Предстои ми инсеминация - тема 34

  • 23 185
  • 773
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 78
Разбира се, пиши ми данните на лично. Утре ще ти ги пратя, ако е възможно с еконт.
Аз пих добавки Orthomol vital f до успешната инсеминация, а преди това ги приемах 3 месеца преди процедурите. Те спомагат за спокойствието и ежедневната умора, защото както знаете това е едно от най-важните неща за зачеване! Имам една останала кутия неотворена, който желае мога да му я пратя ❤🎀 Успех момичета
Аз бих искала да опитам ако все още никой не ги е поискал ❤


Писах ☺

# 466
  • Варна
  • Мнения: 61
Не знам какво се случва с моето тяло, но откакто започнах инсеминациите... МЦ беше 27-28 дни, но с инсетата ми се удължи до 30-31 дни.
Днес неприятните новини дойдоха на 20 ден, скъси ми се цикъла, точно толкова бързо, колкото ми се скъсаха нервите. Казано по-простичко и 4-тата инсеминация беше неуспешна... Ама нали си ме знаете, трябва да го излея...Защото понякога имам въпроси, за които отговор няма... и тежи...
Сега трябва да си взема довиждане, да се стегна и да се преместя при тежката артилерия.
Нека не ви засичам в групчите за ин-витро и след не много дълго да се видим вече в бебешките групи!
За мен беше чест!
Прекрасни сте и сте сила!
Най-хубавото предстои!
Успех на всички Heart

# 467
  • Мнения: 212
Не знам какво се случва с моето тяло, но откакто започнах инсеминациите... МЦ беше 27-28 дни, но с инсетата ми се удължи до 30-31 дни.
Днес неприятните новини дойдоха на 20 ден, скъси ми се цикъла, точно толкова бързо, колкото ми се скъсаха нервите. Казано по-простичко и 4-тата инсеминация беше неуспешна... Ама нали си ме знаете, трябва да го излея...Защото понякога имам въпроси, за които отговор няма... и тежи...
Сега трябва да си взема довиждане, да се стегна и да се преместя при тежката артилерия.
Нека не ви засичам в групчите за ин-витро и след не много дълго да се видим вече в бебешките групи!
За мен беше чест!
Прекрасни сте и сте сила!
Най-хубавото предстои!
Успех на всички Heart
Съжалявам за резултата.. Сигурна съм, че от първият опит ин витро ще стане. Горе главата!

# 468
  • Мнения: 431
Съни, съжалявам! Прегръдки! 💚
На мен също ми закъсня 2-3 дни след първото инсе, ЛФ все едно се удължи на 16дни и акушерката каза, че е нормално. А аз реших, че не са таймирали правилно О. Ама явно е нормално. Но да ти дойде 20ти ден, ЛФ по-малко от 10 дни, ми се струва много странно. На спукан фоликул ли беше?
Това ти го казвам, за да помислиш евентуално за второ мнение преди инвитрото и дали където си сега е най-доброто място.
Стискам ти силно палци да стане още при следващата процедура или даже докато си чакате часът да стане чудо! 🍀

# 469
  • Мнения: 1 834
Sunny , сигурна ли си , че е менструация ?

# 470
  • Мнения: 119
Sunny, съжалявам. Не губи кураж, събери се и смело напред!
 И при мен на първата инсеминация МЦ ми дойде на 20 ден, бях се притеснила дали всичко е наред. Обясниха ми, че е нормално, може да е и от допълнителните лекарста, които приемаме. Само тогава нещо се случи и аз не разбрах какво, след това си ми е идвало нормално.
Вчера беше моята четвърта инсеминация на четири спукани фоликула. Лекарката каза, че всичко е станало много добре. За мен остава дългото чакане, не искам да го мисля и ще се постарая да се абстрахирам от тая мисъл. Предния ден видях два щъркела и съм изпълнена с вяра. Стискайте палци да е успешна Flowers Four Leaf Clover

# 471
  • Мнения: 4
Здравейте,

Отскоро се зачетох в темите за инвитро, инсеминации и т.н. и се опитвам да съставя "план" за себе си с оглед възрастта ми и кое е най-оптималния (и щадящ за организма) начин.
За мен, на 34г. Тази година навършвам 35. Ще се развеждам именно заради това, че партньора ми е геймър и не желае отговорност като дете (описвам го като несериозен, но с отговорност е преценил за себе си, че родителството не е за него).
При последната ми среща с гинеколог каза, че нямам нужда от проверка на резерв, защото "съм добре", а просто да се хвана да забременея в следващите 1-2 години.
Лесна работа!
Въпроса ми е дали има повече смисъл да си замразя яйцеклетки и да имам 1-2 години за търсене на партньор.
Или директно да се ориентирам към инсеминации с донор.
Ако е второто, може ли да се има вяра на български клиники или да търся в Кипър, Турция. Четох в темите за инвитро, че такова нещо в България е напразно ходене по мъките. Така ли е и в случаите за инсеминации?
Благодаря

# 472
  • Мнения: 23
Товa c търcенето нa нов човек в животa може дa отнеме време a и не вcеки е готов зa децa още в нaчaлото .....миcлете зa товa което вие иcкaте и не рaзчитaите нa други хорa оcобенно когaто време притиcкa...нaй лошото е дa чaкaме дa идеaлния човек и дa cе окaжем без тaкъв a и без възможноcт зa децa ....

