Отговори
# 90
  • Мнения: 538
Имаме още една номинация за наградите на Университета Галатасарай за най-добър сериал. Hands Clap


Да,снайперистите стреляха масово над масите,а не под тях където се бяха скрили всички.Започнаха да хвърчят парчета от бутилки ,видях как АсДев се  тресяха докато се стреляше .И аз се учудих как успяха точно Девин да ранят. И бабата май беше ранена.   






# 91
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 307
В страницата на сериала питат дали ще умрат ли бебето и Девин.
Според мен щом питат няма да умрат. И бебето трябва да е живо. 😃

# 92
  • Мнения: 538
Имаме фрагман.Но серия няма да имаме другата седмица.
В туитъра пишат,че бебето е живо,но състоянието на Девин е критично. Hands Pray А Джихан и Аслан са решили да отмъстят за Дев.*******

 "Обещавам ти, че ще си изцапам ръцете за последен път, за теб, за нас, за нашето семейство."


Цитат
- Помниш ли как каза, че ще стана най-добрият баща на света? Всъщност ти ще бъдеш най-добрата, най-милата и най-красивата майка на света.
- Заради теб стана това,заради теб! Ти не защити дъщеря ми! Тя умираше всеки ден по малко и сега умира, само че наистина.
- Искам да знам имената на замесените в това... Жена ми ще живее...
- Твоя Аслан няма да те спаси. Смелостта му ще го унищожи!
„Ти си майката, която е родила негодник, а аз съм майката, която е родила такъв смел син!“
- Обещавам ти, ще си изцапам ръцете за последен път... за теб... ,за нас,за семейството ни!

Последна редакция: пт, 29 дек 2023, 19:06 от zoyka

# 93
  • Мнения: 2 186
Добро утро!

Винаги страдат невинните и те плащат за безобразията на другите. Накрая Хюля ще стане "най добрия човек когото познавам" за мое голямо съжаление. Двете с оная Къймет трябва да ги сложат в усмирителни ризи.

Девин ще плати най голямата цена за престъпления, които нямат нищо общо с нея само където стана част от семейството.

Сценаристите мразят Джихан, имам усещането че накрая ще го пожертват. Дано поне пощадят бебето.

Весело посрещане на новата година! 🥳🎄🎁

# 94
  • Мнения: 538
Мира Hug

След вчерашните събития покрай мача в СА някои спечелиха,а Семейството ще бъде свален от най-голямата арабска платформа.Thinking



Нова година,нов късмет за Серенай. Flowers Four Leaf Clover Пишат,че Сероша може да изиграе ролята на Ажда Пекан.
Цитат
Продуцентите предприеха действия за филмов проект, в който животът на Ажда Пеккан, известна като кралицата на поп музиката, ще бъде представен на публиката.Твърди се,че тя гледа положително на този проект и казва, че Серенай е най-силният кандидат за образа на Пекан

Последна редакция: сб, 30 дек 2023, 14:50 от zoyka

# 95
  • Мнения: 4 684
Красавица

# 96
  • Мнения: 881
Докато чакаме 9ти, аз да питам - нали имаше някаква новина, че втори сезон на Шахмаран щял да излиза през Декември...? Някой има ли точна информация по този въпрос?

# 97
  • Мнения: 2 186
Докато чакаме 9ти, аз да питам - нали имаше някаква новина, че втори сезон на Шахмаран щял да излиза през Декември...? Някой има ли точна информация по този въпрос?

Последно казаха за януари... Ще чакаме

# 98
  • Мнения: 6 095
Не няма да е януари.
От Нетфликс не са обявявали нищо официално. Това си бяха само догадки на фенове и блогъри.
За януари излезе програмата...няма го. Сега ще чакаме февруари.

