Всякакви въпроси за пералнята - тема 17

  • 25 222
  • 755
  •   1
Отговори
# 525
# 526
  • Мнения: 8
Цитат
Последната от трите е най-добрият уред - най-висок клас от трите:
https://www.amazon.de/AEG-LR9A75490-Waschmaschine-SoftWater-Wass … ung/dp/B0BGSJ6T21

Следва другото АЕГ-8серия и Бош най-накрая


Благодаря за отговора.
Също така се интересувам и от качеството на изпиране, вибрации и шум.
Боша е с най - ниски нива на шум.

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 14:20 от mama Dari

# 527
  • Мнения: 53
Здравейте, писах преди две три седмици за съвет каква пералня да избера. Предвид положителните мне ив тукс се насочи към Електролукс
https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s-predno-zarezhdane/Peraln … 688395?tab=review
Предвид, че сега цената в Технополис е 850 лв, сигурно направо ще отида да я взема, но може ли някой да каже има ли отложен старт, програма с пара и програма за почистване на барабана?

# 528
  • Мнения: 3 471
Здравейте, писах преди две три седмици за съвет каква пералня да избера. Предвид положителните мне ив тукс се насочи към Електролукс
https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s-predno-zarezhdane/Peraln … 688395?tab=review
Предвид, че сега цената в Технополис е 850 лв, сигурно направо ще отида да я взема, но може ли някой да каже има ли отложен старт, програма с пара и програма за почистване на барабана?
Виж упътването - ще стане в пъти по-бързо, отколкото да чакаш тук някой притежател точно на този модел да прочете и пише.

# 529
  • Мнения: 1 758
Щях да купувам същата, но я замених с АЕG  само заради размера, мястото ми е точно 60см. за дълбочина. (много ме е яд)
Има програма с пара, последният ред в ляво на програматора, отложен старт също има, за почистване на барабана няма.
При моята най-високите градуси са 95, ще го почиствам с програма памук и при тази може да ги има, питайте в магазина.

Последна редакция: сб, 16 мар 2024, 09:01 от Genuine

# 530
  • Мнения: 11 734
Здравейте, писах преди две три седмици за съвет каква пералня да избера. Предвид положителните мне ив тукс се насочи към Електролукс
https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s-predno-zarezhdane/Peraln … 688395?tab=review
Предвид, че сега цената в Технополис е 850 лв, сигурно направо ще отида да я взема, но може ли някой да каже има ли отложен старт, програма с пара и програма за почистване на барабана?
Има отложен старт. Всичко има.

# 531
  • Мнения: 53
Здравейте, писах преди две три седмици за съвет каква пералня да избера. Предвид положителните мне ив тукс се насочи към Електролукс
https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s-predno-zarezhdane/Peraln … 688395?tab=review
Предвид, че сега цената в Технополис е 850 лв, сигурно направо ще отида да я взема, но може ли някой да каже има ли отложен старт, програма с пара и програма за почистване на барабана?
Има отложен старт. Всичко има.
Взех я! Grinning
Остава мъжът ми да я свърже и нивелира и ще я тествам още тази вечер!

А като преместихме старата, направо лошо ми стана колко грес и мръсотия са текли от разбития лагер... Въпрос на време е било да ме остави.

# 532
  • Мнения: 11 734
Честита нова помощница.
Преди да я тествате, наливате 2 литра студена вода през чекмеджето за препарати. Това се прави за един "мек" старт на помпата Simple Smile  Съвсем сериозно, не се шегувам.

# 533
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
aeg l8fec69ps
Имам проблем с wi-fi или приложението на AEG. Предполагам е с модула на wi-fi. От днес все ми изписва, че пералнята е offline. Деинсталирах...сложих програмата и на iphone (аз съм със Самсунг), но все така. Изключвах я от контакта...Иначе си я намирам от приложението, добавям я, но до там. Писах мейл до AEG и техномикс от където е купена. В youtube търсих как се ресетва, но точно този модел няма клипове. Липсват бутоните, които ги има при 7-ма и 9-та серия. Много ми е яд, че сигурно ще трябва да я пращам гаранционно...
Знаете ли как процедират с гаранцията като цяло? Как се изпраща и колко време я държат...

