Как ви викат на галено по време на бременост?

  • 3 437
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 192
 newsm03 Майка ми казва "Пухчо".
Приятелката ми всеки ден започва разговора си с мен в скайп-а с обръщението "Здравей, Голям корем".
А мъжа ми като ме види да се придвижвам бавно и достолепно из нас почва да ми пее "Минаваа, големият кораб минавааа..."

# 61
  • Varna
  • Мнения: 603
Пухчо Simple Smile

# 62
  • Мнения: 419
Викаха ми пухче,топче,буренце,маменце Simple Smile

# 63
  • Мнения: 365
Като чета тази тема ми става едно такова умилително......
А само преди 2 месеца и половина бях бременна. Ето и аз да споделя как ми викаше половинката.

Понеже съм нисичка, бебето беше едро и ми тежеше ужасно много, при всяко движение несъзнателно възклицавах: "Оооох!". затова моят мъж ме наричаше Охчо  Grinning  Звучеше ми много миличко! Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 8 917
Много милички и лични обръщения Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 77
Ами то е доста стандартно, на реших да се разпиша и аз - Мецанка и всякакви производни, но някакси в тези моменти звучи няякак мило и грижовно

# 66
  • Мнения: 359
мамче, дунди  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 480
Не са ми казвали никак на галено. Но моят съпруг не преставаше да ми повтаря колко добре изглеждам, как съм се разхубавила, колко ми е готино коремчето и какви секси гърди съм направила   Blush Беше много мило.........  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 942
Викаше ми бръмбарчо, защото като седнех или легнех с огромния корем бях точно като обърнат по гръб бръмбар, само махах с ръце и крака и нямаше изправяне ако не ми подадеше ръка...  Embarassed
Joy Joy Joy
На мен пък ми викаха Пухчо или мамче

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Цуцуланка ми викаха.  Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 1 244
Ха-ха, страхотни работи!  Laughing Heart Eyes

Аз за сега съм просто мамче, маменце или "мама" - с престорен, бебешки глас  Grinning
Но да не забравяме, че още съм във форма и тумбака тепърва започна да набира скорост...  Grinning

# 71
  • Мнения: 7 640
аз също съм нямала специално наименование през бременността.
Не ме кефи, дори си е леко докачащо, май

# 72
  • Мнения: 483
мужеца ми викаше Пупи  Joy а приятелите и колегите Мамче, а сега ми казва Пиги  Crossing Arms по обясними причени 25 кг + #2gunfire

# 73
  • Мнения: 983
На мъжа ми и през двете бременности ми викаше "Пам" от Памела Андерсън, зъщото много ми бяха наедряли гърдите, ама мнооооооого

# 74
  • Мнения: 83
На мен мъжа ми ми казва джуджо, джудже с джудже, и когато му покажа коремчето ми казва топчо  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт