дете от друга жена

  • 9 181
  • 226
  •   1
Отговори
# 45
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 287
То тук въпросът е, че няма и съмнения...


Нямам повод за съмнение, но "проверката е висша форма на доверие".

Аз въобще не мога да схвана защо тогава човек би (си) задавал подобни въпроси?!

# 46
  • София
  • Мнения: 3 586
Сега и да няма дете, ако се задълбочи тая история хич няма да се учудя да си хване любовница и да й направи едно, та да миряса жената и да спре да се съмнява аджеба има ли друго/други припознати. Освен ако вече я няма тази любовница…

То за да се стигне до съмнение за дете нещо друго е много сбъгясало вече в отношенията. Ако пък е просто някаква безпочвена тревога и притеснение на авторката, ами да иде на психолог да си ги обработи, че ще си съсипе семейството с излишно психясване.

# 47
  • Мнения: 1 628
Съгласна съм с всички, които писаха, че връзка, в която партньорите си нямат доверие не е връзка. Обаче имам наблюдения над двойка, в която жената нямаше никакво доверие на приятеля си, следеше го изкъсо къде ходи и какво прави, но въпреки това се ожени за него и му роди дете.

Авторката я разбирам да си задава такива въпроси само ако имат значима възрастова разлика с мъжа й. Във всеки случай хубав завършек на такива подозрения няма как да има.

# 48
  • Мнения: 1 550
Жената пита как да разбере, а не дали да се разведе. Нито пък да обсъжда защо има такива подозрения.
Аз не се сетих за удостоверение за родствени връзки, ако има пълнолетно дете. Ама как ще му обясни на него защо й трябва, особено ако не излезе нищо?
Да му кажа на мъжа си в прав текст, че иска от него такова удостоверение си е нож с две остриета... А принципно, банките искат удостоверение за семейно положение само при ипотека. Той може и да не е наясно, но ако има дете, което крие, ще откаже категорично. Детектив няма да свърши работа, има закон за защита на личните данни. Нотариуси, ЧСИ - та имат достъп до базата, ама трябва някой близък познат да има, който е съгласен да й направи такава услуга, че глобите са жестоки. Също в полиция, нап, община...
Февър, за теб и твоето идеално семейство обясняваш в /почти / всеки пост. Тук казуса е друг.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 36 869
Аз въобще не мога да схвана защо тогава човек би (си) задавал подобни въпроси?!

Като нищо може някой "доброжелател" да й вкарва тия мухи в главата.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 586
Ама тя вече си го е питала директно дали има друго припознато дете. Човекът е отрекъл. Трябва да е малоумен да не се усети за тия схеми с НАП, ПИК, наследници, бюрократщина и т.н. с каква цел са. Накрая просто ще й бие шута и вземе да уреди някой друг да наследи всичкото в яда си, ако има такава възможност.

# 51
  • София
  • Мнения: 13 790
Василиса, къде видя да споменавам семейството ми в тази тема?
Пиша за собствената си гледна точка.
И смятам, че всеки нормален човек би се засегнал от подобни подозрения, ако не са истина.
Тя го е питала, той е отрекъл. Да продължава тогава да му търси доказателства,но да е готова да си плати цената, която вероятно ще е отношенията им.

# 52
  • Мнения: 1 059
Оставете жената да реши какво да прави. Ако желае може да сподели като получи документален отговор, какъвто и да е той.

Последна редакция: пн, 27 ное 2023, 19:35 от Dimana12

# 53
  • Мнения: 1 550
Аз въобще не мога да схвана защо тогава човек би (си) задавал подобни въпроси?!

Като нищо може някой "доброжелател" да й вкарва тия мухи в главата.
Именно, именно...
Пълно е с прости, злобни и завистливи хора, които си умират да сеят раздор в чуждите семейства.

Последна редакция: пн, 27 ное 2023, 19:29 от Прекрасная Василиса

# 54
  • София
  • Мнения: 13 790
Авторке, нека мъжът ти си изкара удостоверение за родствени връзки и да ти го даде, за да се успокоиш.
В местната служба ГРАО ще му я извадят за минути.

# 55
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Авторке, ти пита ли го директно?

# 56
  • Мнения: 1 550
Ми тя вече писа, че го е питала, и той е отрекъл. Значи, ако някоя "доброжелателка" й е подхвърлила идеята, да се запита тя какви мотиви може да има и да сподели спокойно с мъжът си. Ама ако си го знае какъв е бил, има право да вземе мерки.
Аз лично, ако знам подобно нещо, никога не бих го споделила със съпругата, освен ако не е сестра ми, ама хора всякакви. Мръсни, злобни и завистливи. И колкото са по по бедни, болни, грозни, самотни и нещастни, толкова повече злобеят по другите.

# 57
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 287
За да се задават такива въпроси, има повод за съмнение, колкото и да отрича авторката. Според мен съпругът е имал извънбрачна връзка и авторката е разбрала. Сега се чуди да не би да ѝ се сервира нова изненада.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 380
Добре де, значи аз си имам апартамент от родителите ми, който след смъртта им (дай Боже да е далече) става мой и на дъщеря ми. Женя се за някакъв Мунчо, умирам и той става наследник на апартамента съвместно с дъщеря ми? Че неговите деца също? Не ми звучи реално.

# 59
  • Мнения: 472
Недоброжелателите нямат вина,че авторката му няма доверие!

Общи условия

Активация на акаунт