КГБ = Клуб на Готините Баби - 218

  • 22 198
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 18 690
Кои бяхте ,че не се сещам, забравила съм ви, чакам вицове.

# 676
  • Мнения: 1 251
Айде и аз да се разпиша. Няма с какво да се похваля, завърших миналата година с неприятности, тази започна и тя така.
Гледат щатни разписания на клоновете, имам застрашени хора. От миналата седмица, когато бях болна,  се разправях здраво,  сега продължавам. Започна да ми писва, не знам как ще дочакам август. Утре екшъна пак от начало.
Оплаках се, сега отивам да дрънкам тенджерите.

# 677
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314
Някой гледа ли Последният печели от 19 по БНТ? Един Наско от Перник печели за шести път. Ами знае човека! Та щях да питам Ениса дали го познава...

# 678
  • Мнения: 1 251
Не съм го видяла, то в Перник май са твърдо на двата полюса  - или, или. За 40 години това съм установила. Средно положение няма. Joy

# 679
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314
Ако ти остане време утре от 19 ч пак ще е там.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 387
И аз да се разпиша, че в този студ като не излизам много-много, седянката тук ми идва добре!   Nerd
Навън днес бяха плюсови Т-ри, уж нямаше вятър, но...... вътре си е НАЙ-......
Трети ден носа ми запушен, нямам Т-ра, но едва дишам, слагам капки, резултат НУЛА,  гърло не ме боли, такъв ли е грипа, такъв ли е вируса, нямам представа.
Вчера излизах да си изтегля пенсията и да си напазаря дребни неща, добре ми беше НА УЛИЦАТА, като съм в къщи ХИЧ МЕ НЯМА!  Grin
Утре пак трябва да изляза за да си купя лекарствата за кръвното, но с тези електронни рецепти дето ги вземам на три месеца, изобщо не помня дали не трябва първо да отида при личната лекарка!
Няма от къде да види човек! Ще трябва да си запиша този път, че другия месец пак да не се чудя и мая!
Ще ни побъркат на стари години тези нововъведения, добре си беше със  здравната книжка- ОТВОРИШ - ВИДИШ!  Misc Gun

Не гледам "Последния печели", харесвам Орлин Горанов като певец, но много се присмива на участниците.
Освен това някои казват примерно заглавието на филма и главния герой, а водещия казва "избери си един отговор" и понякога не избира правилня, но го е казал..... иииии- не му се признава! Хайде, де! Не ми харесва регламента.
Явно нЕам нерви за подобни реалити шоу-та!
Тази вечер и Петя Буюклиева ме напрегна, то три вечери не й спря устата да мрънка и капризничи!
Ще я видим утре какви манджи ще забърка!  Fork And Knife
Лека!  Nerd

# 681
  • Мнения: 1 048
Начи, на това изглупяване  у наше село  му казваме - "Чавка ми изпи мозъка"
Аз снощи купих пакет замразена риба и го оставих в хладилника да се размразява, та днеска на обяд да я готвя.
Ама чавката е виновна, че не сложих пакета в купа и на сутринта се беше разтекъл. После вадене на всичко, миене на пакети и буркани и стъкларии...Бърсах с препарат, с оцет, с мокри кърпи и пак ми се струва, че мирише на риба.
Болните леко да изкарат грипа и бързо да оздравяват!
За добро настроение - песничка от младините ни.

# 682
  • София
  • Мнения: 16 126
Танита, за да не се чудиш за ел. рецепта - като купиш нещо с такава си снимай касовата бележка на телефона. Или просто я запази на определено място. По нея ще се ориентираш кога е време за следваща покупка.
В аптеки Ремедиум така съветват купувачите, чух докато пазарувах.

# 683
  • София
  • Мнения: 8 426
Ето ме и мен!
Първо да пожелая на БОРБАЛАНКА, на МРЪНЧ и дядо БОС, по-бързо да оздравяват. Вирусите - ходом марш и да вървят по дяволите.
АЙША, жалко, че няма да дойдеш на лекциите, но здраве да е. Благодаря ти все пак, че ми каза.
ТАНУ, започнах да те чета и като стигнах до замразените риби, подскочих като ужилена. Гаджето ме изгледа доста подозрително. Днес и аз купих риба, но слава Богу още не се е разтекла, та я сложих в една тава и хладилникът е спасен. И без това преди няколко дни го размразявах. Една доста неприята домакинска работа.
ТАНИТКА, внимавай либето ти да не разбере, че на улицата ти е добре, а у дома не. Подозрителна си. Stuck Out Tongue Winking Eye
ЯНЕ, що се чудиш? Такива сме ние перничани - готини, умеятни, красотни и умни. Който не ни познава, много губи! Joy
ЕНИСА, не се кОси! Ей го август къде е. Ще дойде, докато се обърнеш и после - хей живот, здравей, здравей.  Пенсионерите искат увеличение на пенсиите, иначе се заканват, че ще спрат да умирГат. Как ли го казваше пИателя?
ЯЖКЕ, добре са твоите внучета с такава баба математичка. Мен за това не ме търсете. Гола вОда съм. Дядо им е учил не знам колко математики, но той за даскал не става, Добре, че щерката може да им помага.
БОРЯНЧИЦЕ, давай още стихове. Моля!
ПИПИ, КАГ, за вас днес е торбата с прегръдките. Hug Hug
МАМСИ, добре, че не сме стоножки, че правиш ли сметка колко крака щяха да ни болят??? И колко кофи с мазило трябваше да използваме, А сега само някакъв си един крак. Да ти мина като на кученце!
Сега спирам до тук. Тази вечер ще си легна гладна - кой ял, ял. Аз се отнесох да си пиша уводната лекция за понеделник и забравих, че не съм вечеряла. А бях купила две топло пушени скумрийки, изчистих ги от костите и ги обърках с майонеза. Стана трепач. А как върви с препечени филийки...Мани, бегай! И с чаша чай... Убавиня! Утре, не сега.
Хайде за лека нощ един виц.
Купил си чукчата фризер. Питат го съседите - защо ти е, слад като наоколо е -- 50 градуса. Точно затова. Наоколо е --50, а във фризера е --20, та там ще спя, на топло.
Хайде лека нощ, а утре нов ден, нов късмет!

# 684
  • Варна
  • Мнения: 387
Ето, умното си е умно, младото си е младо!  
АЙША, благодаря за препоръката, ако пък ми е минало през ума, че телефона в този случай може да ми е от полза!
Още утре ще свърша тази работа с касовата бележка!
Ама аз отдавна съм те признала за умница! Благодаря, миличка!  Kiss
ФЛО, ДС знае и често ми напомня!  Kissing Heart
ТАНУ, за твое успокоение да ти споделя, че и у нас тази вечер е имало от твоите чавки!  Satisfied
По идея на Фло до 12 часа на обяд не закусах, защото реших да започна диетата й, ядох каквото ядох през деня- сандвичи-принцеси, войнишки курабии, пих горещ чай от шипка+ каркаде.....
Някъде преди 20 часа, последно ядене за деня ще правя според диетата, от вчера имах боб яхния с парченца шунка в нея и нося пълната чиния в едната ръка, в другата бурканче пукани люти чушлета и си мисля- само да не се спъна и така се спъвам в едно малко килимче, боба със шунката се изсипа на покривката на масата, на килимчето, на ламината, върху шалтето на пристата, по чехлите ми!!!
Бърсах-мазах, но познай утре какво ме чака! Идва ми да се гръмна, утре на светлото ще видя килима, остана и през Януари да пера килим, ама нали не съм много ТАМАМ със зрението, утре ще видя голата истина!!!  Misc Bomb

Малееееее, всичко си казах-написах, който наднича и чете и той разбра, що за СПЪНАТА съм!!!   Money

Лека, нощ, гася ламБите, девойки мили!  Nerd

# 685
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 067
Аааа, не така Танитка....този път аз май ще ги гася. Дано да не са много пораженията от боба и да нямаш много за чистене утре.
Като гледам как хубаво ни върви приказката май тези дни трябва да подготвя новата ни къщичка.
Сега ви казвам лека нощ и сладки сънища.

