ДЕКЕМВРИйска любов съм аз голяма, Валентинката за тати и за мама

  • 15 592
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 82
  ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПАЗНУВАЩИТЕ! МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ВЪВ ВСИЧКО!                                                                ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  Бела-Дани!
    
 Ееееееееееех кави забавни разказчета !!!!  Grinning Много ме развеселиха Peace
То моето хич не е за разказване, щото е цял роман, пък и е от старите ленти, демек -пенсионерско Mr. Green
mishelin ама много сте пораснали Hug Heart Eyes ПУ-ПУ!
slaveto иииии пък ти, що се впрягаш така, много важно.....СЪДЪРЖАНИЕТО СЕ ГЛЕДА, НЕ ТОЛКОЗ ПРАВОПИСА!!!! Naughty
Марти за белтъка и аз знам, че някъде след 1.5 год се дава. Как е Дани сега? Дано се е успокоил Praynig Hug Heart Eyes
 Оф, яко ми се спи и едвм гледам. Утре пак ще пиша.
И накрая да не забравя : БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА КОМПЛИМЕНТИТЕ ПО НАШ АДРЕС!!! Много сте мили всички и понеже ви обичкам сииииииииииииииииилно ви прегръщам Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 195
chestit imen den na trifon!!!!!!!!!!! (zashto dnes be hora?)
chestit rojden den bela dani deto te niama, dano si zdrawa i usmihnata!

пачке и ти ми липсваш хърбо недна, айде утре сме на пости!!! ще имаме танцова група ами - ние с теб и онез двете друсли - квартет тръслеви от дупарево Joy

абе вие знаете ли колко е готина габи на яни????????? супер хлапе, видях я на камерата!! иво да не се отпуска много викам аз!

мишелинка, много си хубава мари! (явно днес съм в настроение, нищо, че не е имало секс!)

зечова, мечова как си мама на двама?? не сам те срещала скоро!

много хубави разкази! налага се едно мнение  - жените чакат да бъдат свалени, а моя милост мина директно в атака Embarassed човека реши, че съм луда. чак имаше една дето му се дърпаше по същото време и накрая като той избра дулсинея, мен;), оная искаше да ме бие дивата македонка! ама аз моите мускули като попай - я ми посегна, я я смазах, аха! иво все се смее като му кажа " ок е да ми изневеряваш, нямам против, само взимай предпазни мерки и предупреди въпросната, че ще я хвана за косата и ще измета квартала с нея" #Crazy

славето - повечето хора пишат с ужасни правописни грешки - не се плаши! ние с жани имахме една учителка дребна и строга, та покрай нея научихме що годе да пишем:)

айде пръцли и пикльовци - до скоро отивам да правя гимнастика да увиснала трътка

# 62
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Брех ,Весе ти утрепа рибата !!! И ,кво сега мъжът ти и брат му сега баджанаци Mr. Green Mr. Green

# 63
  • Мнения: 728
Ха ха Simple Smile
Не бе Зече,аз бях обяснила на брат му,че нямам нищо към него,да не се надява и че нищо няма да стане,и то момчето ме разбра и не след дълго си намери и той приятелка!

# 64
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
 здравейте момичета! трогнахте  ме  от  сърце. Благодаря  на  всички, които  се  сетихте за моя  празник  ами  остарявам   вече съм  на 36 год.  обаче ви казвам. че  това са  наи-хубавите ми  години. Joy Joy Joy   никога не  съм  се  чувствувала  толкова  добре  и  пълна  с  живот.    да  ви  разкажа набързо  за  Марти   след нова  година  ни  пипна  гадният  грип  и  нещата  много  се  усложниха   влезнахме  в  болницата  за  5  дни. Малкото  човече  се  обезводни  от  повръщане  и  разтройство,  за  нула  жреме  отпадна  беше  толкова безпомощен .  а  аз  толкова  страдах, че не мога да му помогна  молех се  да  спре да се обезводняжя, но  у дома  нещата вървяха зле  и  затова  се наложи  да постъпим в болницата, а  там  2  часа му  търсеха  вена  за да му  словюжат  система, горкото  надупчиха  му   двете  ръчички  и  крачета.,,......................беше  ужасна  гледка   вярвайте  ми  дано  на  никоя  от  вас  не  се  случва  да преживее  това.   сега  вече  сме  добре  е  детето  е  във  върховата  си  форма....дивяне  по  цял  ден   ама  това  дете  е  малък  ураган  , прави ме  на   #Crazy    Момичета  още  жеднаж  Благодаря  на  всички  за  милите  пожелания  една  топла  прегръдка  от  мен  за  всички  вас    Hug и  много  целувки  на  дечицата  всички  са  толкова  сладки  и  толкова пораснали.   hug  Лека  и  спокойна  нощ   newsm68

# 65
  • Мнения: 1 666
Ха добрутро! Днеска сме ранобудни и аз използвам, че форума работи без стресове...
Веси, наистина изби рибата с тоя твоя "батко"! Laughing
Пачи, Зечова, ми ха така де! Свъртайте се повече! Изобщо всички - я се стегнете, че темата взе нещо да замира! То бива скайп, ама все пак... Зечи, ти хубаво си променила темата на чата (честито, между другото, по-често да ти се случва  Wink), ама то вчера, колкото пъти рекох да се включа и толкова пъти едни рецепти хвърчат, и аз се покривам да не ме уцели някоя, та да вземе да ме прихване нещо и да запретна ръкави да творя сладкиши...
Ух, пиша простотии... Я като не ми идва друго на ум да ви разкажа нашата история...
Запознахме се на 15 септ. 92г. Няма майтап! Просто се оказахме в един клас в гимназията. Аз - отличничката на класа, а той дойде в новото училище със славата си на лошото момче. Аз - избрала хуманитарния профил, защото смята да учи право, той - защото му се сторило, че това най-лесно ще изкара. Аз - решила, че достатъчно време е била доброто момиче и е време за кривване по други пътеки, той пък - решил да се променя към добро. Той ме харесал от първия ден и решил да атакува. Обаче така разви атаката, че аз и приятелките ми си мислехме, че сваля моята, тогава, най-добра приятелка. Обаче тя пък не го дишаше нещо и по тая причина съответно и аз по презумпция го игнорирах. Обаче постепенно се оказахме в една компания, кривите пътеки се оказаха лесно достъпни и аз вече пушех, закъснявах вечер и т.н. тийнейджърски щуротии. И се изясни коя е харесваната всъщност. Излязохме два пъти, на третия път той ми върза тенекия #2gunfire. Естествено последва отмъщение. И му проговорих чак накрая на десети клас. През цялото това време и аз, и той съответно, не си губихме времето. За някои от моите връзки чак не ща да си спомням. И стигаме до подготовката за абитуриентския бал. И двамата бяхме в групата на организаторите, по-точно движехме нещата с екскурзията след него. И така взе да се заформя пак нещо между нас, от което аз много съзнателно бягах, защото онова с тенекията си ми държеше влага. Но какво да се направи - съдба, от нея не можеш да избягаш, и нещата се получиха. После обаче аз отидох студентка, след време и той, връзката ни имаше своите спадове и върхове, явно всеки от нас трябваше да изживее и по още нещо... и така до 2002, когато на 5 октомври получих предложение за брак, гарнирано с пръстен (е, не с диамант, ама как да е  Wink преживях го  Wink). Това последното е важно уточнение за тези, които смятат, че живеещите без брак всъщност никога не са получавали предложение. Та оттогава официално заживяхме заедно. Първо отложихме сватбата, за да ми минат държавните изпити. После заради неговите. И така стигнахме до единодушието, че не ни е нужен подпис и нахранването на целите ни роди, за да сме семейство. И така си останахме - щастливо неженени, вече и с дете.

# 66
  • Мнения: 141
Здравейте на всички и от мен.Честита нова темичка.Страхотна е, браво на автора.Ами то в този забързан и изнервен живот май не ни остава много време за романтика.Ако намеря смелост ще разкажа и аз моята история.
За обличането и ние сме с боди чорапогашник и някакъв по тънък анцунг или нещо подобно.Температурата в къщи е около 22-23 градуса.
За храненето ние сме средна хубост.Не яде много ама не  е и от злоядите.Много рядко се случва да огладнява ама ако и се случи ми вика аам, ам.Много е сладка.
За постригването аз съм я постригвала 3 пъти до сега ма ходим на фризьор.Фризьорката зле прекарва защото постоянно си върти главата и не обича да я пипат ама някакси успява.За въртенито то е защото милото е доста наплашено.Роди се с изкривено стъпало и три месеца беше в гипс който сменяха пред 2 седмици.И от там не понася някой да я държи горкичкото си мисли че ще и причиняват болка пак.
Аз май доста се отнесох и ставах многословна.
Затова приключвам.Приятен ден на всички.

# 67
  • Мнения: 191
Здравейте момичета с едно огромно закъснение,почнахте да ми липсвате вече,но уви при мен хубави новини няма за момента.

За Криси какво да ви кажа-след тежкия отит и грип,които прекара сега направи и бронхеолит и съм се хванала за главата.Венци,той не  е мръднал.Вече близо 1 месец е в болница,системи,антибиотици и пак.Не знам ако се усложни какво ще трябва да предприемем.А на всичкото отгоре съм в сесия и само чета и чета.Опитвам се да намирам време поне за това.

