КГБ = Клуб на Готините Баби - 218

  • 23 010
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 393
Привет-мривет и от мен!  Hands Wave
МЕРИАН, какво съвпадение- и на мен любим филм ми е "Москва не вярва на сълзи"!  Smiley
Често си го намирам "на лапчо" и гледам с удоволствие !  Computer

БОБИ, добре дошла! Като ни опознаеш, със сигурност ще ни харесаш и ще ти е уютно при нас!  
За сега пиши редовно, другото само ще дойде!  Hug
Аз съм от Варна, имам четири внучета- Михаела на 27 г., Борислав на 24 г. и Стефан и Иван на 21 г., близнаци, братчета на Михаела. И тримата са в Холандия-Нидерландия, Бори завърши миналата година и вече работи там, приятелката му завърши в Б-я, но отиде при него и тя работи там. Стефи и Вани са още студенти.

Филма ми започна, ЛЕКА НОЩ!  Nerd

# 661
  • София
  • Мнения: 8 473
Минавам на бегом през нашата къщичка и отивам да спя. Не защото трябва да красивея, ами защото знаете, че сутрин ставам по първи петли. Още малко и моята подопечна ще започне да учи втора смяна, а двете големи момичета сами ще стават и ще се приготвят. Каквато съм неспокойна душа, кой ме знае, може пак да ставам по никое време. После ще ви кажа.
Утре след като оставя малката на училище, отивам на тръстиката. Студено или не, пациенти има и то рано, рано. Едно време като се кажеше, че имаш час за лечение и нямаше никакъв проблем, Сега не е така, Тази вечер работих до 19.00. Утре от 7.30. Като едно време в поликлиниката. Само че, тогава бях на половината на сегашните ми години.
БОБИ, улучи ме право в десетката! Харесвам Шуфутински, а Душа болит ми е любима песен. Благодаря ти! Grinning
Гушкам ви. Hug Лека и спокойна нощ! Sleeping
Хайде, сбутахме се на входа с ТАНИТКА. Simple Smile

# 662
  • Мнения: 183
Добро утрооооо момичета Simple Smile))) Желая ви хубав и спокоен ден.

# 663
  • Мнения: 1 241
Добро утро, Борбаланка, добро утро на всички.
И днес, за пореден ден,  се събуждам с главоболие. Обвинявам за това рязко променящото се време, ,,но дали е така  кой ще ми каже...""
Хубав ден и от мен.

# 664
  • Мнения: 18 882

Добро утро!
 След педесетака ако нищо не боли и притеснително, Клечи.
 Очакваме да омекне времето, че хапе.

# 665
  • Мнения: 183
Пак съм аз Simple Smile)). Важна клечка и мен от нощес ме боли главата някак си в челото и ми тежи на клепачите. Някак ми е и студено. Пих хапчето за кръвното, после аспирин с витамин С и лимон със сода. Да видим дали е ми се лепне и някой грип. Вчера правих супа топчета но от днес ще я хапваме с дядото, той вчера имаше да дояжда разни неща. Малко да ви се оплача: все си мисли, че е болен, а иначе искал да умира и все до аптека ходи. Да ми е жив и здрав но има дни като днешният много ме ядоса. Прави мазало при него, всеки ден лъскам, мета, мия, бърша и все тая. А и аз се уморявам, от месец закъсах с ляв крак, възпалено сухожилие на бедро и коляно. То инжекции, хапчета, мазила. Него това не го интересува, аз трябва да мога. Работех но се принудих да се махна заради болките, студа. Иммам  нужда да си помагам към пенсията докато мога но дано на пролет пак да мога да почна за два три часа да работя. Като казвам работа имам предвид да чистя сутрин рано в някой удобен като транспорт офис.  Купих извара и сега е си направя разядка с чесън и запържен за кратко червен пипер. Много ми е вкусна, лошото е, че върви и препечена филийка с нея. Simple Smile)) Не ви знам още ник неймовете на всички, чета но някак не мога на всички на ви отбелязавм по име. Не съвсем и разбирам и знам правилата във форума но .............здраве да е. Спирам извинете ме за многословието.                       https://www.vbox7.com/play:a78595f713

# 666
  • София
  • Мнения: 1 755
Привет от мен!
   Борянка,благодаря за кафето и сладкиша.Като го гледам и ми се дояжда сладко.
   Боби,по-лесно ще ни запомниш след като дойдеш на някоя среща и да си създадеш визуална представа за всяка.От сега предлагам да направим една национална среща за РД на темата.Или поне една Витошка през лятото.
   Днес чакам внучката да решаваме задачи.Вече издишам,до тук бях полезна,но сега е нужно първо да си припомня за какво става дума.Добре,че има много информация в нета.Но ме притесняваа мисълта,че много изглупявам.
   Ето ви днешните събития:
Скрит текст:
41 г. – По време на Палатинските игри в Рим Касий Херея убива император Калигула.
1848 г. – Започва Калифорнийската златна треска в Сакраменто.
1862 г. – Влахия и Молдавия се обединяват и създават държавата Румъния, а Букурещ е избран за столица на новата държава.
1878 г. – Град Карнобат е освободен от Османската империя.
1895 г. – Кралицата на Хавайските острови Лилилукалани се отрича от трона и се обявява за привърженик на републиканско управление.
1903 г. – САЩ и Канада създават комисия, която да определи границите на Аляска.
1918 г. – С декрет в Съветска Русия е въведен грегорианския календар.
1920 г. – В Пещера е убит от екстремисти на Земеделския народен съюз политикът и държавник Михаил Такев.
1922 г. – Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо.
1924 г. – Петроград е преименуван на Ленинград.
1933 г. – Дейци на ВМРО убиват в София народния представител и македонист Христо Трайков.
1935 г. – В Ричмънд (САЩ) е пусната на пазара първата в света консервирана бира.
1939 г. – При най-смъртоносното земетресение в Чили загиват около 30 хил. души.
1940 г. – В Испания е забранено масонството.
1940 г. – Състои се премиерата на американския драматичен филм Гроздовете на гнева.
1942 г. – Втората световна война: Японските войски за първи път атакуват територията на Австралия.
1944 г. – Втората световна война: Англо-американската авиация извършва бомбардировки върху градове Скопие и Враца, и селата Кунино (Врачанска област) и Беглеж (Плевенска област), загиват общо 124 души.
1946 г. – Създадена е Международната комисия за атомна енергия към ООН.
1984 г. – В продажба е пуснат първият компютър Apple Macintosh, който става първият успешен персонален компютър с мишка и графичен потребителски интерфейс, вместо с интерфейс с команден ред.
1986 г. – Апаратът на НАСА Вояджър 2 се сближава максимално с планетата Уран.
1996 г. – Полският министър-председател Юзеф Олекси подава оставка след компромат за шпионаж в полза на СССР.
2003 г. – Започва да функционира Министерство на вътрешната сигурност на САЩ.

# 667
  • Мнения: 18 882
Яжка, кат не съм столичанка не знам, тук ли учи детето, че последно не беше тук, и все мисля че се срещате  електронно. За изглупяване не ми говори.

# 668
  • Мнения: 183
Яжка, нямам против среща само да има здраве и да се постопли.  Оплаках се от болки в слепоочията и след има няма три часа се оказах с ........ангина. Добре, че сина ми беше та взе комбиниран тест и при личният. Там късмет, че имаше само един човек, а аз вече бях с 38.7 температура. Не мога да говоря почти, куп лекарства и сега лежа.Кака донесе крем супа да гълтам по малко. Пазете се момичета!

# 669
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 923
Борбаланка, дано бързо и по-леко да отминава ангината. Не се ядосвай на твоя дядо, радвайте се един на друг, че животът е много кратък.
Яжка, аз при нужда от помощ по математика, че и по другите предмети, задължително се "консултирам" първо с чичко Гугъл Simple Smile Какво сме правили едно време като го нямаше... А за изглупяването - май е заразна тази болест. А и доста бързо се развива.
За национална среща съм ЗА. Само да се оправи времето.
И аз да изокам - заболя ме внезапно десният крак, без причина - от бедрото надолу към коляното. Прилича ми на дископатия. Глътнах хапове, намазах мястото и сега чакам да се случи чудото. Добре, че утре сдавам Емили и ще мога да полежавам повечко.

# 670
  • Мнения: 5 379
Минавам набързо само да ви нагледам дали сте здрави.
Боби,много хубави песни! Жегват сърцето.   Не ти е бил лесен жовотът,но си се справила  отлично.   И п родължаваш да се справяш. Казано е,че старите хора са бетер деца.Така,че ти пожелавам търпение.

PS Уроците подраниха,не  успях да довърша и сега  почвам вечерята, После горе при внучката, че  родител 1и родител 2 са в командировки в различни  съседни  държави.    Затова  приятна  вечер и  до  скоро!  Утре всички да сте здрави!

# 671
  • Мнения: 18 882
Добре, че нямате родител 3, че съвсем ще се объркаш.

# 672
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328
И аз да ви нагледам.
При всеки различни проблеми - да не ни е скучно! При мен бойлерът вчера отказа да се включи. Зетко ще дойде в събота да види какво е. До тогава ще карам с ел. кана. Само дето няма как да се изкъпя с нея, но здраве да е - по - добре мръсна, отколкото настинала!
Боби, брат ми беше така! Ами изтърпяхме се. И бързо да минават болестите, че е неприятно!

# 673
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 107
Ето ме а мен, че като отсъствам може да ме забравите и после ще трябва пак да разказвам виц, че да ме приемете обратно...
Боби, добре дошла, вече официално. Радвам  се, че се престраши и съм сигурна, че ще се чувстваш уютно при нас. Бързо оздравяване.
Аз съм баба на внучка на 8 години. Надявам се, че ще се запознаем на живо скоро.

# 674
  • София
  • Мнения: 16 226
Ето съм, ако ме помните.
Нали се сдобихме с внучета и мамка им.
Всеки ден Мрънч и мама бяха на пързалката до блока, забавляваха се.. Но днес май се сдобихме с болно момче. За сега е с темп, болки в очите и му се лежи от сутринта. Аман вече....
Другия дядо и той е болен у тях, лекува се.
Чета ви, нямам какво да пиша освен вируси и лекарства.
Добре дошла на новата баба. Борбаланка, чела съм те в други теми - аз нали се рея из целия форум.
Фло, щеше ми се да посетя лекциите. Но няма как в 9.00 да съм там, за мене е рано. Будна съм от 6 - 7.00 ч, но по заледеното не излизам - закон. Нищо, ако има следваща сесия - тогава.

Общи условия

Активация на акаунт