Не знам какво да правя

  • 6 575
  • 197
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 953
Авторке, до септември си била добре.
Кога напусна работа?
Какво се случи септември месец?
Не е необходимо да ми отговаряш, отговори на себе си, виж хронологията.
Не е причината сексът според мен. Ако имаме всички факти, ще се разбере какво става и каква точно е взаимовръзката на събитията.

Ето аз какво виждам: на работа не ходиш - от кога и защо? Тежка била работата? Аа, добре, то само една работа има на този свят и тя се случила тежка. А на всички останали са се паднали леките работи. Ако работиш, ще имаш пари, самочувствие, социални контакти. 

С хора не общуваш, самоизолирала си се - какви очакваш да са резултатите? Толкова хора изперкаха по време на ковид, само защото не общуваха.

Изживяваш се като болна, но нищо не правиш по въпроса, чакаш  да мине само. Не става така. Иди при личния лекар, да ти направи пълни изследвания. Иди на ендокринолог, на гинеколог. Цялото нещо може да има много лесно обяснение и после вече с хапчета, които третират причината (например в щитовидната жлеза) ще се оправиш.
И няма как липсата на секс да увреди цикъла, просто не е това.

Започни със здравето и карай нататък по списъка: започни да се срещаш с хора, хвани се на работа.

Сам по себе си сексът виждаш, че не е решение. Да ти е минала депресията? Преди си плачела, и сега плачеш. Значи не си си помогнала, нали така?
Виж, ако сексът ти повишава самочувствието и те прави щастлива, тогава е смислено да си имаш любовник. Но сега ако мъжът ти разбере и те изгони, какво ще правиш, както и доходи нямаш никакви?
Подходи прагматично и всичко ще се оправи. Млада си, хубавото тепърва предстои.

# 46
  • София
  • Мнения: 13 155
Липсата на секс и преди е била проблем, просто работата й е била поддържащатА система. В моментът, в който я е напуснала, всичкият ужас от годините безсексие я е връхлетял наведнъж. Сега любовникът й е вдъхнал живот, защото най-накрая се е почувствала желана и харесвана.

# 47
  • SF
  • Мнения: 21 617
Ами на 18 години колко пък да си избереш партньор.
На 18 години исках да съм гадже с едно момче, защото танцуваше най-хубаво в дискотеката и всички момичета най-много него харесваха. И май станахме някакви гаджета, но не се оженихме заради танците. Признавам, че някои по-зряло са си подбирали партньорите по това време, но все пак сме още малки.

# 48
  • Мнения: 1 880
Сега любовникът й е вдъхнал живот, защото най-накрая се е почувствала желана и харесвана.
Дали...
Лошото е, че взима странни АД (би трябвало да не е тревожна и отчаяна, ако бяха качествени) и се самоизтезава на тема любовник.
Пак ще кажа, язък, това трябваше да ѝ е период на авантюра и бягство от ежедневието, ама не знае жената как да си изиграе картите.

# 49
  • София
  • Мнения: 35 332
Липсата на секс и преди е била проблем, просто работата й е била поддържащатА система. В моментът, в който я е напуснала, всичкият ужас от годините безсексие я е връхлетял наведнъж. Сега любовникът й е вдъхнал живот, защото най-накрая се е почувствала желана и харесвана.
Както винаги казвам, този любовник ще си свърши работата, че да я изнесе от унеса.
Това е добре, ако иска да си продължи живота, обаче не го виждам при нея. Само катарзиса, без освобождението…

# 50
  • SF
  • Мнения: 21 617
Те се познават от седмица. Много е рано някой (ние или те) да си правят сметки за живот до старини.

# 51
  • Мнения: 1 257
Кой го знае и тоя любовчия що за стока е и какви проблеми си има. За една седмица три пъти да пътуваш по два часа в едната посока за единия бърз секс - на голям зор е и той.
Извинявам се, че съм скептична, и не мисля, че е Голямата Любов, пламнала между двама  семейни, единият от които в депресивен епизод и на антидепресанти.

