🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 6

  • 37 463
  • 677
  •   1
Отговори
# 75
  • Сф
  • Мнения: 10 736
TanyaMMM, може ли да отговориш на въпроса ми за Файчето?
Аз едно не разбрах - защо Биляна се разплака на полуфинала? Ако се е знаело кой взема титлата, защо се поддадоха толкова много на емоциите - и тя, и Мелят.
Шеф Таралежков е уникален - как отговори само на въпроса за красивите жени и готвенето! Личи си, че е от друго тесто замесен, не балканджийското.
Извинявай, какво имаш предвид?От смесен брак ли е? Произход?
Извинявайте, ама не съм задълбавала толкова в журито. Но също ми е много симпатичен и галантен. Едва ли е от местоживеенето само, защото другият от журито е запазил манталитета 😁 и селския стил. Хаха , а облеклото му е потресаващо. Вие се сещате кой..

# 76
  • Мнения: 4 487
Стори, но не пост е пуснал Таралежков Simple Smile Сторито ще изчезне и снимката е хубаво подбрана Simple Smile
Коментарът на Биляна е стил, който никой не може да й отнеме, както и уменията.

# 77
  • Мнения: 489
Цитат
И все пак, и Биляна, и Осман са добри кулинари, защо почти всички мразиха Марианна, а не тях? Ако беше защото я смятат за конкуренция, по тази логика щяха да изолират и Биляна и Осман, не само нея.


Защото те са "по-лесносмилаеми" като хора и другите по-малко би ги било яд, ако те победят. Марианна е противоречива личност - или я харесваш, или я мразиш. Средно положение няма. Съответно се обединяват около тези, които имат най-големи шансове срещу нея.

Последна редакция: нд, 03 дек 2023, 20:19 от Delta_12

# 78
  • Мнения: 5 658
Гласувах за Биляна. Допада ми това, че говореше само за себе си и собствените си емоции. "Победителката" сигурно е във възторг от всенародната любов, която се изля по нейн адрес.

Осман явно готви много вкусно, но в обеми като за гладен мъж Simple Smile.
ЖурЕто да ме прощава, особено Кустев- разбирам, че е свикнал на "стандартни" комбинации.

# 79
  • София
  • Мнения: 11 708
Зрителите се влияят от журито. Пък и никой не е ял гълъб, че да го оцени. И скумрия с плодове. Аз бях твърдо зад Биляна, ама като я порязаха е началото стисках палци на Осман. Буквално ме поляха със студена вода като спИчели Мариана, ама ще ми е за урок да си уплътнявам по-добре времето.
Е, хайде сега, ние не сме могли да оценим, журито подкупно, само участникът явно разбира.

Постът на Биляна ми харесва. Позитивен и остава хубаво чувство. Пожелавам ѝ мнгпо успехи.

# 80
  • Мнения: 2 420
PureLove, имах предвид, че е далеч вече от нравите на Балканския полуостров, просто друго мислене, друго усещане за живота. Осман се показа като типичен мъж на Балканския полуостров с манталитета си. Аз имам свое мнение за него, което няма да споделя тук, защото всеки има право да бъде себе си.

# 81
  • Мнения: 12 123
И аз гласувах за Биляна. Тя беше моят фаворит. 

Кой добър, лош, не знам, но мнозинството гледащи, не одобряват победителката и са разочаровани от сезона. Факт. Красноречив.

# 82
  • Мнения: 489
Защо все изскача по някой, който да подценява коментиращите тук?
99 процента от нас тук коментират качествата на финалистите, като готвачи, а не това кой какъв характер и темперамент притежава.

Никого не подценявам, в някои от постовете директно се казваше, че храната на Марианна била токсична, понеже тя самата била ужасна като характер и нямало как да направи нещо вкусно. Simple Smile

# 83
  • Сф
  • Мнения: 10 736
PureLove, имах предвид, че е далеч вече от нравите на Балканския полуостров, просто друго мислене, друго усещане за живота. Осман се показа като типичен мъж на Балканския полуостров с манталитета си. Аз имам свое мнение за него, което няма да споделя тук, защото всеки има право да бъде себе си.
Да, ясно. Аз по- далеч дори отидох, но наистина се откроява с държание, излъчване и възпитание , направо култура на поведение Таралежков. 😍

# 84
  • Мнения: X
Наистина ми харесва колко страстно коментирате, колеги, тук в темата. RAngelova коментара ти за степента на изпичане на месо е златна кокошка [pun intended]! Pupitka страшно ми хареса коментара за консумето на Марианна. Аз лично въобще не считам, че основното и заслужаваше 100-те бона които спечели, бесен съм за това, защото основното на Осман беше перфектно и той направи многократно по-добра презентация от Марианна на основното си ястие.

# 85
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 172
Така е, Павка, много по-хубаво му беше основното и трябваше да има най-голяма тежест при оценяването, защото е ОСНОВНО все пак, ама нейсе. Калкан под шуба от тиквен цвят.. 😆😂😵

Последна редакция: нд, 03 дек 2023, 21:04 от Pupitka

# 86
  • Мнения: 13 451
За коментарите на журито-голямо е, ами аман от тия дегустационни порции и този минимализъм.

Последна редакция: пн, 04 дек 2023, 01:32 от zari65

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 3 600
Почвам да си мисля, като обяснение за менюто на Биляна, че се е знаело кой е победителят предварително и в знак на протест е решила да нахрани журито със скумрия с ягоди и суров гълъб. И ще ядат, къде ще идат?! Joy

# 88
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 411
Да ти кажа хапнаха си гълъба. Таралешков поне два пъти си бодна. Явно го е бивало. Като се разтърсих из нета и скумрия с плодове не е нещо невиждано. Ама като ни казаха, че не струва и вече решихме, че Биляна се е провалила.

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Почвам да си мисля, като обяснение за менюто на Биляна, че се е знаело кой е победителят предварително и в знак на протест е решила да нахрани журито със скумрия с ягоди и суров гълъб. И ще ядат, къде ще идат?! Joy

Няма протест, тя казва в поста по-горе, че такова меню харесва и винаги него би предложила. Гордее се с него.

Общи условия

Активация на акаунт