дете от друга жена

  • 9 174
  • 226
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 907
Явно има причина. Никой в добро психично здраве не се притеснява от такива неща без повод.

# 31
  • Мнения: 96
Т.е имате и деца, а ти му нямаш доверие?
Когато го питаш директно, той какво казва?

Ясно е, че отрече, иначе ще знам отговора.

# 32
  • Мнения: 9 932
T.e. питала си го директно и е отрекъл, но същевременно твърдиш, че нямаш съмнения??

# 33
  • Мнения: 6 888
Най-лесно ще разбереш по финансите. Ако някъде изтичат доста кинти, значи има нещо скрито. И не говоря само за дете, а примерно за хазарт, наркотици, любовница, дете и пр.

# 34
  • Мнения: 9 044
Т.е имате и деца, а ти му нямаш доверие?
Когато го питаш директно, той какво казва?

Ясно е, че отрече, иначе ще знам отговора.
А той е наясно защо са твоите съмнения, така ли? Че не са просто плод на някаква фантазия?
Щом е отрицателен отговора, няма да откаже за документална справка значи.

Не е задължително да изтичат някакви финанси. Биологичният ми баща никога не е покривал никакви разходи и не сме поддържали връзка. Но след смъртта му бях наследник.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 36 856
Авторке, ако аз имам такива съмнения и половинката упорито отрича, но въпреки това продължавам да се съмнявам, няма да ходя да гоня Михаля, а ще се поинтересувам за начини моите деца да наследят това, което аз ще градя и това, което ще получа от моите родители. Не може да няма такива.

# 36
  • София
  • Мнения: 13 764
Не бих стояла с партньор, на когото нямам доверие, нито с такъв, който ми няма доверие. И то по такъв съществен въпрос.
Щом мъжът отрича, а ти не му вярваш, защо още си с него? И защо се вълнуваш за след години, а не си уредиш отношенията с него и с общото имущество сега?
Не схващам изобщо подобни терзания, ако става дума за психически здрави хора.
Кошмар!

# 37
  • Мнения: 1 550
Февър, ми той както отрича за друго дете, така може да откаже и разделена имуществена общност. Жената може да е на години, да няма намерение да се развежда. Не във всяка двойка има сляпо доверие между съпрузите, особено пък ако знаят за забежките на другия.

# 38
  • София
  • Мнения: 13 764
Много работи може, ама да стигнат до там за такива неща да си нямат доверие, то семейство няма. Може би е удобен съквартирант. Тя си знае дали иска да живее така. Особено щом има намесени деца и техни интереси. Техните интереси уж я вълнуват.
Дано не е някаква странна параноя.
Ако няма такова дете, на негово място такива подозрения биха ме отблъснали невъзвратимо от партньора. Ако не е сигурна,а рови, добре е да го помисли и това.

Авторке, ако има такова дете, какво планираш да предприемеш?
Ако няма, как смяташ да се извиниш на партньора?

Между другото, ако наистина мъжът има забежки, също не бих стоял. Но да има забежки и дете, което пък не е признал, още по-зле би ми се отразило. Хайде, хойкал, хойкал. Ама да не си понесе отговорностите и някъде мои деца да имат брат или сестра, който бащата е отхвърлил, щеше да ме погнуси към мъжа.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 376
Аз не съм юрист, но наследствените имоти от родителите ѝ не са ли само нейна собственост? И то след смъртта им. Тоест, не са СИО и съответно той, еле пък неговото дете, ако има такова няма нищо общо с тях.




# 40
  • София
  • Мнения: 13 764
Нейни са, но може да ги е трансформирала в общо имущество.

# 41
  • Мнения: 6 907
Ако тя почине, той е нейн наследник.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 36 856
Жената може да е на години, да няма намерение да се развежда.

Хич не ми звучи да е на години с това пубертетско мислене... Ще се учудя, ако има 30.

# 43
  • София
  • Мнения: 13 764
Ако тя почине, той е нейн наследник.

И това.

# 44
  • Мнения: 12 940
Добре де, крушката винаги си има опашка, и няма дим без огън.
Ето аз не съм проверявала мъжа ми за тайни деца, но не би ми минало и през ум.
Един виц:
Мъж се връща по-рано от командировка и заварва жена си гола в леглото с непознат.
Жената възкликва:
-Е сега като ще почнат едни съмнения!!!

Та: винаги, когато има съмнения, има и някаква причина. Не може да е просто така.

Общи условия

Активация на акаунт