💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 29/

  • 33 701
  • 738
  •   2
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 2 978
Мечтата на жената се сбъдна... успя да пипне награда..

# 722
# 723
  • Мнения: 4 834
Тина, остави я Гюнфер, нека се радва жената, не й останаха сериозни клиенти, само на Керем разчита...

# 724
# 725
# 726
  • Мнения: 2 496
Да си я припомним тази красота



Керем кога има рожден ден? Коя зодия е?

Мики, знам, да вървя на първа страница, там има всико JoyJoyJoy ама малко ми е трудно днес.

# 727
  • София
  • Мнения: 13 723
Докато ние гадаем има ли някоя около Керем, жълтата преса твърди, че спряганата за една от предполагаемите приятелки, известната Хадисе, от известно време ходи да гледа мачове на Галатасарай и се влюбила в мароканско-холандската звезда на Галатасарай, Хаким Зиех.



Според моето лично предположение между Керем и Хафса има някаква заигравка. Може би не искат все още да афишират връзка, а да изчакат малко. Така мисля, защото и двете майки едновремено последваха Хафса и Керем.

# 728
  • Мнения: 861
Flowers Herb Помощ от приятел...
Вече нямам думи...,



Ботушки ли да гледаш или сиджимката на врата...Relaxed

# 729
  • София
  • Мнения: 2 646







Керем кога има рожден ден? Коя зодия е?
Sunglasses
4 юни 1987 г. , Истанбул, Турция, Близнаци

# 730
  • Мнения: 4 834
Да си я припомним тази красота



Керем кога има рожден ден? Коя зодия е?

Мики, знам, да вървя на първа страница, там има всико JoyJoyJoy ама малко ми е трудно днес.

4ти юни. Близнаци. Синът ми е на 3ти, та бързо го запомних. Няма да пропуснеш през юни, първо черпя аз. Grinning

# 731
# 732
  • Мнения: 2 496
Аз май след това се включих в темата, не съм запомнила. Близнаци ми е любимата зодия за мъж.

# 733
# 734
  • Мнения: 969
Здравейте, мили момичета, Flowers Hibiscus

Линде, Flowers Hibiscus Ханде има много близки приятелки, с които обича да споделя красиви мигове:


Бурджу Йозберк в последните години не спря да работи през цялото време, докато Ханде снимаше само реклами. Мисля, че Бурджу беше на екскурзия в Германия по време на рождения ден на Ханде, защото постваше хубави снимки от разходките си.

Нямам спомен тя да се е опитвала дори да сдобрява Ханде и Керем. Напротив, помня едно интервю, в което журналистите ги бяха спрели на излизане от едно заведение - Ханде и Бурджу. Бяха питали Ханде за думите на Керем, че не мисли да създава семейство и тогава Бурджу отговори вместо нея - "Защо питате Ханде? Питайте Керем!".

След подобно публично отношение на някой към моя приятелка, мислиш ли, че бих искала да я сдобря с такъв човек? Ти би ли го направила?

Много странни съвпадения и с Мехтап. Първо се отследваха с Керем и веднага след интервюто му на "Пеперудите", това мрачно стори и с този текст.

Ще поживеем и ще видим. Истината винаги излиза наяве рано или късно.

Общи условия

Активация на акаунт