# 686
  • Мнения: 423
Да се запиша за днес, има още пет минути до края на деня Simple Smile Та здравейте и добър вечер!
Днес всичко на тъгъдък в работата и с какво ли не се занимавах. Върнах се качих се за малко да видя малкото юначе, вечеря и като съм заспала та до сега. Ще видим дали ще се спи повече 🤔 И да се похваля, имаме си вече крачета, бавно и не съвсем стабилно, но ходим 😊
Пожелавам на всички болни бързо да оздравяват 😘 Силна прегръдка за всички и до утре 🤗 ❤️

Ха, катастрофа с Танитка, тя гаси, ама аз си света с фенерчето 😂 Хайде вече цък лампата и фенера и чаф 🥰
Ооо ш Пипи светна 🤣
ААА изчезвам, току виж още ме прередили 🤪🤣🤣🤣

# 687
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314
Добро утро, добро утро!
Едно студено и ветровито утро, но щастливо за мен. Днес Криско става на 19! Млад мъж, но на баба детето. Да ми е жив и здрав! Да сбъдва мечтите си! Да му се случват само хубави неща! Cake Beers От мен толкова, повече от Борянка!

# 688
  • Мнения: 1 251
Добро утро, оставям кафето и тортите за по-оправните домакини! Аз минавам набързо да се разпиша, че не се знае каква шайба ще ме врътне после.
Янче - то, да ти е жив и здрав рожденника, много да му се радваш и да постигне всичките си мечти с лекота!
Танита, личните доктори вече имат възможност да изписват лекарствата без да е необходимо да ходиш при тях. Нали за това работихме като луди последните години, да се създаде тази платформа. Обаждаш се по телефона и тя пуска електронна рецепта. Във всяка една аптека като си кажеш ЕГН-ето излиза предписаното.Ако имаш нужда от преглед - да, но ако са някакви постоянни илачи - може и по този начин.Ако имаш инсталирано нашето приложение "здравно досие " - ще си видиш в него рецептата. Можеш и без ЕГН-ето, просто я показваш в аптеката.
Фло, "като те оближе варанаТА, просто умрЯВАШ ".
Усмихнат ден на всички!

# 689
  • София
  • Мнения: 8 426
А добро утро!
Лелееее, снощи до полунощ сте писали. Браво, мацки! Било е като дискотека - гасят се лампи, светват се и пак се гасят. Купон! Blush
КАССС, честити здрави и пъргави крачета. Да бяга, далеч да стига юначето и все по добри пътища да върви! А вие, ако можете, тичайте след него! Grinning
ЯНЕ, честити да са 19-те на Криско! Прекрасна възраст! Да мечтае и да се сбъдват мечтите му, добри да са му приятелите, вярно да му е гаджето.
ТАНЧЕ, жалко за бобеца и за пораженията. Направо си го сервирала на покривката. Grinning
ЕНИСА, с твоя внук, направо умрЯВАМ от смях. JoyJoyJoy
ПИПИ, стягай новата къщичка и по-широчка я направи, че и нова дружка си имаме.
БОРБАЛАНКЕ, как си, миличка? Дано да си една идея по-добре! Пиши, ако можеш. Hug
МАМСИ, а при теб как са болежките? Направи си онзи бабин илач от и-нета. По една супена лъжица мед, люта горчица, сол и сода. Мажеш, завиваш със стреч фолио и ластичен бинт или някакъв шал. Слагаш вечер, преспиваш и на сутринта отмиваш.
АЙША, как е Мрънч?
Отивам да си нагледам манджите.
По желание на гаджето праз лук с наденица.
По желание на щерката - печени чушки, пържени с яйца.
По желание на чаветата - грах с месо.

Общи условия

Активация на акаунт