# 52
  • София
  • Мнения: 35 332
Да каже от колко време пишат.

# 53
  • SF
  • Мнения: 21 617
Е, какво значение има.
Писали са се, разбрали са, че търсят едно и също - секс без обвързване. Оня пътува на достатъчно безопасно разстояние от дома си. Може би си е имал и има нещо по-близо за тази работа, но може и само тя да му се е вързала на желанието да си има нещо навън.
А дали са си писали 2 години или 5 дни... все тая. Намерили са се. Нека прави секс поне. Мъката вкъщи няма как да се оправи по този начин.

# 54
  • Мнения: 1 340
Мм сори, но нито ще те подкрепя, нито оправдая за това, което правиш. Ти освен, че изневеряваш на мъжа си, имаш връзка с женен мъж. Това че мъжът ти не иска да прави секс теб, не те оправдава да се намърдваш в чуждо семейство. Всеки има проблеми и кризи, като си незадоволена и нещастна с твоя съпруг - имаш избор - никой не те е вързал, можеш да си тръгнеш. Ти обаче избираш друго - да седиш на издръжката на мъжа си, да го лъжеш и да се намесиш и в чужд брак, щото да си го изживееш - това ти се струва ОК, имаш право да нараниш други хора, защото ти си нещастна?! И ако секса с женения приключенец беше еднократен - ок, случило се... ама това е връзка - сори, не е ок.

# 55
  • София
  • Мнения: 35 332
Има значение, защо мисля се е влюбила авансово. Чист секс не е там, затова цялата драма.

# 56
  • SF
  • Мнения: 21 617
Мм сори, но нито ще те подкрепя, нито оправдая за това, което правиш. Ти освен, че изневеряваш на мъжа си, имаш връзка с женен мъж. Това че мъжът ти не иска да прави секс теб, не те оправдава да се намърдваш в чуждо семейство.

Аууу, не... такива почти не мога да ги чета.
Има семейства, в които никога не можеш да се намърдаш. Има други, през които преминава всеки, който има нуждата да го направи.
Хора, пазете си семействата сами. Не чакайте другите хора да ви ги пазят! Те няма да ви ги пазят и не ги интересува как я карате вкъщи!

# 57
  • София
  • Мнения: 39 164
Много, ама наистина не е истина колко много мъже не си падат по секса или не могат да го правят добре, свършват бързо и пр. От това и те се комплексиран и ограничават и престават да го правят.
Този съпругът също е имал съвсем малко опит, вероятно не особено положителен и в един момент просто е решил да не се занимава с "това".
Лошото е, че с прекъсване на секса върви и отношение към жената като към фикус.
Авторката си мисли, че я е гледал като принцеса, но всъщност получава едно много базово отношение като към съквартирант.

# 58
  • сф
  • Мнения: 394
здравейте!
не съм чела останалите отговори, искам само да ви дам една малко по-различна перспектива. прочетете малко за полиамотията или за етична немонигамия. преценете дали това е вариант за вас. гарантирам ви, че има хора, които живеят по този начин успешно, но не е за всеки. ако имате въпроси, можете да се свържете с мен. пожелавам ви успех!

# 59
  • Мнения: 1 340
Мм сори, но нито ще те подкрепя, нито оправдая за това, което правиш. Ти освен, че изневеряваш на мъжа си, имаш връзка с женен мъж. Това че мъжът ти не иска да прави секс теб, не те оправдава да се намърдваш в чуждо семейство.

Аууу, не... такива почти не мога да ги чета.
Има семейства, в които никога не можеш да се намърдаш. Има други, през които преминава всеки, който има нуждата да го направи.
Хора, пазете си семействата сами. Не чакайте другите хора да ви ги пазят! Те няма да ви ги пазят и не ги интересува как я карате вкъщи!
Ами като не ти харесват не ги чети, но това не променя фактите. Не става въпрос някой да пази чуждо семейство - ами да пази собственото си достойнство като не се намърдва в чуждо.
Пък има и не малко отмъстителни госпожи, които не са успели да запазят семейството си, но пък могат да съсипят това на любовницата, то и тяхна работа не е да пазят нейното семейство. Мога да споделя фрапантен случай по темата... и не знам кой е правия и кой жертвата.

Общи условия

Активация на акаунт