Март 2024г наближава, а бебето в корема - шава.

  • 53 116
  • 850
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 635
Да,не трябва да има възглавници,обиколници,само едно чершафче за матрачето.

# 286
  • Мнения: 460
Да, аз също гледах красивите обиколници и възглавнички,докато не прочетох ,че не трябва да има нищо около бебето .Общо взето явно са само за инстаграм снимки Joy

# 287
  • София
  • Мнения: 4 247
Най-безопасно е, дали е най-удобно зависи от бебето. Синът ми не свикна с чувалчета и изпадаше в истерия, не можеше да спи въобще с тях. Завивах го с памучно одеяло и свикнах да го проверявам. Сега пак ще пробвам първо чувалче и се надявам да свикне.

# 288
  • Мнения: 562
Има ли още някоя, паиклива мама като мен мога да ходя през 20 минути както през деня, така и нощес.Обаче от два дена нещо като, ходя по-малка нужда ме боли долу ниско.

# 289
  • Мнения: X
Аз!
Имам сили, енергия и желание да излизам и мога да ходя с часове, но.... ако съм с памперс едва ли не. И това страшно много ме дразни, защото намалям движението без да има причина в мен само защото ходя често до тоалетната.. много тъпо

# 290
  • Мнения: 2 738
Пуснете си по една стерилна урина, ако нямате правена скоро.
Честото пишкане е симптом на инфекция. Не е задължително, разбира се, и бебетата притискат, ама толкова често трябва да се провери за всеки случай.

# 291
  • Мнения: X
Пускам и е абсолютно чиста всеки път. Последната е от преди седмица Simple Smile
Аз ходя на около час найййй много.

# 292
  • Мнения: 361
И аз заради това пишкане няколко пъти бях сигурна че имам цистит или нещо друго, но всичко беше чисто

# 293
  • Мнения: 2 738
Супер е това, значи само неудобство, без поводи за притеснение. Simple Smile

Аз съм страшна паника на тема уроинфекции и тази бременност само стерилни урини пускам, една нормална нямам пусната JoyJoy  Но имаше и защо, де, след серклажа добре се бяха намърдали всякакви бактерии....

# 294
  • Мнения: 233
Аз съм си пикла по припцип, представете си сега какво става. 😄 А много мразя обществени тоалетни, но вече не мога да стискам и да искам 😄

# 295
  • София
  • Мнения: 4 247
И аз пишкам често. Ок бяха последните изследвания, ама и принципно като пия много течности все тичам до тоалетна. Повече ми е мъка през нощта. Тъкмо съм се настанила хубаво и айде ставай след 10мин Grinning

# 296
  • Мнения: 183
Денем, вечер, все съм в 00. Знам всяка тоалетна в града, ставам често нервна, когато няма близко 00, защото ако прекаля с търсенето на място и ме боли корема ниско долу, малкият е главично разположен. Пускат ми изследвания и всичко ми е ок,аз и преди бременността съм си от по-пикливите.
И сега зимата е още по-зле,защото е студено и се свиваме и...още малко ще е така. При мен остават 12 седмици до термин 😊

# 297
  • Мнения: 186
Буквално си изчислявам колко вода и колко време преди да изляза да я изпия... не помага и пишкане преди излизането... изчислила съм си, че чаша вода се обработва за около час и половина и мога да стискам най-много още 30тина минути. А ако съм си пила Алеракта нещата съвсем стават зле (не знам защо, но от него и от 10 капки се усещам все едно ми е препълнен мехура). Иначе вечерно време си патрулирам редовно до тоалетната, през 40тина минути, а през нощта ставам по 3 пъти някъде.
Аз до термин имам още доста - 14 седмици.

# 298
  • Мнения: 668
Момичета, излезе ми бактерия от стерилната урина - Enterococcus faecalis. АГ иска да почвам Аугментин 2х1...много ме е страх мен от антибиотици. А съм в 25 г.с...

# 299
  • Мнения: 2 738
Няма от какво да те е страх, пий си антибиотика. След серклажа и аз имах същата, лесно се изчисти.
Опасно за бебето е да стане сериозна инфекция, не малко антибиотик.

Общи условия

Активация на акаунт