Искам да кажа...(213) през ДЕКЕМВРИ 2023

  • 42 775
  • 797
  •   1
Отговори
# 750
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Аз спах до 10 часа, как ще ставам в сряда не е много ясно.
Че няма да права баница е ясно, но пък ще правя  желирани бонбони. Не ми стана ясно кога съм обещавала подобни неща, но си ги търсят Simple Smile

# 751
  • Germany
  • Мнения: 7 998
Наспана съм аз, въпреки че и още можеше. И мен ме боли кръст най вероятно от лежането на дивана Simple Smile Два мини сериала изгледах за 2 дни. Отдавна не се бях размазвала така. Довечера сме на гости и нашето семейство е отговорно само за баницата и шопската салата, та хич няма да си давам зор.
Пожелавам на всички весело изкраване довечера!

# 752
  • Бургас
  • Мнения: 16 486
Добро утро!
Спахме до 10ч,голям кеф!
Пия кафе и гледам коледен филм по телевизията.
Трябва да отида до магазина за някои неща и да приготвя нещо за довечера.
Хич няма да си давам зор за нищо!

# 753
  • Мнения: 6 912
Добър ден Simple Smile.

Пуснах една прахосмукчка, позабърсах прах, ММ изчисти котела и сега ще опънем малко кокалите да съберем сили за довечера, че ще сме с тайфата на ресторант. Там ще ми слугуват, та готвенето и всякакви други приготовления за софрѝ отпадат. Утре една баница само ще спретна, че да си изтеглим късметите. По традиция го правим на 1 януари вечерта. А след това една седмица почивка от празниците Mr. Green.

Весела и забавна да ви е вечерта, заобиколени от любимите ви хора. Да няма дразнители около вас и да посрещнете новата година усмихнати и в добро настроение.

# 754
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 248
Поздрави от Нафплио. Градът е пълен с хора, заведенията се пръскат по шевовете. Слънчево и топло. Страхотно за разходка.
А вечерен Нафплио е още по-красив по принцип. Надявам се тази вечер да е още по!
Хотелчето е прилично за цената си за 1 нощувка в центъра на града.

Весело посрещане на новата година, девойки!

# 755
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
На мързеливия и Господ му помага Wink Фурната до нас "приготвила" баница със сирене, баница с тиква, погачи.
Много бързо станаха тия желерани бонбони. И са вкусни. Аз по принцип не ям, ама пробвах няколко с изследователска цел.
Пиша ви рецептата, вие сте по-работни от мен,може да я пробвате. Сока на два портокала и две мандарини се загрява на к  средна Т. Маха се от котлона, слага се желатин , мед ,бърка се и се слага в силиконови формички. Няколко часа в хладилника и са готови

# 756
  • Бургас
  • Мнения: 16 486
Момичета,весело посрещане на Новата 2024 година !!!🎄
Нека е здрава, спокойна, мирна и много благословена! 🎄🍀❤️

# 757
  • Мнения: 14 828
Лин, ще ги пробвам! ☺
Аз май баницата ще я оставя за утре на обяд. Ми че то днес кой ще яде баница?! 😅 Варя картофи, пържолките отлежават с майонеза и бира... Салатка ще нарежем и туй ще е.
Весело и от мен! (не  помня дали ви пожелавах вече... 🤣😅)

# 758
  • Мнения: 1 210
Весело посрещане и от мен 🥰.

Ние ще сме вкъщи с още две двойки, с които се сприятелихме покрай децата. И трите девойки са поверени на бабите 😃.
Менюто ще е стандартно салати, мезета, разядки и скара. Суфле съм направила за десерт, после само ще го изпека. Баницата с късмети е поверена на другите.

С радост ще изпратя годината, не беше от хубавите. Надявам се новата да е по-добра ☺.

# 759
  • Мнения: 1 100
Вчера дойдоха големият и приятелка, реших, че е момента за баницата с късмети. Ама на мен се падна бебето...
Изкарахме чудесно.
Останаха ми кори, ще ги направя на мъфино банички, не че съм правила.
Пържоли, Снежанка и ориз със зеленчуци. Това ще е.
Полегнах, нещо не ми се спи.
Весела и уютна нощ да е!

# 760
  • Мнения: 5 437
След малко ще трябва да почна да се гримирам и обличам, а хич не искам:)
Хубаво да си изкарате всички, кой у дома, кой на гости или навън!
Ще се видим догодина:)

# 761
  • Мнения: 39 631
Ние с ММ прибрахме елхата. Децата още не са се усетили. Много исках да поспя следобяд, но не се получи.
И от мен весело посрещане на новата година!

# 762
  • Бургас
  • Мнения: 6 608
Тути, и аз така, излегнала съм се, зяпам някакъв сладникав коледен филм и грам не ми се става.

Лин, тези бонбони много добре звучат, ще ги пробвам тези дни.

Момичета прекрасни, пожелавам на всички ви весело посрещане на новата година! Не ме бива с честитките, затова си откраднах една и я споделям с вас.

# 763
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Ние очаквано сме си сами у дома.Покашляме още, аз нещо съм се подула в устата,не мога да я  отворя. Сигурно съм вдигнала температура през нощта. Режем си я ябълка,я круша. Правих торта Коледно пънче

# 764
  • Мнения: 11 722
И аз трябва да ставам и да се глася. ММ не е въодушевен от факта, че ще сме на ресторант. Дано да не мрънка много 😁

Весело посрещане на всички!
Ще ви хвърлям по едно очо. Дано да има и хорцА да тропнем, че на ядене не разчитам в този ресторант 😆

Общи условия

Активация на акаунт