Отговори
# 705
  • Ямбол
  • Мнения: 255
x BlackRose x  Напълно съм съгласна с теб.Нали снощи Ферит каза на Сейран,че утре бил на интервю за работа и щял да си показва рисунките и поиска нейното мнение и помощ.Тъй като не можел да разчита на дядо си за пари трябвал сам да се справи. И това ме навежда на мисълта,че най-вероятно ще познаете,че Ферит ще започне да работи за конкуренцията. Ако е истина естествено може и да е излъгал Сейран и аз незнам вече 😏

# 706
  • Мнения: 8 463
Добър вечер Hug  Hug Hug
Момичета изчетох ви с интерес  Simple Smile  Heart
Не съм изгледала още серията,чакам руския превод.Но погледнах клипчета  в ю тюб и  туитър и направо не знам какво да кажа . аз на какво се надявах то какво излезе  Cry
При Гюлгюн бяха много сладки Сейран и Ферит и изобщо всичките им сцени бяха хем тъжни хем и сладки и милички ,но след вечерята Феро бей направо се о-ка Angry Обаче пък в трейлъра за новия епизод Ферит след като се е направил на непукист пред журналистите ,после изглежда тъжен като вдига пръстена от земята ,а и думите му подсказват,че играе някаква игра ,но дали в нея  ще жертва Сейран и любовта им или и това  е игра ,за да предпази Сейран от дядо си и в края на пътя самия Ферит ще е жертвата предстои да видим.
Обачеееее всичко друго може и да е на зле в сериала ,но важното е ,че Пелинчето всеки я наритва както свари.Като се почна с Ферит ,мина се през Суна и Ифакат и на края и Асуман и показа къде и е мястото ,а мама рибка избесня ,но нищооооооо това са и добрите дни,още по=лошо да и стане и желая.Angry
Рени мерси за превода Flowers Rose
Еве в анкетата ти отоварям с последната опция Simple Smile Ферит е в университета ,за да се запише и той на ускорени уроци по рисуване-така хем ще си отмъщават със Сейран  на воля хем и ще се донаучи сам да рисува и няма да му се налага да иска помощ от Сейран.То не че па тя от сега на там в близко бъдеще  ще му помогне  в нещо де ама все пак знае ли се.
Ох ама представям си го Ферит как забърсва наплютото с ръчица или пък с ръкава си,бърше и подсмърча ,бърше и подсмърча  Simple Smile   Simple Smile   Simple Smile Шегата на страна ,но със сигурност Ферит и Сейран като се наиграят  ще имат много красиво сдобряване. Само се чудя кой от двамата  този път първи ще се спре.Миналия път на Ферит отмъщението му трая точно пет секунди и после видя как Сейран припада пред съда и всичкото му отмъщение се изправи този път да видим какво ще се случи.



Сейран и Гюлгюн мноооого сладки  Heart

Последна редакция: сб, 30 дек 2023, 20:31 от Eny87

# 707
  • Мнения: 866
Kami_J,понеже постът ти е насочен към моя и чака отговор ще отговоря така:
Това е сериал все пак и сценаристите менят ситуациите както им е угодно
Аз казвам какво е моето виждане и позиция в такъв случай
За мен Сейран трябваше още от мига,в който прекрачи прага на Корхан в посока новия си живот да заживее такъв
В този нов живот тя не трябваше да включва нито отмъщение,нито злост,нито мъст
Забравяйки и загърбвайки Ферит и сие,тя трябваше да игнорира всеки и всичко случило и се до сега
С една дума-да къса и да хвърля
Снимайки интервюто пред милионна аудитория ,тя неменуемо хвърля върху себе си сянката на обидена,оскърбена и несполучила в брака си жена
Остава горчив привкус,все едно,че съжалява,дето животът и не е станал приказка,както тя самата каза-"Всички мислят,че живея като в приказка,но това не е така"
Е,като познаваме народо психологията на драгия турски зрител как си мислите,че ще бъдат приети тези думи?
Дали някой ще каже-проклетите богати Корхан,или ще каже-тази си отмъщава заради любовницата,която ще им роди наследник
Ако има дъщеря и тя е на мястото на Сейран,бих се гордяла с нея,ако тя се откъсне,забрави и продължи гордо напред
Това интервю на Сейран не я прави нито горда,нито независима
Прави я слаба
Това имам да кажа

Сейран се махна, загърби ги, те оставиха ли я?