Само лоши новини напоследък.честити имен ден на Трифи със закъснение.
Ани,Ели....много силни прегръдки от мен.!!!!!!  bouquet  bouquet

Яни мила,благодаря ти за неспиращата заинтересованост.  bouquet


Ми това е момичета.......засега чао и много целувки от мен,надявам се съвсем скоро да се завърна подоващо при вас!  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 666
Наде, много се радвам, че си намерила време и сили за някой ред! Пожелавам ти следващото включване да е по-скоро и с хубави новини! Силни прегръдки от нас! Hug

# 69
  • Мнения: 118
Наде - ще се справиш Hug Hug Hug Ние сме с теб

# 70
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Уауууууууу, за историите ви, мацета!  Wink
Веси, посмях се на разказа ти, ама най-искрено, мила! Много ми стана мило и за двамата братя, ама така е - едни печелят, други губят!  Wink  Hug
Мишеее, хайде влизай и разказвай как сте? Страхотна е малката бонбонка!  Peace Hug
Хотмамче, много си бойна, бе маце!!!  Wink Само така!  Peace Hug
Коки, давай историята, че ми е интересно да ви чуя и вас!  Hug
Велла Дани, хайде и ти влизай по-често! Много съжалявам, че сте преживели всичко това с болниците, но е хубаво, че вече е зад вас!  Hug
Елс, паднах с вашата история! Такива трансформации сте имали, за да се стигне до днес!  Crazy  Wink Hug
Наде, много кофти, бе мацо... Sad Венци пак е в болница, така ли?  #Crazy Пожелавам ти да бъдеш силна!  Peace Hug

При нас днес прехвърча сняг и има доста вятър, така че днес сме си у дома!  Tired Дано днес сме отново активни и форума позволи това.  Peace

Весел ден на всички!   bouquet

# 71
  • Мнения: 80
Els, ама вашето голяма романтика, бе! Иди ми дойди ми и накрая хепи енд!
Весе, сапунката ме развесели искрено! Двамта братя и златното Весе Joy Joy Joy
Пачи, Пачи, в Кю или не в Кю място за въздишки винаги се намира, пък където свари - то не пита Simple Smile (сменям аватара на редка плетка, щом пък е такив хит, хахахахха)
Наде - гореща прегръдка и от мен! Като мине този труден период, ще настъпи нов прекрасен, толкова хубав колкото този е бил лош. За баланс! Hug

И какво чучунижете в тоя скайп и после само пускате фишеци? Я вадете картите на масата!

# 72
  • Мнения: 1 186
Добро утро и от мен  Hug
Първо да честитя на вчерашната именничка че както казах съм много заблудена
Честит рожден ден на  Бела дани с пожелания за много здраве и щастливи мигове
веси снахата само ме ядосва Laughing...ако се вземат с Ивко много глава ще го боли да знаеш  Joy..с тоя инат е чудо  Laughing...цункай го от нас по бузките че аз много му се радвам на бузаните(пу-пу)...а историйката ти наистина е интересна като в сапунен сериал Joy
наде всичко ще се оправи...след лошото винаги идва добро   Heart Eyes
Сега да ви кажа едно доста чудно нещо.....на Ивка и се е показал горен зъб ама не преден както трябва ами някакъв страничен като кучешки #Crazy...гледам че и от другата страна ще се паказва същия  Shocked...направо ме разби тоя път с тея зъби...а аз чакам отпред да и излизат а те си правят каквото искат тез зъби  Joy
За разказите аз мисля да се въздържа че е доста дълго Embarassed Grinning
Хайде за сега и до после   Hug

# 73
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Момичета, щях да се побъркам, цял ден не можех да отворя форума.Само при мен ли беше така ? newsm78
Коки- аз знаех, че сме колежки, ама не знаех, че практикуваш  Peace
Наде, хайде само хубави неща да има от сега нататък  Hug
Нефи е много нервен, май зъби го тормозят.Ама и аз изкуфявам покрай него  Crazy
Колкото повече наближава времето да тръгвам, толкова по-мъчно ми става.Как ще оставя малкия  Cry Много ще ми е мъчно...
Много хубави истории имате, аз няма да разказвам, защото общо взето няма нищо интересно.Беше си съвсем тинейджърска любов.Най-интересното е ,че като се запознахме, той ми каза, че ме дебне от 2 години и сме се запознавали вече веднъж, ама аз нищо не си спомнях  Embarassed И така сме заедно вече 12 години...

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 18:43 от Неф&Неф (bgbubu)

# 74
  • Мнения: 55
Хайде и аз да разкажа за мен и таткото на Ивайла,нашето запознанство е доста глупаво.Бях на гости във вуйчо ми и си бях легнала на дивана във хола така хубаво се бях увила в одеалото и си гледах телевизия тъкмо се онасях в сън когато моя вуйчо се прибираше от работа и си беше поканил колега.Аз естествено не го познавах това момче и когато влязоха ме завариха на дивана Embarassed аз съм доста свита и срамежлива шашнах се скочих като ужилена и избягах в другата стая.Е трябваше да се отсрамя и отидох при тях запознахме се и така.Но се оказа че той ме хареса и започна да ми се обажда да излизаме на кафе,но аз все отказвах до деня в които реших че нещо ме превлича в този човек и така от 18.04.2003година и до сега вече сме заедно имаме една прекрасна дъщеря нямаме брак живеем си така. Hug

Общи условия

Активация на акаунт