Здравейте,

Отскоро се зачетох в темите за инвитро, инсеминации и т.н. и се опитвам да съставя "план" за себе си с оглед възрастта ми и кое е най-оптималния (и щадящ за организма) начин.
За мен, на 34г. Тази година навършвам 35. Ще се развеждам именно заради това, че партньора ми е геймър и не желае отговорност като дете (описвам го като несериозен, но с отговорност е преценил за себе си, че родителството не е за него).
При последната ми среща с гинеколог каза, че нямам нужда от проверка на резерв, защото "съм добре", а просто да се хвана да забременея в следващите 1-2 години.
Лесна работа!
Въпроса ми е дали има повече смисъл да си замразя яйцеклетки и да имам 1-2 години за търсене на партньор.
Или директно да се ориентирам към инсеминации с донор.
Ако е второто, може ли да се има вяра на български клиники или да търся в Кипър, Турция. Четох в темите за инвитро, че такова нещо в България е напразно ходене по мъките. Така ли е и в случаите за инсеминации?
Благодаря

# 473
  • Мнения: 279
Sunny_Bun Много трогателен пост! ❤
Днес е Благовещение! Пожелавам си скоро всички от тази тема да се намерим в темите с бебчета! ❤
Успех ти желая още от първия опит да постигнете и да не спирате да вярвате! Всички.  
Believe23 Успех и на теб с 4тия опит!
Lunichka_S Здравей! На повечето въпроси отговор можеш да дадеш само и единствето ти. Ние щом сме тук по една или друга причина сме повярвали в инсеминациите и повечето момичета (може би всички) ги правят тук. в България. Следователно вярваме в българските лекари. В групата също има много жени, които забременяха с донор и инсеминация. Но това дали ти да действаш по този начин или да търсиш любовта и бащата на децата си решаваш единствено ти и няма как никой друг да го каже.
 Същото е и за инвитрото. Ако влезеш в група на някоя от българските клиники- всички ще ти кажат да- направи го тук.И ще има безброй много жени, които ще са постигнали успех.  Ако влезеш в турските- ще ти кажат не си губи времето, заминавай за Турция. Отново решението е твое.
 Лично аз искам да дам шанс на нас и на доктора, при който ходя тук в БГ, но разбира се не отхвърлям и Турция като вариант при неуспех.
 Съжалявам за това, което ти се случва в момента и желая ти успех каквото и решение да вземеш!

# 474
  • Мнения: 123
Здравейте,аз съм нова във форума.Честит празник,мили момичета. Желая ви от все сърце скоро да видите мечтаните две чертички.
Аз съм на 39 години,мъжът ми на 48 ,при него всичко е наред ,при мен проходими тръби , резерва ми е ок и според лекаря добри хормони.  Този месец направихме инсеминация на естествен цикъл на  17.03 ,имаше хубав фоликул, според лекаря и добра овулация,без никакви таймиращи препарати ,,спонтанна , изписаха ми
 Циклогест 2*1
Аспирин протект по 1 вечер и фолиева киселина 2*1 . Днес 8 дни след нея си направих домашни уринни тестове Престо и Клиърблу (уж показвал 6 дни по-рано)като се надявах заради празника  да ми донесе късмет,но болезнената една черта на бял фон. Мисля да спра терапията . Какво е вашето мнение . Плаче ми се.

# 475
  • Мнения: 135
В никакъв случай не спирайте терапията, твърде рано е за домашен тест.

# 476
  • Мнения: 212
Здравейте,аз съм нова във форума.Честит празник,мили момичета. Желая ви от все сърце скоро да видите мечтаните две чертички.
Аз съм на 39 години,мъжът ми на 48 ,при него всичко е наред ,при мен проходими тръби , резерва ми е ок и според лекаря добри хормони.  Този месец направихме инсеминация на естествен цикъл на  17.03 ,имаше хубав фоликул, според лекаря и добра овулация,без никакви таймиращи препарати ,,спонтанна , изписаха ми
 Циклогест 2*1
Аспирин протект по 1 вечер и фолиева киселина 2*1 . Днес 8 дни след нея си направих домашни уринни тестове Престо и Клиърблу (уж показвал 6 дни по-рано)като се надявах заради празника  да ми донесе късмет,но болезнената една черта на бял фон. Мисля да спра терапията . Какво е вашето мнение . Плаче ми се.
Не я спирай! Много е рано.

# 477
  • Мнения: 123
Благодаря ви, просто толкова много искам да видя втора черта.При вас кога отчетоха уринните тестове или кръвният. Тя каза на 29.03 да си направя кръвен.

# 478
  • Мнения: 279
Подкрепям! Без изрично казано от лекаря, който прави инсеминацията и то 14 дни след нея не предприемайте нищо с терапията.

# 479
  • Мнения: 750
Благодаря ви, просто толкова много искам да видя втора черта.При вас кога отчетоха уринните тестове или кръвният. Тя каза на 29.03 да си направя кръвен.
На мен уринарен ми излезе + черта чак след кръвния. Т.е. на около 14-ти ден. Като имайте предвид, че те показват на закъснение или ден два по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт