💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 29/

  • 33 730
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 538
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много добро настроение и положителни емоции Wink

Purple Heart

Gift Heart

# 691
  • Мнения: 4 841
Добро утро Animal Bee

Коко, и според мен не се обърка Керем, просто така си говори. Смесва малко езиците, пък и кой не знае какво значи "окей", че то за чуждица ли го взимаме при вече тази постоянна употреба?  Да си кажа, че не я харесвам думичката как навлезе и в нашия език. Можеше все пак да си подготви някакви изречения, а не да се прави на изненадан, сигурна съм, че всички са си знаели предварително какво печелят. Grinning Но това си е Керем, той винаги така реагира на награди, ако помните на едни награди с Ханде май беше казал на сцената "какво печелим?" Joy

Кенан Йозтюрк също казва "окей" постоянно, не знам дали сте го чули, аз го пиша "добре" в субтитрите, защото както вече казах, не харесвам тази думичка. Grinning

Признала съм го Керем за актьорския му талант точно защото успява да избяга от себе си в ролите си. За човек, който е толкова емоционален, импулсивен, тези заеквания, докато го интервюират, паразитните английски думички, всичко това се скрива, когато е в роля и излиза чисто нов образ. Така и трябва, но просто ми се струва, че е трудно за човек, който не е бял лист, че да пишеш отгоре му. Трябва да си овладее емоциите и първичните реакции максимално.

# 692
  • Мнения: 5 203
Здравейте! Flowers Hibiscus

Фокс е махнал единственото повторение на сериала от миналия понеделник насам. Трябваше преди новия епизод в петък да се излъчи повторение на 12, а сега са сложили на наше място "Казвам се  Фара".

Това е програмата за петък от вчера.



Това е от днес.



Като че ли правят всичко възможно да не вдигнем рейтинг. Миналата седмица Фокс го има в Сомера само понеделник и вторник. Днес го няма, никой не им е гледал филма снощи. Animal Monkey Face

Последна редакция: вт, 05 дек 2023, 12:04 от midnight__sun

# 693
  • София
  • Мнения: 13 726
Тази нощ ми хрумна да препрочета Елин Пелин. Да, ама не! Стигнах до тези мъдри слова в трета глава и зациклих. Сърце не ми даде да продължа!
„...Нямат Бога, нямат смирение в душата си. Всякой него си гледа, а за другите не иска и да знае. Всеки зинал като ламя и прибира, мъкне, крие, като че ще векува на земята. Имот, колкото искаш. Има за всички и още за толкова, и пак за врабчите трохици се карат... А що им пречи да си живеят братски, да си помагат, да се обичат. Пречи им завистта, своещината, лошото сърце, пречи им дяволът. Той ги държи в ръцете си. Отворил е в душите им бакалница и търгува с доброто и злото.” – „Гераците”

Това, което е написал Елин Пелин преди толкова време, все едно визира днешните дни. Злоба, завист и хули се изсипват с килограми... Защо??? Толкова ли ще векуваме, та да не можем да живеем с повече любов и в мир?



# 694
  • Кърджали
  • Мнения: 10 383
Линде... На това място се провеждаха кратките репортажи с всички номинирани, та не е някакво специално към Керем и Хафса отношение. Докато не приключат с едните звезди, другите тихо и кротко изчакваха.

Иначе, аз да си отбележа, много кофти място бяха избрали за репортерите и интервютата, точно на входа /явно да не вземе някой да мине без да бъде забелязан/. Но то и миналата година беше така....

# 695
  • Мнения: 10 538
Керем ще снима нещо. Предполага се, че ще е реклама ... Wink

# 696
  • София
  • Мнения: 13 726
Не винаги сме доволни от живота си.  Важно е да бъдем благодарни за всеки нов ден.
Богатство е да бъдеш здрав, да имаш чисти мисли, добро сърце и усмихната душа ! Бъдете усмихнати и щастливи днес. Не се отчайвайте от нищо! И в най-тежките мигове съдбата винаги оставя една малка вратичка за изход...


