Отговори
# 75
  • Мнения: 4 520
Честито Рождество!
 Здраве,мир,благоденствие.


Ето какво е да чуеш сърцето на бебето.Прекрасен момент и прекрасно изигран.


Видът на Серенай тук кърти. Joy Joy Стиснала е устни и нервно мърда пръсти, за да не се засмее,заради некотролируемото си  усещане за гъдел на някои места . Smiley






Много са хубави бъдещите мама и татко. Simple Smile
Недрет е винаги до Девин.Не вярвам,че лелята ще стои със скръстени ръце ако Иляс наистина я отвлече.
  Семейството и Джихан заедно!Какво ли гледат?




 https://www.vbox7.com/play:7fe84a8348

# 76
  • Мнения: 2 016
Честито Рождество!



Мерси за споделеното. Предстоят интересни последни серии. Историята се разплита лека полека.

Серенай удари джакпота със "Семейството" 😍


# 77
  • Мнения: 516
Откъс от епизод 26:


Цитат


- Така. Представи си, че си намерила ангел инвеститор. Да да. Представи си го по този начин. Веднага отваряме клиника за теб в Измир, нашия център. Съгласна ли си?
- Съгласна съм.
- Вие набирате клиенти. Колко струва този... сеансът на Метин? Двама психолози.
- Метин - три, Неслихан - четири.
- Метин - три, Неслихан - четири, добре. Виж, това са добри пари. Виж. Дадох ти пет. Пет.
- Благодаря ти.
Ти си най-добрият професионалист в тази област. Пет. Виж сега. Виж. Слушай внимателно. 6 клиента на ден. 6 клиента. И 5. Успокой се! 5 умножено по 6. Получава се 30. Виж, на ден са 30. Работиш пет дни в седмицата. Останалите два дни посвещаваш на семейството, децата и на твоя Аслан. Нали така? Умножаваш по 5. Една седмица излиза 150. Колко седмици има един месец?
- Четири.
- Четири. Умножено по този начин. 600. Трябва да съм пълен глупак , ако не се съглася да работя за такива пари. Кълна ти се.
- О,  любими. Само ако беше толкова просто, но не е.

Последна редакция: вт, 26 дек 2023, 14:53 от zoyka

# 78
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Големи сметки на Аслан 😁

Аслан и Девин надминаха всички, които съм гледала до сега. Мисля, че след тях всичко ще ми е скучно и блудкаво.

До сега винаги двойките накрая ми омръзваха.

# 79
  • Мнения: 516
Нашия лъв се вижда като ангел инвеститор. Wink И си прави сметка,че може да не работи ,ако инвестицията му е достатъчно печеливша. Joy



Аслан е толкова ентусиазиран ,а Девин с такава радост и обожание го гледа..
И на мен няма да ми омръзнат още дълго. Много са сладки  като се карат и като се заяждат, и като се гушкат.



Последна редакция: вт, 26 дек 2023, 15:31 от zoyka

# 80
  • Мнения: 4 653
Красива Серенай
   

# 81
  • Мнения: 516
В момента Семейството е по бтв стори



и в ютуб. https://www.youtube.com/watch?v=eVJ3XBDXgfU&ab_channel=ShowTV

Какъв кеф. Stuck Out Tongue Winking Eye



Последна редакция: вт, 26 дек 2023, 20:08 от zoyka

# 82
  • Мнения: 4 520


Хубава серия с лош край.Някак не съм изненадана.Очаквах го, някой все трябва да плати цената за толкова убийства и за всички загуби на Иляс по вина на Сойканови.Не е справедливо точно човека, който е най-невинен да плаща.Обаче е естествена развръзка,и в реала е така,обичайно близките на престъпниците са най-потърпевши. А и Девин много добре знаеше,че влиза не в нормално семейство,а в мафиотска фамилия и пое риска.

Прекрасна Сероша.Heart

Това тържество,което Аслан организира точно в този момент беше като пир по време на чума ,не знам защо толкова безотговорно реши да празнуват навън ,той винаги е бил толкова предвидлив,вместо да се погрижи за сигурността на семейството си и най-вече на Девин./Но сериал да става./ Раната в корема й може да не е животозастрашаваща,но е възможно да доведе до усложнения ,които да наложат хистеректомия...Още една загуба на бебе ще разбие напълно Девин,а другото направо ще я убие. Тя ще оцелее след стрелбата,но мисля,че връзката им с Аслан може да няма такъв късмет.Допускам,че накрая ще се разделят.

Къванч и Серенай го изиграха брилантно и получиха много аплодисменти в мрежата.


https://www.vbox7.com/play:982f4c908d

# 83
  • Мнения: 9 272
Банане как така ще загубим второ бебе? Не го приемам! Този Илияс няма ли вече кой да го гръмне между очите???



https://twitter.com/_iiRvu/status/1739763759495688699

# 84
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Иляс си подписа смъртната присъда, според мен.
Аслан няма да остави така нещата.

Девин ще оцелее, но бебето едва ли. Поне винаги го правят, че след рана в корема го губят. Не знам медицински дали е възможно да оцелее. Може би зависи къде е бил удъра. Много вероятно е да не може да има повече деца.

Последна редакция: ср, 27 дек 2023, 00:59 от La Libellule

# 85
  • Мнения: 516




И аз още съм в шок.Очаквах ,че ще отвлекат Девин и като не стана се успокоих.А то стана даже по-зле накрая.
Може пък да оцелее бебето,то е още само зрънце,нали така казаха.Ако куршума само е парнал кожата на корема и раната може да е повърхностна.

Сцената със стрелбата изобщо не беше добре измислена,как от всички жени точно Девин улучиха и то при положение,че Аслан от първия миг я прикри и през цялото време не се отдели от нея.
Има още 4 серии докрая и съм оптимист.Щом сега я раниха Девин ще има време да се възстанови и накрая всичко ще е ок и с Аслан ще бъдат заедно.Надявам се със своето малко семейство,за което мечтаят.
Повече се притеснявам за тримата другари,които извергите на Илияс отвлякоха и измъчваха.

Ками,на Илияс му е все тая дали ще живее.Той няма за кого вече да живее... А Аслан ако влезе в този кръг на отмъщението тъмното ще го погълне нацяло.



# 86
  • Мнения: 4 520
Един свежарски клип за настроение след снощната серия.



Защото още съм бясна на несправедливия ,жесток финал за Девин.Накрая Виновницата да се стигне до Илясовото отмъщение,остана невредима,изчистена и реабилитирана,а момичето,което няма никаква вина и което донесе само добро на семейството за втори път пострада и за втори път може да изгуби детето си по нейна вина.

Не знам Аслан как ще се разправи с Иляс.В момента е в изключително слаба позиция и беззащитен,тримата му верни другари са извън строя и даже не знаем дали ще оживеят,парите му изгоряха,пристанището вече не е напълно в негови ръце. А дори и да успее да убие Иляс  ще поправи ли случилото се с Девин...?!



Laughing И една клюка от снощи.Папараците са срещнали кандидат -зетя и са му взели интервю.
Мерт Демир, чиято песен “Ateşe Düştü” се превърна в хит и в която Серенай изпълни беквокали, каза в свое интервю:- Записахме страхотно парче. Всичко мина добре, всички бяха доволни. Запознахме се(със Серенай) на фона на тази песен и тя се превърна в прекрасен спомен за нас. Разбира се, това трябваше да остане между нас, но не беше особено възможно да го скрием. Това е прекрасен спомен за нас.

Последна редакция: ср, 27 дек 2023, 19:20 от vikktory

# 87
  • Мнения: 516
Вики,благодаря за клипчето. Hug
Такава реклама искам.

Снимки от сета .Прекрасници .






Серенай и Къванч на сета на 2 серия . https://twitter.com/i/status/1740025956147122683

 Испанския канал Divinity започва да рекламира следващата си турска премиера: #Aile / #Familia
Очаквайте скоро.


Ново от Мави

# 88
  • Мнения: 516






От сета на 26 епизод




Темата, засегната в серията, беше много подходяща. Въпросът и загрижеността „Ще можем ли наистина да предложим на детето си сигурно бъдеще“ са прекрасно отразени. 👌

 
Ново от фотографа на сериала.


Серенай е номинирана за наградите на Университета Галатасарай в категорията „Най-добра актриса в телевизионен сериал/филм“ .
Къванч е номиниран за най-добър актьор.
Стискам им палци и на двамата.





Колко щастливи бяха АсДев за малко.Прекрасни бяха.




В туитъра пишат всякакви теории за раняването на Девин.Предполагат,че може да не е простреляна ,а да е ранена от парче стъкло от счупените бутилки вино и от там да е кръвта. Според някои стрелбата е напосоки,повече за сплашване отколкото за да убиват,ако са искали да  избият цялото семейство снайперистите са щели да стрелят по-точно. И още едно,понеже бебето е още съвсем  малко,а раната е горе ,а не ниско в корема има голяма вероятност бебето да не е застрашено. Hands Pray  И пишат съобщения, канят се на Хакан ако пипне Дев и бебето.,обвиняват го ,че е женомразец защото ликвидира две жени за 2 серии.А най-кофти е ,че развалиха празника на всички с това прострелване на Девин.

# 89
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Като гледах стрелбата и на мен ми беше странно как я раниха. Много добре ще е ако не е ранена сериозно и раната не е от куршум. Как пък от всички нея оцелиха.

Общи условия

Активация на акаунт