От коя марка съдомиялни сте доволни? - Тема номер 5

  • 13 119
  • 414
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 400
При следващото сипване вече ще има вода, но е добре да сипвате солта непосредствено преди пускане на съдомиялната, или после да пуснете само на изплакване.

# 286
  • Мнения: 98
При следващото сипване вече ще има вода, но е добре да сипвате солта непосредствено преди пускане на съдомиялната, или после да пуснете само на изплакване.
Аз напълних солта, добавих препарат за изплакване или гланц(не съм сигурен кое наименование е правилното) и пуснах съдомиялната празна един цикъл на най - висока температура да се изплакне след фабричните тестове. Поне така е по инструкция Simple Smile

# 287
  • Мнения: 400
Да, и следващото пълнене на солта също го направете непосредствено преди да я пуснете.

# 288
  • Мнения: 25


Здравейте тези който ползвате Whirlpool коя програма ползвате за ежедневна

# 289
  • Мнения: 11 736
Какво значи ежедневна?-не разбирам
Ако не е пълна машината и съдовете не са загорели и много мръсни, може 4.Бързо измиване.

# 290
  • Мнения: 747
Нямам Whirlpool но за ежедневно пускане, без да са засъхвали и без силно замърсяване бих ползвала Бързо миене и сушене.

# 291
  • Мнения: 25
Какво значи ежедневна?-не разбирам
Ако не е пълна машината и съдовете не са загорели и много мръсни, може 4.Бързо измиване.

Пълна със нормално замърсени съдове препарата за изплакване ми е на 1 от 5
И когато пълня чаша със вода се пени всякакви препарати съм ползвал все се пени до сега ползвах 4 та програма да не би да идва къса знам ли

# 292
  • Мнения: 1 468
Освен този за изплакване, който би трябвало да е гланц, какви други препарати ползваш?

# 293
  • Мнения: 25
Освен този за изплакване, който би трябвало да е гланц, какви други препарати ползваш?
Различни видове таблетки некомбинирани  и сол

# 294
  • Мнения: 11 736
Какво значи ежедневна?-не разбирам
Ако не е пълна машината и съдовете не са загорели и много мръсни, може 4.Бързо измиване.

Пълна със нормално замърсени съдове препарата за изплакване ми е на 1 от 5
И когато пълня чаша със вода се пени всякакви препарати съм ползвал все се пени до сега ползвах 4 та програма да не би да идва къса знам ли
Пробвай и по-дълга програма (виж втората програма) и виж дали има разлика. Не знам защо се пени....

# 295
  • Мнения: 2 772
За ежедневно ползвам програма 4 на whirpool, слагам само таблетка fairy plus, не се пенят чашите

# 296
  • Мнения: 747
Какво значи ежедневна?-не разбирам
Ако не е пълна машината и съдовете не са загорели и много мръсни, може 4.Бързо измиване.

Пълна със нормално замърсени съдове препарата за изплакване ми е на 1 от 5
И когато пълня чаша със вода се пени всякакви препарати съм ползвал все се пени до сега ползвах 4 та програма да не би да идва къса знам ли
Може да има много причини: много миещ препарат, много полиращ препарат, малко вода.
Колко голяма е съдомиялната? Да не е 45 см и миещия препарат да ѝ идва в повече? На мен например никога не ми хареса какъв е ефекта от таблетка Сомат в 45 см миялна.
Полиращия препарат ви е достатъчно намален. Ако изцяло го спрете има вероятност да не са така сухи. Или да се виждат капки варовик.
Залагам на запушени дюзи на миещите перки. Чистили ли сте ги някога? Винаги ли е било така или с времето започнахте да виждате пяната? Миещите перки се свалят, (вижте как е при вас) обикновено с издърпване. Свалете ги и хубави го почистете. Вижте за запушени дюзи.

# 297
  • Мнения: 25
За ежедневно ползвам програма 4 на whirpool, слагам само таблетка fairy plus, не се пенят чашите

А препарат за изплакване слагате ли
Объркал съм  програмите тази е на моята ползвам 4

# 298
  • Мнения: 2 772
Не, не слагам, само таблетка за миене и сол при необходимост
60см е СМ

Това е при мен

# 299
  • Мнения: 25
Какво значи ежедневна?-не разбирам
Ако не е пълна машината и съдовете не са загорели и много мръсни, може 4.Бързо измиване.

Пълна със нормално замърсени съдове препарата за изплакване ми е на 1 от 5
И когато пълня чаша със вода се пени всякакви препарати съм ползвал все се пени до сега ползвах 4 та програма да не би да идва къса знам ли
Може да има много причини: много миещ препарат, много полиращ препарат, малко вода.
Колко голяма е съдомиялната? Да не е 45 см и миещия препарат да ѝ идва в повече? На мен например никога не ми хареса какъв е ефекта от таблетка Сомат в 45 см миялна.
Полиращия препарат ви е достатъчно намален. Ако изцяло го спрете има вероятност да не са така сухи. Или да се виждат капки варовик.
Залагам на запушени дюзи на миещите перки. Чистили ли сте ги някога? Винаги ли е било така или с времето започнахте да виждате пяната? Миещите перки се свалят, (вижте как е при вас) обикновено с издърпване. Свалете ги и хубави го почистете. Вижте за запушени дюзи.

Пуснах я пак спрях препарата за изплакване и пак се пенят видях дозите свалих ги чисти са
Калвото и хапчета да съм взимал все се пени

Общи условия

Активация на акаунт