💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 29/

  • 33 699
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 200
“Друг човек” :
Големи критики от всички блогъри в Туитър след поредния анти ход на Фокс днес.
Много тъпи обстоятелства. Видяхте ли, че има спад във всички бивши конкуренти? Феновете са потресени от едните:
Скрит текст:
В снощния епизод на Сапфир бебето на главната “паднало” в 5 месец?! И дамата няколко минути след това станала и си вървяла най-спокойно Grinning Всички са потресени как може да ги взимат за тъпи. Направо голяма излагация.
Днес ще гледам епизода с буквички, снощи нямаше как. Heart
Благи, интересно ли ти стана? Аз като казвам, че има нещо Доанско в мъжа, който се завърна от лечение… на няколко пъти видях погледа му, двата момента, за които се сещам са:
- сцената, в която бяха с Лейля край брега
- моментът, в който разбра за русокоското пред съда
Ново от Бурак:

Надявам се нямате нищо против да пускам новости покрай него тук, докато им свърши проекта. Вече го приемам малко като минало време и реших да го напиша.
Heart

Последна редакция: вт, 05 дек 2023, 19:14 от Cocodoggo_mom

# 706
  • Мнения: 10 512
От последните минути...
"Председателят на борда на THY Ахмет Болат обяви, че са се срещнали с актрисата Марго Роби, за да бъде лице на рекламата на THY."

Gift Heart

***
Носят се слухове, че Доан се връща в играта в 13 еп. .. Stuck Out Tongue Winking Eye

П.С.
Пускай си Коко, и аз си пускам ... каквото ми хареса ... Sunglasses

# 707
  • Мнения: 2 496
Коко, и аз подозирам Доан, че се върна, съмнителен ми е на моменти. Ама то и аз под вола теле търся, де Grinning
Пускай, защо не? Как пускахме на Хафса, че и до ден днешен. Ако някой има против да сподели сега или да замълчи завинги Joy

Тренира здраво Бурак, мускули трупа, ама срещу  Керем да върви, не може да го стигне!

Марго Роби вече като я видя и ми става зле. С тази Барби е навсякъде.

# 708
  • Мнения: 2 977
Очакваме потвърждение 😎

# 709
  • Мнения: 10 512
Инфо:
"#Bam BaşkaBiri е Най-коментираният сериал в целия свят с 400K🥇 в предишната работа, 27 ноември - 3 декември 2023 г."

"Обявиха кои са най-популярните актриси в социалните мрежи за седмицата"

Излезе нова снимка от церемонията преди 2 дни:

# 710
  • Мнения: 4 834
Момичета, ако сте тук, да изпишем темата тази вечер, че утре ще съм на линия чак към 21ч и не ви знам какви ще ги вършите, докато ме няма. Grinning Не мога да рискувам да си спретнете някой скандал и да няма къде да пишете. Grinning

# 711
  • Мнения: 2 496
Е, Мики, ще си пишем на лични. Хем така е по-възпитано, да не ни гледат всички сеира.
Ти я пусни, а ние първо ще изпишем тази и тогава ще се прехвърлим. Може така.

# 712
# 713
  • Мнения: 2 977
Утре е нов ден... нова кандидатка за сърцето на Керем..

П.С.
Явно съм изтървала нещо- какво е писала Мехтап, че Керемките от 2 дни яко я хейтят.. имате ли идея..

# 714
  • Мнения: 10 512
и аз съм на линия Wink

Purple Heart

# 715
  • Мнения: 4 834
Тина, заповядай.
Сторито беше от вчера сутринта, мисля. Снимала съм го в 21ч Grinning Вече ми се бъркат дните с това натоварено ежедневие. Animal See No Evil


Не знам дали се отнася за Керем. Не се наемам да гадая.

# 716
  • Мнения: 5 194
Тук съм, да изписваме темата. Ако ще се караме да е в новата. Satisfied

Ели, разбира се, че ще слагаш Бурак. Настоящ партньор е на Ханде, не виждам проблем.

Тина, пусна стори вчера след наградите с текст "Спри да лъжеш хората вече". Как си изпуснала клюката? Satisfied
За кого се отнася, не знам.

# 717
  • Мнения: 2 977
Мики, много ти блаходаря!
То май нещата заприличват на индийски сериал,  кой с кого е не се знае...
Тина, заповядай.
Сторито беше от вчера сутринта, мисля. Снимала съм го в 21ч Grinning Вече ми се бъркат дните с това натоварено ежедневие. Animal See No Evil


Не знам дали се отнася за Керем. Не се наемам да гадая.

# 718
  • Мнения: 10 512
Клубът на Керем ни очаква ...
https://twitter.com/keremcaro/status/1732106934013084090
"Готов ли си??
#keremclub отваря врати с първи опит... На 15 декември ще се видим там!
  Въпроси и отговори с #KeremBürsin
Някой тревожен ли е?"

Wink

Stuck Out Tongue Winking Eye

# 719
  • Мнения: 5 194
Така е положението. Satisfied



От наградите



Общи условия

Активация на акаунт