Temporarily Unavailable---Ей тоя надпис ме убива!!!

  • 3 803
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 273
Твърдо ЗА каквото и да е решението.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
 Преди време още Мамма беше казала, че не иска и няма да наложи такса за форумите.

# 17
  • Мнения: 27 524
По-добре еднократна такса за нов сървър.

И аз така мисля. Няма да има ефект месечната такса, а и ще намалеят потребителите и накрая ще останем шепа хора.

# 18
  • Мнения: 11 547
Този надпис ми се появи днес около 7-8 пъти вече.Наистина е вбесяващо понякога.Обаче събота и неделя беше спокойно.

# 19
  • Мнения: 3 271
Добре, де, нали за това се въведоха БГ-Мамма артикулите в ДаНет Simple Smile Купуваме си поредите чорапки и готово Wink

Иначе и аз мисля за еднократна такса, Мамма много пъти е казвала, че няма да направи форумите платени. И е права. Може 50 стотинки да са, но си е разправия и хората няма да влизат така. Но пък и с проблемен достъп пак не малко хора ще се откажат да влизат редовно, разбираемо е.

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 17:03 от Millena

# 20
  • Мнения: 1 951
С две ръце подкрепям идеята за такса - било еднократна, било месечен абонамент.Въпреки, че ако е абонамент ще има отлив на потребители, наистина.Така, че ако става въпрос за еднократна сума, мисля, че и по повече от 1 лв. да дадем няма да се ощети ничий бюджет.

# 21
  • Мнения: 4 371
Не знам Мамма дали ще види тази тема, ако е така, дано се включи. Откакто форума стана толкова натоварен все си мисля да зачекна темата за плащането отново, защото наистина е дразнещо. Поне клюкарника да е платен. И 12 лв. на година е поносима такса. Че и 24лв.
Писна ми да чакам да дойде пролетта, за да се разщъка народа в парка, защото само това е времето, когато е спокойно. Лятото е жега, всеки се крие, есента вали...и така Twisted Evil
Но и най-големия ентусиаст да си, след 10тия пореден опит да си пуснеш мнението и не става - просто се нервираш и отказваш.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Винаги в подобни теми съм споделяла,
че съм абсолютно ЗА да съберем пари
за подобряването на сървара и всичко
свързано с форумите.
Някои хора не могат да проумеят,
че средствата, които ще се съберат
ще бъдат ЗА НАС - за нашето добруване
тук и за нищо друго ! Лесно е да се оплакваш
непрекъснато как не можеш да влезнеш,
да публикуваш мнение, да забива, а колко
по-лесно е да се организираме и да променим
това положение. Регистрирани са близо
35 700 потребителя, половината да дадат САМО
ПО 1 ЛЕВ и сумата е повече от добра.
Защо повечето не проумяват, че ще го направим
заради самите нас, а и че никой не ни е длъжен
най-малко всички онези, които денонощно се трудят
това прекрасно нещо да съществува ?

# 23
  • София
  • Мнения: 10 825
Тъпо и упорито се опитвам да напиша отговор за 7 път. Дано сега да стане Twisted Evil


И аз съм ЗА събирането на пари, било еднократно или като месечен абонамент. Даже май месечният абонамент ми се вижда по-добър вариант.
Относно броя на потребителите - почти 36 000. Това не е реалната цифра. Активно пишещите и ползващи форума са пряко сили 10 000. Не че това е малка цифра

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Дано този път успея и аз да се изкажа #Cussing out
Отдавна му се дразня на този надпис и като гледам не съм единствена
ЗА съм да събилането на пари за нов сървър или за такса Peace

# 25
  • Мнения: 4 195
Добре де, кой знае банковите сметки на мамма - нека ги пусне тук с големи букви - който го е грижа за форума - превежда еднократно колкото може, даже и в аватара ще си го сложа. Мамма не иска да събира пари, но пък не може да ни забрани ние да и превеждаме - няма да има избор и като събере парите - гадния надпис ще се махне Party Party Grinning

# 26
  • Мнения: 27 524
Добре де, кой знае банковите сметки на мамма - нека ги пусне тук с големи букви - който го е грижа за форума - превежда еднократно колкото може, даже и в аватара ще си го сложа. Мамма не иска да събира пари, но пък не може да ни забрани ние да и превеждаме - няма да има избор и като събере парите - гадния надпис ще се махне Party Party Grinning

А, не сме детската градина тук  Stop

# 27
  • Мнения: 4 195
Добре де, кой знае банковите сметки на мамма - нека ги пусне тук с големи букви - който го е грижа за форума - превежда еднократно колкото може, даже и в аватара ще си го сложа. Мамма не иска да събира пари, но пък не може да ни забрани ние да и превеждаме - няма да има избор и като събере парите - гадния надпис ще се махне Party Party Grinning

А, не сме детската градина тук  Stop


в какъв смисъл newsm78
опитах се да се изкажа малко по - хумористично, защото тази тема се дъвче за пореден път, ясно е, че мамма не иска да се плаща, но пък ние искаме този надпис да го няма, нали newsm78

# 28
  • Мнения: 27 524
Ей, не съм искала да те засегна   bouquet
Просто е абсурд да превеждаме пари на Мамма без съгласието и мнението й! Големи и разумни хора сме, все ще измислим нещо. Сайтът е неин, тя ще реши кое е приемливо и кое не, както и тя си поема риска с неработенето и оправянето. Защото преди е имало дискусия за пари и нали знаеш - много хора, злоба и съмнения бол... така че се е напатила и дума не иска да чуе за събиране на пари, но наистина не може така да продължава. Надявам се да се измисли някакво приемливо разрешение за всички.

# 29
  • Мнения: 4 195
Блонди не съм се засегнала Peace, просто не разбрах какво имаш в предвид
Права си по принцип, но ме е яд, защото не може да е така. Ми напатила се е жената, относно събирането на пари и аз съм се напатила, но е крайно време да вземе решение и да каже, как да оправим дружно форума. На който не му изнася - това е положението. И на нея може да не и изнасят много неща тук, но ......търпи ни Confused

Общи условия

Активация на акаунт