parite

  • 2 846
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 250
Без дори да искам, той ми дава отчет за всичките си покупки, макар парите да са негови.Това се казва честен мъж Simple Smile))))))))))

# 46
  • Мнения: 3 674
sorry за за двойния постинг...нещо стана тук...без да  искам... Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 18:40 от roza66

# 47
  • Мнения: 3 674
Няма защо да крие.Всичко се слага на масата,плащат се всички сметки а останалите пари  ги заделяме за фонда.."И аз съм човек"(наша доплнителна сметка за спестени пари ) и си ги харчим заедно когато се наложи.И двамата получаваме разписка за заплатите си  в края на всеки месец,с знaеме си кой колко получва.Така че при нас няма скрито-покрито.

към Di76,....A от тебе крие ли newsm78

# 48
  • Мнения: 1 172
Не крие, но и не отчита. Аз също не давам отчет, нито крия. Когато се интересува, винаги може да провери какво е състоянието на сметките. Аз също. Но не виждам голяма полза от това. Всеки си има приоритети, и ако за мен е важно да имам N чифта обувки за сезона, за него пък по-важен е външния вид на колата, разни техники и т.н.

# 49
  • Мнения: 2 441
Парите не са за криене. Всеки от нас е поел приблизително 50 процента от семейните разходи, а останалите пари се харчат или заделят или спестяват по лично усмотрение. Нито аз се интересувам от точните доходи на скъпия, нито той от моите.

Общи условия

Активация на акаунт