Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 89

  • 61 296
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 63
Имате ли мнение за този продукт.Намален е в Лили и се чудя дали да се разходя до там.

Аз ползвам втора опаковка и на мен ми харесва. За суха кожа е добър, за разлика от емулсията със зеления надпис. Секунди след нанасяне, преобразува се в миниатюрни мехурчета -
- и това е моментът, в който трябва да се втрие с лек масаж. Кожата остава гладка и влажна. Икономичен е, необходими са едва две-три помпички.

# 721
  • Някъде там
  • Мнения: 4 849
Аз съм с комбинирана кожа, но пък пише, че регулира омазняването, което означава, че мога да го използвам смело.
Май ще поръчам за проба Simple Smile

# 722
  • Мнения: 63
Ако има възможност, най-добре опитайте първо с тестери - както е писало момичето преди мен. Прекали ли се с количеството, става мазно и човек трябва да ползва попивателни... : )

# 723
  • Мнения: 1 796
Аз съм с мазна кожа и много харесвам есенцията, нанасям я само вечер, чудесно хидратира. Консистенцията е особена, но се свиква.
Сега си поръчах новата "зелена", но още не съм я пробвала.

# 724
  • Мнения: 330
Минавам да похваля това лимитирано червило на Есенс (поръчах го от Нотино). Не само е красиво, но и хидратиращо, а цветът е наситен.

# 725
  • Мнения: 1 157
Този крем ли се хвалеше по едно време? И моля за препоръка на дневен крем с фактор. На 31г, смесена кожа. Този подходящ ли е засега?

# 726
  • Мнения: 185
Аз съм с нормална кожа и на мен ми мазнее есенцията на Меди, усещам я на лицето си, предпочитам леки и бързопопиващи консистенции. Не бих повторила покупката.

# 727
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
Аз съм доволна от този с нормална към смесена кожа съм.С Q10 e по-мазен.

# 728
  • Мнения: 2 494
Имате ли мнение за този продукт.Намален е в Лили и се чудя дали да се разходя до там.
Скрит текст:

Аз нямам положително мнение за този продукт. Имам го. Имам страшно много козметика и затова си позволявам да коментирам доста от нещата, за които се пита тук, защото... ги имам. 😊
Тази есенция, каквото и да значи това, е интересна заради това, че става на пяна, с нищо друго. За нормална и мазна кожа е мазна, за суха... не знам какво би направила. Изобщо, не знам какво е това нещо, какво се очаква от него и какво наистина прави, но за моята кожа, освен да я омазнява, друго не прави.

За дневен крем с фактор препоръчвам тези, от CeraVe има и SPF50
Скрит текст:

# 729
  • София
  • Мнения: 22 909
Имате ли мнение за този продукт.Намален е в Лили и се чудя дали да се разходя до там.
Скрит текст:

Аз нямам положително мнение за този продукт. Имам го. Имам страшно много козметика и затова си позволявам да коментирам доста от нещата, за които се пита тук, защото... ги имам. 😊
Тази есенция, каквото и да значи това, е интересна заради това, че става на пяна, с нищо друго. За нормална и мазна кожа е мазна, за суха... не знам какво би направила. Изобщо, не знам какво е това нещо, какво се очаква от него и какво наистина прави, но за моята кожа, освен да я омазнява, друго не прави.

Сложих го в кошницата, но се разколебах след  този пост на dia4ti  и го махнах. Дори и намален, цената е висока. Моята кожа е суха.

За първи път пускам поръчка през сайта на Лили. Пита за код за отстъпка. Нямам такъв.
За колко дни изпълняват поръчката?

# 730
  • Мнения: 2 494
70 лева не струва дори и да върши някаква работа на някого. Ако трябва да предложа нещо подобно, но значително по-приятно за кожата, то това е https://bewellstore.bg/product/emulsiya-vitamin-c-bright-orjena-100ml/
Марката я има в Лили, но този продукт го няма в момента на сайта им.

Забравих да кажа, че харесвам и ползвам много други продукти на Medi Peel, да не решите, че нещо против марката имам.

# 731
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Ползвала съм измивни гелове и околоочен на Оржена и съм много доволна.

# 732
  • Мнения: 420
Amiamo, доставката при поръчка от сайта на Лили при мен е между 3 и 5 дни. Зависи дали в момента не са в някаква промоция - тогава ги чакам 5 до 7 дни.
Момичета, предложете ми червило, което е с розово-малинов цвят. То такъв няма реално, но да не е типично розов, както и да не е червен. И да не е матово.

# 733
  • Мнения: 1 157
Amiamo, доставката при поръчка от сайта на Лили при мен е между 3 и 5 дни. Зависи дали в момента не са в някаква промоция - тогава ги чакам 5 до 7 дни.
Момичета, предложете ми червило, което е с розово-малинов цвят. То такъв няма реално, но да не е типично розов, както и да не е червен. И да не е матово.
Лимитката на Катрис Лешникотрошачката dancing snowflake. Очаквах да е по-нюд, но си е смесица от розово и червено. Ако искаш утре ще се мацна и ще ти снимам Simple Smile

# 734
  • Мнения: 2 700
+1 за червилото на Есенс. Много е красиво, а обичам когато продуктите са изпипани.

Общи условия

Активация на акаунт