# 708
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 931
Умните хора са казали: когато тръгнеш да отмъщаваш, изкопай два гроба - единия за врага, другия за теб. Така че… Феро си изкопа гроба. Другото е бош лаф Wink

# 709
  • Мнения: 734
Искам само да уточня нещо. Когато поста ми е насочен към някого винаги се старая да цитирам , за да е ясно. Ще се постарая повече , за да не въвеждам никой в заблуждение.
Иначе всичко си е просто мои разсъждения.

" Това интервю на Сейран не я прави нито горда,нито независима
Прави я слаба
Това имам да кажа "

VAL , за мен не е слабост. Голяма сила се иска да се изправиш пред всички и да заявиш ,че си жертва, че си бил безпомощен и че нищо не си могъл да направиш по въпроса. Това , да признаеш, че си продаден от собствените ти родители/визирам и лелята и Есме , защото не си мръднаха пръста/, не е повод за гордост. Но това е пътя към независимостта за мен. Това е начина да се заявиш , че си някой , че не си смачкан напълно , че още те има.
И да , това е филм и то с нелогичен сценарий. Глупост след глупост. Дразни ме това , че ни мислят за толкова посредствени , че ще приемем всичко ,което ни предложат с ахкане и охкане.
Хубаво е , че има различни мнения , защото и ние сме много различни.

Последна редакция: сб, 30 дек 2023, 21:16 от Kami_J

# 710
  • Мнения: 8 596
Аз нямам думи от снощи отново толкова ми въздейства всичко на моменти се чудя таланта на Мерт откъде произлиза има ли предел това момче? Нещо което направо ме гърми като го гледам и всички у нас ти си извънземен и т.н.

Което си е вярно, вярно си е. Smirk

https://twitter.com/uzaktaniyi/status/1741117971882270820?fbclid … BS6N2xBCxyJY6TCfU

# 711
  • Мнения: 9 474
Умните хора са казали: когато тръгнеш да отмъщаваш, изкопай два гроба - единия за врага, другия за теб. Така че… Феро си изкопа гроба. Другото е бош лаф Wink

Ох да умре Ферит викам да рахатясат всички.Какво ще кажеш Ренко? Аз съм :ЗА все някак ще го преживея.Пък и на Халис му каза да не идва на гроба даже и на смъртта му такива думи винаги са с обратен ефект Simple Smile

# 712
  • Мнения: 8 596
Пък и на Халис му каза да не идва на гроба даже и на смъртта му такива думи винаги са с обратен ефект Simple Smile

Какво искаш да кажеш, Диде - че Халис ще ходи на гроба му? Аааа, не! Съгласна съм даже да ближе плюнките, но да не умира.

# 713
  • Мнения: 9 474
Най-лош мъжки дизи персонаж за 2023г.

# 714
  • Мнения: 1 812
Момичета , къде гледате с английски субтитри?

# 715
  • Мнения: 1 161
Плъзна ми се една мисъл ,дори вчера някой писа мисля относно това. Възможно ли е Ферит да стане" добрия" Ферит ,но да е късно и да го направят "ако краля загуби". Тълкувам си на ум просто..,или сега ще наранят Сейран. Ще има трети сезон ,трета сватба, Пелин още продължава да е бременна 🤰😃

# 716
  • София
  • Мнения: 1 986
Плъзна ми се една мисъл ,дори вчера някой писа мисля относно това. Възможно ли е Ферит да стане" добрия" Ферит ,но да е късно и да го направят "ако краля загуби". Тълкувам си на ум просто..,или сега ще наранят Сейран. Ще има трети сезон ,трета сватба, Пелин още продължава да е бременна 🤰😃

Нали имаше такива коментари преди два месеца, че са решили да смесят историите и да завърши като краля.
Някъде бях чела, че са карали Мерт да играе тази роля след Рибарчето, но той е отказал. Надявам се да не тръгват в тази посока, а да си го завършат, както е бил първоначалният замисъл.
Клюкарят писал, че рибата има още 6 серии.
Marbella, аз гледам тук https://yoturkish.app/yali-capkini/

Последна редакция: сб, 30 дек 2023, 23:02 от MysteryG

# 717
  • Мнения: 2 333
Божее... сега видях билборд с нашето дизи... обаче не можах да го снимам..
То голяма реклама на това "Златно момче" 😁
Като мина от там ще го снимам...

# 718
  • Мнения: 58
Най-лош мъжки дизи персонаж за 2023г.



Обрали сме първите места 🤣

# 719
  • Мнения: 1 306
Ферит по-лош от Кязъм? Thinking Абидин пък даже и не разбирам защо е в тази класация?! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт