За алфа мъжкарите, какви са те като характер.

  • 5 134
  • 163
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Хич не ми бърка тоя алфа, бета, нарцис или обикновен идиот е. Яд ме е, че в днешно време, големи жени се прехласват и подвеждат по такива тъпотии. Човек би предположил, че в тоя свят на информация, лебедите ще намаляват, а съдейки по темите, явно на "жените" им липсва да ги млатят, унижават и лъжат, ама са влюбени.
Съжалявам,  малко съм груба, но само погледнете заглавията на половината теми.

# 61
  • Мнения: 3 570
Хич не ми бърка тоя алфа, бета, нарцис или обикновен идиот е. Яд ме е, че в днешно време, големи жени се прехласват и подвеждат по такива тъпотии. Човек би предположил, че в тоя свят на информация, лебедите ще намаляват, а съдейки по темите, явно на "жените" им липсва да ги млатят, унижават и лъжат, ама са влюбени.
Съжалявам,  малко съм груба, но само погледнете заглавията на половината теми.

Проблема е, че интернета дава поле на изява и на такива като тоя. Ако авторката е гледала няколко клипа на разни инфлуерсъри алфи или е чела някакви тъпотии в интернет, които подкрепят теорията й - то това я успокоява.

# 62
  • Мнения: 680
На мен пък ми направи впечатление повърхностния пример, който е дала авторката за супер мъжа:
"той просто сам дойде при мен и ме гушна, а аз го питах какво прави и той ми каза страшна буря е, спи сега''! И той заспа".
Да го анализира човек ли или да умре от смях?!!

# 63
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 823
съдейки по темите, явно на "жените" им липсва да ги млатят, унижават и лъжат, ама са влюбени.
А БДСМ е цяла индустрия. Всеки си решава за себе си какво му харесва, за авторката на темата описаният е алфата на живота й и в това няма нищо лошо. Темата за алфа-мъжът тръгва от една книга за шимпанзета, доста мъже биха предпочели да не ги сравняват с шимпанзе.

# 64
  • Мнения: 3 302
Няма къде да отиде, това разбрах от предишната ѝ тема. За да си повиши самочувствието и да не се чувства съвсем на дъното, си създава тази приказка за прекрасния, желан от всички. Пожелавам ѝ да си намери добра работа и да го ритне по дупето.

# 65
  • Мнения: 2 182
Аз съм от старата школа дето, мъжете бяха мъже. А сега къде са изчезнали, че напоследък все с такива титли попадам-алфа, метро, лъмбъри и прочие?Толкова сложно ли стана, един мъж да е мъж? 🤔

# 66
  • Мнения: 305
Ако  първият пост  не е текст, написан от 15 годишна за лексикона на връстница, ми е жал за авторката.  1225 реда за да се самонавие, че един напълно посредствен алфа-комплексар е Великото Важно. 

Ще си мерят инатите и децибелите докато *мъжкарят* я ошамари или си намери друга бяла птица пред която да се дуе....

# 67
  • Мнения: 2 314
Аз съм от старата школа дето, мъжете бяха мъже.
А, точно от там съм и аз. Алфа по подразбиране, стига да не съм станал с гъза на горе, че тогава съм бати шибания иероглиф.

# 68
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 212
Алф? Joy

# 69
# 70
# 71
  • Мнения: 3 848
Ааааа, такова нещо, че не му харесвало ако не съм на неговото мнение, хич не понасям!
Всеки си има глава!
А пък и аз винаги съм права!😇

# 72
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 823
Аз съм от старата школа дето, мъжете бяха мъже. А сега къде са изчезнали, че напоследък все с такива титли попадам-алфа, метро, лъмбъри и прочие?Толкова сложно ли стана, един мъж да е мъж? 🤔
Винаги е имало различни видове мъже, сега просто имат по-интересни имена. Като се каже "бачкатор" си представяш нисък, прашен, сбръчкан чичо в текезесарско синьо и аромат на пот, но като се каже лъмбър си представяш висок, мускулест пич в маркова риза и скъпи нови дънки и аромат на Давидофф.

# 73
  • Мнения: 199
Алфа мъжкар вкъщи, а навън мишле.

# 74
  • Мнения: 9
Сигурна ли си ,че не го бъркаш с Нарцисист?От това,което пишеш, направо си "крещи" ,че е такъв. Имах вземане-даване с подобен комплексиран "мъжкар". Страшен манипулатор е такъв мъж- ту те обича,ту те игнорира. Състезава се той с теб, не ти с него. Скоро ще му станеш неудобна,защото имаш мнение и той ще те заменя с други. Това е неговото отмъщение за това,че не си покорна. Може и да посегне, зависи колко го ядосаш. Определено ще ти обърка представата за нормална връзка.

Общи условия

Активация на акаунт