# 99
  • Мнения: 4 527

Неджат Ишлер призова хората, които са отворили фалшиви акаунти на негово име в социалните медии с публикацията си в профила си в Instagram!
Неговия инстаграм   https://www.instagram.com/p/C1e5hdZqnFx/?hl=bg


Това е от  едно официално събитие с награди за гилдията през 2015г ,на което Серенай бе поканена да пее.Само че песента ,която изпя беше на Сезен Аксу,ако не греша. Ферузе. А песен на Ажда Пекан Сероша пя при Ибрахим Селим,но аз не я харесах. Сред турските актриси от поколението на Серенай има немалко ,които имат глас.Но истински добре пеят Серенай,Гьокче Б,Фарах, Фахрие Евжен и Пънар Дениз с известни уговорки...Като изключим Фарах/тя вече изигра ролята на певицата Берген/,остава Серенай ,която се доближава най-много до Ажда Пекан като глас и излъчване и има най-голям шанс.Ако изобщо има истина в тази новина за биографичния филм за А.Пекан,която  вече беше пусната преди време ...

Питаха Серенай в едно интервю за втория сезон на Шахмаран,но и тя самата не знаеше кога да го очакваме.

От снимачната площадка,постановката на  прословутата сцена със стрелбата в 26 епизод.  Dizzy Face
 https://twitter.com/i/status/1741165025962635390
Скрит текст:
Значи така ставала стрелбата Trollface,а ние се побъркахме от тревоги.



# 100
  • Мнения: 538





"Може да сме щастливи, може да сме нещастни, може да попаднем в седемдесет кръга на Ада, не знам..,





но знам едно: ще остана с дъщеря ти, докато ме иска."

# 101
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 307
Стрелбата изглежда супер скучна и постна 😁 после и те не знаят какво се е получило.

С биографичните филми трябва мн да се внимава.

# 102
  • Мнения: 4 527
GrinningSmiley
https://www.vbox7.com/play:7fe8156aaf



И Шахмаран е сред номинираните за награда на Университета Галатасарай.



"Дори да дойде последният ми ден,
и смъртта да ме вземе в ръцете си...
пред очите ми ще остане завинаги,
деня ,прекаран с теб.
След теб затворих завинаги
сърцето си за любовта...
А този ден с теб ще го преживявам
 като хиляди години...

Ако дойдат и ме попитат:
„Какво е последното ти желание?“
Щяха само да погледна в очите ми,
и  да разберат отговора.
И няма да има в очите ми болка,
дори да умра, любими мой.
А в ушите ми ще звучат винаги,
думите, които ми каза.
"Изобщо не докосвай любовта ми,
нека си остане така.
И тези,които не знаят какво е
истинска любов ,нека да разберат!"


Харесах си един коментар при падругите Stuck Out Tongue
Цитат
Продолжаю смотреть из-за игры актреров. Такая мимимишность в отношениях АсДев хоть немного перекрывает кровожадную фантазию сценаристов ... Серенай играет потрясающе, свет ее глаз может осветить комнату, когда она смотрит на Аслана. Heart Decoration А он такой самовлюбленный милаха!
 Так и хочется сказать сценаристам, полегче ребята! Но похоже, что нет!

# 103
  • Мнения: 538
Серенай ни е подготвила новогодишен подарък. People Dancer
Цитат
Гост на Иви е Серенай Сарикая, която изигра ролята на Девин в любимия ви сериал „Семейство“.
Каква е атмосферата на снимачната площадка? Как ролята на Девин повлия на актрисата? Каква беше първата реакция на Сереней към сценария за сериала „Семейство“?
За всичко това и още - в ексклузивното ни интервю.



https://vk.com/im?sel=239523346&w=wall-42893472_260036&z=video-2 … t_-221529593_8535


Вики,благодаря за песента.Текста е много  хубав и тъжен,писан е сякаш точно за тази сцена.

# 104
  • Мнения: 6 095
zoyka, благодаря ти, за тази приятна изненада! Kissing Heart
Много е красива тук Серенайка. С удоволствие, после ще го изгледам. Heart Eyes

Момичета, благодаря ви за всичко, което споделяте за Серенай!  Flowers Bouquet
Пожелавам ви Весело посрещане на Нова година!

Общи условия

Активация на акаунт