Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 89

  • 62 702
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 700
Ужасно ми е това на Таня Христова! Само си давам парите за червила, които не ми вършат работа. Нито цветовете си отговарят, нито ми харесват като усещане! Иначе на NL консистенцията на стик червилата ми харесва.

# 61
  • Мнения: 472
Сигурно е коментирано, но като не помня..дрогерийна маска за боядисана, изтощена коса, която да прави косата по-жива, с блясък, и да я подхранва естетвено
Много хвалят маската на Doori , не е много евтина, но не съм чула лош отзив за нея досега.

# 62
  • варна
  • Мнения: 688
Използвам от 3 месеца спиралата на Essence

Essence Lash Like a Boss - зелена опаковка. Изключително много ми се размазва под очите. Винаги ходя като разплакана. Няма да я повторя
А аз съм много доволна от тази спирала! Ето резултата на 2 пласта с база отдолу.

На живо е по- хубаво.Стоят естествено ,,пухкави ,,

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Много харесвам течните червила на Николетка, имам две и при мен не изсушават.

# 64
  • Мнения: 2 700
На мен всяка спирала без база ми се размазва малко или много. С база не мърда.

# 65
  • Deutschland
  • Мнения: 5 572
Сигурно е коментирано, но като не помня..дрогерийна маска за боядисана, изтощена коса, която да прави косата по-жива, с блясък, и да я подхранва естетвено

Течните маски на Глис, маските на Nature of agiva, Дав маски в туби.

# 66
  • Мнения: 119
На мен всяка спирала без база ми се размазва малко или много. С база не мърда.
Каква база използвате? Никога не съм ползвала база за спирала. Миглите ми са доста дълги и се допират в горния клепач под веждата, там спиралата се размазва доста. На долния клепач никога не слагам спирала, но някак си успява да се размаже и там.

# 67
  • Мнения: 2 700
Ha Artdeco до сега, а днес си купих на Dior.

# 68
  • Мнения: 456
Леле, какво намаление! Поръчах! Благодаря за линка!

# 69
  • Мнения: 4 158
Благодаря ви за споделените мнения за Таня Христова и Лолипоп! Бях се засилила да поръчам, но ще се въздържа. Много нейни, явно близки инфлуенсърки я "лансират", но мен ме интересува да се чувствам комфортно с червилото което нося, а не кой ми го рекламира.
За първи път поръчах от черния петък на NL beauty, но не уцелих цветовете. Твърде са тъмни за мен, а моливите, твърде светли. Но консистенцийте са окей, и ако бях уцелила цветовете щях да съм доволна много.

# 70
# 71
  • Мнения: 237
Здравейте, препоръчайте ми бюджетен крем против бръчки и околоочен крем по възможност с рол-он .

# 72
  • Мнения: 2 700
Това е околоочен с метален накрайник за нанасяне
https://shop.lillydrogerie.bg/revitalift-laser-antirid-15-ml
Има и съответния крем за лице.

# 73
  • Мнения: 4
Здравейте, някой ползвал ли е крема за лице на bioten hyaluronic gold? Имате ли отзиви?

# 74
  • Deutschland
  • Мнения: 5 572
Биотен хиалуроник голд ми е любимец. Кожата ми се чувства прекрасно с него и изглежда страхотно разбира се.
Задава се нов парфюмен лосион от Балеа. Като разбера кой аромат имитира и попива ли бързо, евентуално ще си купя. Писна ми да трупам.

Общи условия

Активация на акаунт