте ли интервюто тази сутрин?
Г-жа Гошева прехалоссна малко и тя като Валето.😁 Радинка много нежна.
Не съм.
И сигурно открих топлата вода, обаче вчера разбрах, че Константин Еленков (Тео) е син на режисьорката Диана Добрева. Simple Smile
Между другото страхотна игра направи момчето в представлението "Народът на Вазов" онзи ден. Simple Smile

# 79
  • Мнения: 5 846
Анонсът за седмицата:
Скрит текст:
Поръчка на убийство и катастрофа нажежават обстановката в „Алея на славата“
27 ноември 2023, 12:04
Поръчка на убийство и катастрофа нажежават обстановката в  „Алея на славата“
Източник: Красена Ангелова/NOVA
Събитията излизат извън контрол и предизвикат истински хаос за героите в новите епизоди на „Алея на славата“. Модерната семейна поредица ще изправи любимите персонажи пред фатални изходи и шокиращи изненади от съдбата. От вторник до четвъртък в 22:00 ч. непремислени ходове ще застрашат живота на някои от героите и ще изпитат любовта и интуицията на други.

След мигновеното освобождаване от ареста, Пумпалов ще предприеме нови стъпи, за да осъществи поредната си тъмна схема. Неочаквана молба от Кънев ще го накара да даде непосилна задача на Марио. Дясната ръка на Пумпалов ще се съгласи, но това, което ще поиска в замяна, няма да бъде в интерес на подземния бос. Към кого е насочена кървавата поръчка и ще бъде ли изпълнена?


Междувременно срещата на Милен с Пумпалов никак няма да се хареса на инспектор Дерин и той ще направи всичко възможно младият готвач да стои настрана, дори това да коства участието му във финала на „Фламбе“. Въпреки старанието на Дерин, безпогрешната интуиция на Милен отново ще го отведе на правилното място в правилния момент. Въпреки желанието му да помогне обаче, той ще стане свидетел на тежка катастрофа, която ще преобърне света му и ще го срине емоционално.


Източник: Красена Ангелова/NOVA

Новото чудо в кухнята - мини съдомиялна Bob. е подходяща за всяка кухня
Tvboutique.bg
Низ от събития ще обърнат плановете и на семейство Станеви. Отвличането на малкия Иво няма да остави Слави безучастен и той ще сподели тайната за извънбрачното си дете с един от най-близките си хора. Признанието ще предизвика домино ефект с един единствен изход за него и съпругата му Валентина. Дали тя ще реши да го подкрепи, ако разбере тайната, или двамата ще поемат по различни пътища оттук нататък?

Ще бъде ли освободен малкият Иво? Кой ще бъде поръчан от Пумпалов и защо? Ще се справи ли Марио със задачата? Кой ще попадне в тежката катастрофа, на която Милен ще стане свидетел? Какви са подозренията на Милен и ще успее ли той да събере смелост, за да продължи напред? – разберете в новите горещи епизоди на „Алея на славата“ от вторник до четвъртък от 22:00 часа по NOVA.

# 80
  • Мнения: 13
Не мога да си се начудя, но сериалът ми става все по-интересен.
Сега пък Марта ми стана неприятна, нещо много цинизъм и нереалистичност  се скупчи около образа и. Уж е много  находчива и ербап, но преследва възможно най-неподходящия партньор. Да не говорим Пумпи как не се сети откъде Марта знае, че се готви пожар в Алеята. Защо Пумпи иска Алеята, нали го купуваше за някой друг. Тук има някакъв срив в сценария. Отделно Клубът с червените и сини китеници по стените е наистина култов.  Пумпи обаче ми е симпатичен, говори забавно, но и аз мисля, че няма такива мутри.
Стана ми много жал за Леда, верно че Милен и беше казал, че уж не са гаджета, но се възползва от нея и ми беше много мъчно за нея като се разплака. Освен това я намирам най-привлекателна от младите дами,  и като външен вид и като облекло и като говор. Дали ще е прекалено клише, ако вземе да му връща чрез Гадината, не ми се вярва, но да видим.
Радина я обличат май с най-смотаните линии от бързата мода с некви раирани  гащи над пъпа, квадратни ризи и с ниски  бабешки обувки и това е когато не носи потник…. как един единствен път не и уцелиха да изглежда по интересно. На вид е миловидна, но съм съгласна с потребителката, която каза, че между ренесансовата физиономия и уличния и изказ зее ужасна пропаст. Освен сценаристите и те да не я харесват и нарочно да изглежда хем смотана, хем груба.
Валя сега не ме дразни, а ми е по-интересна от преди, зад фасадата, че трябва да се постъпва както трябва, забърква невероятни сценки. Освен това реакциите и са доста убедителни и реалистични, ако се вземе предвид как разсъждава. Според мен видя как Слави успокоява Радина и се вгледа, но мисля че е от типа жени, които до последно предпочитат да се самозаблуждават, и когато няма накъде, изтрещяват. Сега не ме дразни как се блещи, ами по скоро се чудя докъде ще стигне. Всичките и физиономии съдържат трагикомедията на собствения и образ и по някакъв начин е доста по-земна от Марта поне в момента. Нея също като Али я обличат май от ХМ, но дрехите са и по –стилни. Във всеки случай вчера попаднах на реклама на нейните блузи покрай ЧП вероятно.
Значи много си блъсках главата къде се разиграва действието, къде е ресторантът, гледах блоковете, пътя, и се мъчех да позная, обаче в една серия като викат линейка за Драго, казаха адрес на кръчмата и аз взех, че го проверих на гугълмепса – оказа се реална кръчма, понастоящем затворена, точно същата, даже мебелите са същите.

https://www.google.com/maps/place/%D1%83%D0%BB.+%E2%80%9E%D0%A1% … 5p7mzxp?entry=ttu

# 81
  • Мнения: 1 058
Броят на епизодите в уикипедия се смени от 30 на 36

# 82
# 83
  • Мнения: 270
Най накрая някой да каже на Али че чака някой да я държи за ръчичка и да взима решения вместо нея. И тя милата нали нямаше кво да каже, успя само безсилната реплика "м@йната ти" да измисли. Много е зле това момиченце, и се зъби там на баща и щото не са и казали какво се случва с мафиота. Сякаш като и кажеха тя нещо щеше да направи. Пълна смешка, дъно тотално. Жалкото е че наистина има такива като нея в реала.

# 84
  • Мнения: 5 846
Тия жени ще попилеят Славчо. 😭

# 85
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Кога е последният епизод?

# 86
  • Мнения: 1 762
Е какво е това? 20минути закъснение заради игрите, тъкмо минат буквите и шапките и хоп реклами....сякаш гледам филма между тях...

# 87
  • Мнения: 4 532
Боже, Марта искаше да съсипе Валя и да и го върне, пък тя взе, че се очовечи Joy

# 88
  • Мнения: 1 762
Добре де, Иво висеше в Алея, пишеше домашни, черпеха го сок и сега Валя пак се запознава с него в парка Joy

# 89
  • Мнения: 9 171
Е много  е чаровен този Свежен, много.
Мария/Калина  с този фалшив патос и като картечница изплюва думите.
Абсолютно опорочиха ресторанта това е една бърлога.
Валя пък, още малко ще покани Тина и детето и заживели щастливо заедно. То милото не е виновно.
Милен не ми стана ясно що не се яви. Нали го пришпори ДАНСаджията и им е важно да не го изгонят от Фламбето пък..
И политика ми е симпатичен и достоверен, за пръв път го гледам.
Марта в момента ми е жалка.

Общи условия

Активация на акаунт