Не знам какво да правя

  • 6 577
  • 197
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 317
Много мразя изневерите, изключително долна постъпка е да лъжеш човека, който ти вярва. Но в твоя случай не е така. Мъжът ти трябва да е малоумен да не се досеща, че щом не си оре нивата, ще се даде под аренда.
Сексът не е нещо маловажно, така между другото, екстра или глезотия, а нещо жизнено важно. Прави с новия и каквото дойде, иначе рискуваш психическото и физическото си здраве.

# 16
  • SF
  • Мнения: 21 617
Мъжа ми ме пращаше на психиатър,пила съм заради него и друг път АД,но този път си казах ,че няма да пия.Той не иска да ходи на лекар за онзи проблем,но мен най-редовно ме праща на психиатър.Той работи по много,да,за което съм му благодарна,че ме издържа  в момента, но и "онова "си е нужда и съм му го казвала , но после спрях,защото той започваше да ми вика.Аз не търпя да ми се вика и честно казано по принцип съм си спокоен човек.Но поне от 6'-7 години редовно изпадам в депресии,нямам редовен цикъл,предполагам и това от липсата на редовен полов живот ,нервна съм и все такива" хубави "работи.Обаче всичко се отразява на децата,преди да се срина септември ме виждаха усмихната постоянно,бях енергична и жизнерадостна ..а сега само рева и съм без настроение.
Забравих да кажа,че от този срив Дори съм забравила коя съм ,какво съм обичала и колкото и да ми е гадно като не срещам разбиране,мъжа ми го чувствам все по-чужд Cry

Е това ли ти усещането за сродна душа?

# 17
  • Мнения: 5
Мъжа ми ме пращаше на психиатър,пила съм заради него и друг път АД,но този път си казах ,че няма да пия.Той не иска да ходи на лекар за онзи проблем,но мен най-редовно ме праща на психиатър.Той работи по много,да,за което съм му благодарна,че ме издържа  в момента, но и "онова "си е нужда и съм му го казвала , но после спрях,защото той започваше да ми вика.Аз не търпя да ми се вика и честно казано по принцип съм си спокоен човек.Но поне от 6'-7 години редовно изпадам в депресии,нямам редовен цикъл,предполагам и това от липсата на редовен полов живот ,нервна съм и все такива" хубави "работи.Обаче всичко се отразява на децата,преди да се срина септември ме виждаха усмихната постоянно,бях енергична и жизнерадостна ..а сега само рева и съм без настроение.
Забравих да кажа,че от този срив Дори съм забравила коя съм ,какво съм обичала и колкото и да ми е гадно като не срещам разбиране,мъжа ми го чувствам все по-чужд Cry

Е това ли ти усещането за сродна душа?
Винаги съм поставяла първо децата и него на първо място,себе си на последно Понякога ,както сега,като не мога да мисля(а по принцип се имам за  умна) го слушам за всичко и каквото ми каже това съм правила,за това съм и пила хапчета,да се успокоя,те да са добре. Незнам вече какъв е проблема...не издържам Cry

# 18
  • Мнения: 4 365
Проблемът е, че си събрала с човек с различно, никакво всъщност либидо. Поправя се с нова връзка и нов живот. В днешно време да си разведен не е мъка. А децата ще са добре, ако и ти си добре.
Цикълът е нередовен заради антидепресантите. Знам какво говоря.
Депресията, според мен, даже не ее толкова заради липсата на секс, колкото заради арогантното отношение на твоя съпруг. Арогантен е, щом те праща на психолог за нормална потребност. Има хора като него, без либидо, но те имат и нормалното разбиране, че секса не е ненормално желание
Та затова е арогантен. Това което преживяваш в момента използвай за гориво да си промениш живота. Но,  каквото и да ти говори женения, не му се връзвай. Той няма да се влюби в теб и да напусне жена си - не за друго го казвам, знам, че всички плейбои така говорят. Но ти имаш шанс да започнеш на ново живота си. Изгради го и когато до теб мястото на съпруг се освободи ще срещнеш точния, с който ще си паснете идеално. Успех.

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 09:57 от Vicky_P

# 19
  • Мнения: 20 491
Хапчетата няма да оправят празнотата и неудовлетвореността ти като жена. А съпругът ти опитва да замазва и неглижира собствения си проблем. Не знам дали е асексуален или просто има друг / друга. Но и така да е, не бива ти да се чувстваш нещастна заради това.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 429
Според мен трябва да започнеш целенасочено да мислиш, да планираш и да работиш в посока да се разделите с мъжа ти. Много, много страшно ми звучи животът ти - не само липсата на секс, ами и да правиш винаги каквото мъжът ти казва, че да няма скандали, включително да си на АД ... честно, страховито е, четено отстрани.
И като казвам да се разделите, нямам предвид да се събираш с другия, а да поживееш известно време сама с децата, за да си поизлекуваш душата. После ще дойдат и по-нормалните връзки.
Доста страшна е мисълта да се разведеш и да останеш сама с децата си, обаче тези деца ще имат нужда от теб още много години, а ти си започнала да се разпадаш още сега, а си млада жена.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 332
"Някой ден сърцето, ще поиска ей това, което ти си му отнемал, без дори да си разбрал"

Спри да ревеш и бъди особено дискретна, вкарай малко акъл, ако ще изневеряваш.

С мъжа си реши какво ще правиш, че жена в началото на 30-те оставена без секс е всичко друго, но не и любов.

# 22
  • Мнения: 1 880
Странно, че приемате АД и въпреки това сте толкова тревожна. Сменете ги, има толкова добри варианти.
А това можеше да е най-приятния ви период от сума време насам.

# 23
  • Мнения: 521
Авторката няма нужда от антидепресанти. Тази депресия не е "химическа" от дисбаланси. Животът и е скапан.

# 24
  • София
  • Мнения: 13 155
Какво наглост, ти да пиеш антидепресанти, понеже той не може да *бе.

Пълен кошмар ти е живота, психически и физически се сриваш. Може и в ранна менопауза да влезеш с този нередовен цикъл, и да, най-вероятно е свързан с липсата на полов живот.

# 25
  • София
  • Мнения: 35 332
Авторке, трябва ти някой страничен да те изслуша и даде мнение, да разкажеш в детайли и да ти помогне.

Силно тревожна си, според мен тотално смачкана, неоценена, предадена като жена и то от "сродната ти душа". Предполагам и някакво по-така възпитание за редно/нередно и си цъфнала и вързала.

Като те праща по доктори, звимай парите и върви на псохолог, ама си намери някой читав.

# 26
  • SF
  • Мнения: 21 617
Много жени (мисля, че и аз) на твое място биха се раздели със сродните си души и биха се опитали да започнат отначало с друга сродна душа, когото да питат за всичко, да го поставят на първо място, себе си на последно, да си готвят, да си спят заедно... Не мисли, че го предаваш. За първи път се поставяш преди него и си намерила любовник. Спокойно, не си предател. Но може да се окаже, че е по-добре да се предадете и да се разделите, ако си чак толкова нещастна и безрадостна с него.

# 27
  • Мнения: 5
Благодаря на всички.Имах нужда да споделя и да получа някакви съвети.Чувствам се наистина разбита и сякаш душата ме боли. Искам да остана малко насаме със себе си, мислите си ,но незнам как да стане. Мисля да изживея това  с  другия,пък колкото ,толкова   Kissing Heart

# 28
  • Мнения: 21 792
Наистина  е ужасно..Не мога и да се отпусна,  страх ме е ,да не ме хване мъжа ми,просто ми е много гадно  и тъжно .В същото време искам да изживея тази емоция с другия ♡♡ Дори не съм и предполагала,че  мога да привлека друг мъж и честно казано се учудвам,но предполагам,че  щом бие по 2 часа път в едната посока , наистина си пада по мен.   Не мисля, че  съм много грозна Simple Smile  навремето естествено,бях хубава и слаба,но сега съм си нормална, ходя си естествена,не се гримирам,но нямам абсолютно никакво самочувствие. Иначе изглеждам младолика,не ми дават повече от 25 г. Не излизам,само вкъщи и децата,магазини да напазарувам...На последната ми работа се изтощих физически и психически и взехме решение да си поостана малко  вкъщи и септември всичко тръгна надолу.Такъв психически срив никога не съм имала, мислех ,че умирам в един момент.Физически съм здрава,но си имам разни бележки.Мъжа ми ме пращаше на психиатър,пила съм заради него и друг път АД,но този път си казах ,че няма да пия.Той не иска да ходи на лекар за онзи проблем,но мен най-редовно ме праща на психиатър.Той работи по много,да,за което съм му благодарна,че ме издържа  в момента, но и "онова "си е нужда и съм му го казвала , но после спрях,защото той започваше да ми вика.Аз не търпя да ми се вика и честно казано по принцип съм си спокоен човек.Но поне от 6'-7 години редовно изпадам в депресии,нямам редовен цикъл,предполагам и това от липсата на редовен полов живот ,нервна съм и все такива" хубави "работи.Обаче всичко се отразява на децата,преди да се срина септември ме виждаха усмихната постоянно,бях енергична и жизнерадостна ..а сега само рева и съм без настроение.
Забравих да кажа,че от този срив дори съм забравила коя съм ,какво съм обичала и колкото и да ми е гадно ,като не срещам разбиране от мъжа си, го чувствам все по-чужд Cry Не искам да го лъжа ,не мога да си представя живота си без него, пък дори и без  секс.Но осъзнавам,че така погубвам себе си.Не спирам да плача Cry
С другия още като се погледнахме за първи път,усетих,че нещо ще стане .Обаче незнам,незнам..чувствам се като ученичка  с пърхащи в стомаха пеперуди и в същото време ме е срам от себе си Confused Просто имах нужда да споделя с някой Cry
 

Значи мъжът ти ти вика, не правите секс,  според тебе те разболява, обаче ти е сродната душа и те гледа като принцеса. Нещо дълбоко погрешно има тука и не знам защо не го виждаш. Според мен не го виждаш, защото ти е удобно да не носиш отговорност за финансите и някой да се грижи за тебе и децата ти.

Според мен също мъжът ти няма да е окей просто да ходиш и да си парвиш секс с някой друг, както и другият едва ли ще си разбие семейството, за да сте заедно.

Най-разумно е цялостно да си оправиш живота и здравето.

# 29
  • Мнения: 1 042
Какво им става на тези мъже, че в последно време е пълно с такива теми и то за хора на около 30.
Иначе авторке, вземи си смени потребителското име, че веднага ще те хванат.

Общи условия

Активация на акаунт