# 534
  • Мнения: 11 734
aeg l8fec69ps
Имам проблем с wi-fi или приложението на AEG. Предполагам е с модула на wi-fi. От днес все ми изписва, че пералнята е offline. Деинсталирах...сложих програмата и на iphone (аз съм със Самсунг), но все така. Изключвах я от контакта...Иначе си я намирам от приложението, добавям я, но до там. Писах мейл до AEG и техномикс от където е купена. В youtube търсих как се ресетва, но точно този модел няма клипове. Липсват бутоните, които ги има при 7-ма и 9-та серия. Много ми е яд, че сигурно ще трябва да я пращам гаранционно...
Знаете ли как процедират с гаранцията като цяло? Как се изпраща и колко време я държат...
Да не се окаже, че проблемът е в рутера. Рестартирай го. Той трябва да е настроен на 2.4 GHz (това сигурно го знаеш щом си я използвала) Simple Smile

Това с i phone за какво ти е, ако нямаш такъв апарат?
Виж какво обясняват тук за ресетването:
https://www.aeg.co.uk/support/support-articles/laundry/washing-m … -washing-machine/

1. press and hold the (бутон**)  and the (бутон**)  buttons for at least 10 seconds simultaneously until the second acoustic signal.

Последна редакция: нд, 17 мар 2024, 23:50 от petiaivanov

# 535
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
aeg l8fec69ps
Имам проблем с wi-fi или приложението на AEG. Предполагам е с модула на wi-fi. От днес все ми изписва, че пералнята е offline. Деинсталирах...сложих програмата и на iphone (аз съм със Самсунг), но все така. Изключвах я от контакта...Иначе си я намирам от приложението, добавям я, но до там. Писах мейл до AEG и техномикс от където е купена. В youtube търсих как се ресетва, но точно този модел няма клипове. Липсват бутоните, които ги има при 7-ма и 9-та серия. Много ми е яд, че сигурно ще трябва да я пращам гаранционно...
Знаете ли как процедират с гаранцията като цяло? Как се изпраща и колко време я държат...
Да не се окаже, че проблемът е в рутера. Рестартирай го. Той трябва да е настроен на 2.4 GHz (това сигурно го знаеш щом си я използвала) Simple Smile

Това с i phone за какво ти е, ако нямаш такъв апарат?
Виж какво обясняват тук за ресетването:
https://www.aeg.co.uk/support/support-articles/laundry/washing-m … -washing-machine/

1. press and hold the (бутон**)  and the (бутон**)  buttons for at least 10 seconds simultaneously until the second acoustic signal.
Не е от рутера, на 2.4 е. А и като цяло я намирам, свързвам се, просто си седи на offline в приложението.
За тия бутони гледах, четох,но на моята няма такива бутони, а е 8000 серия.

# 536
  • Мнения: 4 735
А без приложението не работи ли? Thinking
Направо ми е чудно за това да се праща в сервиз....
Егати, докъде стигна технологията, че ако не се свърже с Интернет, заминава за ремонт. Абсурдно ми е.

# 537
  • Мнения: 11 734
Jeini, като гледам, и на твоя модел двата бутона със същото разположение на дисплея стартират мрежата
Скрит текст:
(Натиснете и задръжте бутоните Time Save и Option в продължение
на няколко секунди докато се чуе щракване. Освободете бутоните..)
Пробва ли ги?


А без приложението не работи ли? Thinking
Направо ми е чудно за това да се праща в сервиз....
Егати, докъде стигна технологията, че ако не се свърже с Интернет, заминава за ремонт. Абсурдно ми е.
Работи без приложението.

# 538
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
aDream работи, но все пак заради тези функции съм дала 1600лв...освен това прави и други неща, не включва защитата за деца от панела...предполага се, че щом отказват нещата 1 по едно ще има и друго. Ползвам много wi-fi и ми е някак важно. Имам доста пране и си следя кога е готова, ходя си в къщи и я зареждам на ново.
Petiaivanov ще пробвам и това. От АЕГ писаха да я изключва за 2 часа, за да се рестартирала електрониката и да пробвам пак. Днес ще тествам.

П.С petiaivanov това си го правя с тези бутони за свързване с програмата на AEG. Има си знака на wi-fi, свързвам я с програмата, намира я, добавя я, но след това си е offline. Нещо софтуерно е най-вероятно.

Последна редакция: пн, 18 мар 2024, 10:02 от Jeini

# 539
  • Мнения: 399
Не знам как е при тази марка, но например Хайер трябва да се включи от самата пералня да е онлайн, за да се управлява чрез приложението, но иначе и офлайн да показва, си праща известия и се вижда какъв цикъл пере в миме, примерно.

Общи условия

Активация на акаунт