🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 8 - Финал (28.11 - 10.12) 🐄

  • 86 020
  • 2 232
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Видях на живо Пепе и Еми. Първият е симпатяга,  но не е много висок. Еми е пострадала с крака и не можах да повярвам каква е крехка и нежна. Много е сладка и мила. Телевизията лъже явно.

# 2 161
  • Мнения: 3 101
Скрий го, това може да е спойлер

# 2 162
# 2 163
  • Мнения: 335
Жалко за Фермата, ще ми липсва. В бТВ едно предаване нямат като хората. Нова вадят от нафталина ББ, защото са цъфнали и вържат. Само с интриги не става, нужна е и стойност. А такава няма там в предаванията.
Младите боза не искат да гледат, не знам как ще ги накарат да седнат пред ТВ.

# 2 164
  • Мнения: 2 561
Да си дадат сметка, защо стигнаха до тук и да се замислят за Фермата 7 и 8, ама надали ще вденат...

# 2 165
  • Мнения: 1 604
Освен Бригадата, правят и съни бийч. В статията пише, че остават само с бригадата в бтв. Аз лично не го вярвам, но ако ще има фермата, то до два месеца ще се разбере. Нали май -юни почват със снимките. Вече са модерни и пускат сторита (:

# 2 166
  • София
  • Мнения: 11 707
Аз бих гледала нов сезон и на Мен не ме мислете.

# 2 167
  • Мнения: 335
Иван и Андрей споделиха първи кадри от новото си шоу

Преди години ТВ предаванията имаха гледаемост, даже и да са боза. Сега не е точно така. Има онлайн предавания, Ютуб гъмжи с клипове на всякаква тематика. Филми да искаш на всякакви платформи. Отделно игрите за РС, Playstation, Xbox, смартфони. Забавления от всякакво естество. По рекламите може да се разбере какъв е интереса към телевизиите. Тепърва ще се разбере накъде отиват нещата.

  След "Фермата": Линда пак е с цигулката на Главната

Последна редакция: нд, 03 мар 2024, 22:41 от OCATA

# 2 168
  • България
  • Мнения: 1 311
Много жалко за Фермата. Последният сезон много ми хареса, персонажите бяха възпитани и приятни млади хора, имахме и Аграрният истински криндж ерген. Ще ми липсва! Аз не гледам Игри на Волята, не гледам Биг Брадър, не гледам Сървайвър, не гледам готварски шоута, не следя Денсинг Старс, Ергенът ме отблъсква тази година заради ББ елементи.

Телевизията се изчерпва, а с утвърдени хора от другите, реализирали вече провалени риалитита, трудно се прави нов успешен проект. И него ще забатачат след 1-2 сезона.

# 2 169
  • SF
  • Мнения: 21 487
Ами стига вече с тези Ферми. 10 години едно и също за българщината, сечене на ритловици, редене на дувари. Аз ги гледам от 5-и сезон насам, като 7 и 8 нещо ми се губят. Не ги гледах редовно.
Време е за нещо ново. Нека пак да ни просвещават за Ботев и Левски, но да е под друга форма.

# 2 170
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 345
с всяка година предаването затъпяваше.  за мен вървяха в грешната посока.

# 2 171
  • Мнения: 5 854
Поне един финален 10-ти сезон трябваше да направят.

# 2 172
  • SF
  • Мнения: 21 487
Е, нали това направиха.

# 2 173
  • Мнения: 5 854
Не беше ли 9-ти?

# 2 174
  • SF
  • Мнения: 21 487
Не се обявява като "прощален". Първо, че миналото лято може и да не е замислян като прощален, и второ - догодина може пък да се върнат на екран именно с Фермата. А може и като Биг Брадър, след 10 години да се върнат на екран.

Общи условия

Активация на акаунт