# 697
  • Мнения: 2 498
Фокс явно тотално ни отписаха. Има там някаква драма, даже и за тях е твърде много. Чак пък нито едно повторение, ни една дума за сериала... Мача е свирен. Аз пък си чакам епизода с нетърпение. Радост за окото са Бурак и Ханде.
Голяма фенка съм на актьора, който играе Туран.

Какво му се мръщят на Керем? Ми знае езици човека, говори. Да научат и те. Голям праз. Керем е върха, надявам се другата година пак да го видим на сцената и злобарите да се пукат от яд.



3 дни до епизода.

# 698
  • Мнения: 5 203
Снимки от 13 епизод.







От сета



Ханде от днес с Дилара и Биге.

# 699
  • София
  • Мнения: 13 726
Като видях тази снимка на Ханде с Биге се сетих за Бурджу. Къде изчезна тази толкова скъпа приятелка на Бамби? От много време не ги виждам двете заедно. Дори на 30-тият рожден ден не беше сред поканените. А бяха наистина неразделни. Бурджу беше тази, с която Ханде се срещаше да си споделят своите тайни. Тя беше тази, която направи всичко за да сдобри Ханде и Керем. Защо двете вече не дружат както преди?
Помня и този пост на Бурджу: "Винаги съм с теб сестричке, заедно сме духом".
Странно нещо е животът. Среща те с едни хора, ставате приятели, после по необясними причини се разминавате... Появяват се нови, които вече мислиш, че са истинските ти приятели, но след време не се знае дали пак няма да те събере с някой стар, позабравен вече приятел...


# 700
# 701
  • Мнения: 3 017
Като виното е Ханде, с всеки изминал ден става взе по- хубава..

# 702
  • Мнения: 4 685
Прекрасна Ханде
 

 



 

# 703
  • Мнения: 2 498
"Няколко съвета, за да увеличите удоволствието си"






Някой напълно различен епизод 13
*Твоята любов ме доведе до тази
възраст...
*Може ли човек, който обича, да те остави сама?
*Остава много малко всеки да научи всичко...
*Вече никой не иска да показва раните си на
никого...
* Кенан? Мисля, че имаш предвид
Доган...

За съжаление е превод с Гугъл. Много интересно ми стана. Споменават Доан...

# 704
  • Мнения: 3 433
Изгледах снощи прекрасният епизод с нашия прекрасен език , благодарение на пчеличките ! Още веднъж благодаря за труда , който сте вложили , за да ни е хубаво на нас ! ❣

Лелята на Нурай много пренавита ми идва и нещо не ми допада . Нурай започва и мен да ме дразни , защото наистина е мръднала и то не леко , а доста .. вярва и живее в някакъв измислен си нейн свят , самочувствие без покритие , прави тънки сметки .. , а в началото я харесвах и разбирах , че дори я оприличавах на моменти на себе си .. сега като се сетя и ми става зле 😆 нямам нищо общо с нея Simple Smile)

Новия любовник на Ханде , според мен ще е доста кофти и може би отрицателен герой , нещо не ми вдъхва доверие , не ми изглежда да е положителен герой и да допринесе с нещо .. на външен вид , също не ми допада . Много е настоятелен , дразнещ е , а такива като него не приемат “НЕ” за отговор и мисля , че ще създава някакви проблеми на нашето момиче ..

Чичото на Кенан , мръсотии ще прави , само дано не изпревари добрите ..

Туран не знам защо имам чувството , че няма да успее да каже истината на Мюшереф , но дано да греша и да си въобразявам и да успее да й каже ! Но може би Идрис ще осуети нещата , като му съобщи , че Невин е ку - ку …

Невин пък въобще не мога да я разбера ! Какво толкова драматизира и се вживява , какъв е този егоизъм , който го изкарва ?! Тва майчина постъпка ли е ? Опазил Бог ! Ако си майка , ще стискаш зъби и ще те боли , ама ще искаш най-доброто за детето си , за да го видиш щастливо ! Какво значи , аз да съм добре , а то не ?! Много ме изнерви ! Тотално психо , на Кенан не й трябва такава чалната , наистина !
Но пък я признавам актрисата , добре се справя с ролята си !

Друго май нямам за коментар , в очакване съм на следващия епизод !

Общи условия

Активация на акаунт